Zvukova karta?

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
krenkz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2016, 21:56

Zvukova karta?

Príspevok od používateľa krenkz »

Caute,

Mam problemy so zvukom, resp. neviem ci je to zvukovou kartou alebo nejakym nastavenim. Ked rozpravam do mikrofonu tak sa pocujem, bez ohladu na to ci uz som na skype, teamspeaku, ventrilo... Staci ked som na ploche a mam mikrofon blizsie k ustam pocujem kazde jedno slovko z reprakov/sluchatiek. Viem ze na windows 7 mi to robilo ked som v Prehravacie zariadenia>vlastnosti zaskrkol policko pocuvat toto zariadenie. Lenze teraz mi to robi aj ked toto policko nie je zaskrtnute (ked ho zaskrtnem je to este silnejsie pocut). Zvukovku mam nainstalovanu ani tam som nenasiel nejake nastavenie k tomuto. Bud som si toho nikdy nevsimol alebo to zacalo az po nainstalovani 8.1 a 10... Viete niekto poradit?

Zvukova karta: Creative x-fi gamer fatal1ty pro
Windows: 10

Dakujem
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12937
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Zvukova karta?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

nemusí to byť riešením, ale prebehni ostatné nahrávacie zariadenia, ktoré máš v ponuke a všade sa uisti, že nemáš zapnutý odposluch...
rovnako by som žmurkol aj na soft od zvukovky a tam to pozrel, či to tam nie je

nakoniec ešte preinštaloval celý driver
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
krenkz
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 2
Dátum registrácie: Ne 14. Feb, 2016, 21:56

Re: Zvukova karta?

Príspevok od používateľa krenkz »

Preinstalovanie som skusal, skusal som aj update. Ostatne nahravacie zariadenia mam vypnute zakazane, rovnako tak aj v prehravacich. Mozno skusim kupit novu zvukovku, predsa len tato uz ma nejake roky...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12937
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Zvukova karta?

Príspevok od používateľa loleqboleq »

osobne odporúčam ešte skontaktovať creative podporu a skúsiť s nimi niečo vymyslieť
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Hardware všeobecne"