Mrtvy zdroj?

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Fakt to neriskuj s tym zdrojom, pred par tyzdnami som riesil podobny problem, zdroj odpalil 2 dosky za necely mesiac, pretoze sa setrilo.
Ak moze byt aj bazar, tak za 40e vies zohnat slusny zdroj a budes mat klud. Chapem, ze nemas peniaze, som student, tak to poznam, ale su veci, na ktorych sa nema setrit, lebo riskujes ovela vacsiu stratu - este to preplatis.
V ziadnom pripade nespustaj ten pokazeny zdroj, sam si napisal, ze ani elektrikar nevedel, co to moze byt, tak sa na to vykasli, inu radu tu nedostanes, lebo nic rozumnejsie nie je.
Odpali ti to este ostatne komponenty a fakt budes *spokojny*. Ina normalna moznost nie je. Bezne sa stretavam s ludmi, co by radi na vsetkom usetrili a vela z nich uz zaplakalo a aj tak to vacsinou dopadne tak, ze po popaleni si daju poradit a kupia nieco normalne.
+ este ked to chces na OC...
Používateľov profilový obrázok
Streko_Doľan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2014, 16:24
Bydlisko: Senica

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Streko_Doľan »

Tak keby si mi vedel poradit nejaky z bazaru za tych 40€ tak by si mi pomohol. Lebo peniaze budem mat az buduci tyzden a teraz som planoval toho seasonica ale stale hladam nieco lepsie/lacnejsie. Diky
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Pristup do bazaru na fore asi nemas, vsak ?
Používateľov profilový obrázok
Streko_Doľan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2014, 16:24
Bydlisko: Senica

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Streko_Doľan »

Nie nemam, nieco na bazos.sk sa nenajde?
miro333
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Ut 16. Feb, 2010, 08:24
Bydlisko: Žilina

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa miro333 »

ale samozrejme, že sa nájde! prejdi si inzeráty, dohodni sa s predávajúcim a ak to robíš prvýkrát, nechaj si zdroj predviesť, že je funkčný a máš vybavené. Alebo sa dohodni na zásielke a dúfaj, že predávajúci nie je ču.rák a neposlal ti pokazený zdroj či niečo iné, no väčšina predávajúcich aj na Bazoši sú normálni ľudia a pošlú to, čo je v inzeráte. treba si pozrieť hodnotenie užívateľa, ak ho teda má.
Používateľov profilový obrázok
Streko_Doľan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2014, 16:24
Bydlisko: Senica

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Streko_Doľan »

Zdravim. V stredu mi dosiel ten zdroj (Seasonic s12ii 520 80+) no az dnes som si skusil zahrat hru a musim povedat ze ten zdroj je naozaj hlucny. Neviem ci mam chybny kus alebo je naozaj taky hlucny. Hral som asi 30min BF3 a potom som to vypol lebo sa to nedalo pocuvat. GPU isli fany na 30% takze tie nemohli robit hluk a cpu fan urcite nemohol robit az taky hluk. Tak neviem ci je v niecom chyba alebo to tak ma byt.
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2326
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Xeigen »

aký zvuk ? Nejaké pískanie, rezonácie, chrapčanie, pravidelné tikanie ?... urob video so zvukom ak máš možnosť.
Moja rada reklamovať dokiaľ nedajú poriadny kus, alebo nevrátia peniaze.
Používateľov profilový obrázok
Streko_Doľan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2014, 16:24
Bydlisko: Senica

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Streko_Doľan »

To asi ten ventilator tak huci. Lebo to nepiska ani zeby tam nieco rapcalo. Huci viac ako fan ktory ide na 2200otackach. Zaujimave vsak je ze pri OCCT vôbec nehuci, praveze som sa cudoval ze je taky tichy a v BF3 sa o tichosti neda nic povedat. Ten stary CoolerMaster bol tichy aj pri BF3.
Skusim spravit to video len neviem kde ho mam uploadnut.
Myslite ze ten xfx je tichsi? Mozem ten zdroj vratit do 7dni bez urcenia dôvodu?
Používateľov profilový obrázok
Xeigen
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2326
Dátum registrácie: Št 13. Dec, 2012, 12:47
Bydlisko: Trávnica

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Xeigen »

do 14dní môžeš vrátiť bez udania dôvodu.
Používateľov profilový obrázok
Zubesuch
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1045
Dátum registrácie: Ut 23. Okt, 2012, 18:32
Bydlisko: Bratislava

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Zubesuch »

Lionne509 napísal:Skusim spravit to video len neviem kde ho mam uploadnut.
na YT
Spoiler: ukázať
PC1=> MB: Asus X99-Deluxe/USB3.1 <|> CPU: Intel Core i7 5820K @ 4,6 GHz / 1.28V <|> Cooler: Cryorig R1 Ultimate <|> RAM: Kingston HyperX Fury Black 4x8GB DDR4 2666 MHz CL15 <|> GPU: furt sa meni <|> SSD1: Samsung 840 Pro 256GB <|> SSD2: Samsung 850 Pro 1TB <|> HDD1: Seagate SV35.5 1TB <|> ext.Storage: AXAGO EE35-XA3 ALINE + WD 1TB RE4 <|> PSU: SuperFlower Golden King 550W + Silverstone Black Singlesleeve Extensions <|> Case: Define R4 + Noiseblocker PK1 a PK2 fans <|> Mouse: Razer Deathadder BE <|> Mouse Pad: Razer Goliathus Alpha Speed <|> OS: W10 pro

PC2=> MB: MSI H87i <|> CPU: Intel i5 4590 <|> Cooler: be quiet! Shadow Rock TopFlow SR1 <|> RAM: Kingston 2x8GB 1600MHZ CL9 <|> GPU: Asus R9 270x 2GB <|> SSD: Samsung 830 128GB <|> HDD1: Hitachi DeskStar 320GB <|> HDD2: WD RED 3TB <|> PSU: be-quiet! Pure power L8 430W CM <|> Case: Define Nano S windowed + Venturi fans <|> OS: W10 pro
Používateľov profilový obrázok
Streko_Doľan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2014, 16:24
Bydlisko: Senica

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Streko_Doľan »

Asi si ten zdroj necham. Ved ked hram hry tak mam vecsinou sluchatka a ked mam pc pod stolom tak to nieje zas az tak hrozne.
Používateľov profilový obrázok
Streko_Doľan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2014, 16:24
Bydlisko: Senica

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Streko_Doľan »

Zdravim. Chcem sa opytat ci mi mohol ten moj stary zdroj odpalit zvukovku na doske? Lebo mi nejde ani mikrak ani repraky ale ked ich pripojim tak mi to napise ze som ich pripojil a ked pripojim sluchatka tak to tak divne rapoce. Takze budem musiet kupit zvukovku asi.
Používateľov profilový obrázok
Streko_Doľan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2014, 16:24
Bydlisko: Senica

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Streko_Doľan »

Nikto ništ?
Používateľov profilový obrázok
Krutibrko
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3690
Dátum registrácie: Ne 02. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Poprad, Brno

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Krutibrko »

Skusal si ich inde zapojit, ci to ide? Preinstalovat driver na zvukovku ?
Používateľov profilový obrázok
Streko_Doľan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 187
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2014, 16:24
Bydlisko: Senica

Re: Mrtvy zdroj?

Príspevok od používateľa Streko_Doľan »

Driveri som preinstaloval minimalne 3x, na skrini mi nejdu jacky iba usb, proste ked sluchatka zapojim do dosky (3,5mm jack) tak mi to napise ze som ich pripojil ale nejdu.

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"