mobil do 4.3"

Sekcia primárne určená k radám o nákupe PC komponentov a príslušenstva...
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa CageJ »

Papek napísal:S takymito poziadavkami by som siel asi do jablka, ak nechces robit kompromisy - ci uz horsi fotak, displej, vydrz, funkcie atd. Aj ked take xiaomi nevyzera najhorsie, chcelo by to aspon na tyzden-dva otestovat.
nie je o com iPhone
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

no alebo ta z3 compact. nic ine rozumne asi neexistuje
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7281
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa Papek »

Z3 tiez nemusi byt zla volba, ale osobne by som siel do iOS. WP ma v kategorii 4,3" samy mid a low-end, teda vzdy tomu nieco chyba, takze WP je mimo. Asi sa nam pomaly konci doba sikovnych a vykonnych telefonov. Az sa desim toho, co za tehlu budem musiet nosit, ak sa mi odporuca L928 :cry:
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

no ja tiez nechapem ten trend, ze vsade chcu davat 4-8 jadrove cpu, fullhd a este viac vid G2 namiesto rozmerov, anti-prehrievania a vydrze baterky,


este samsung galaxy alfa nemusi byt zla. takze mame tri telefony a z toho 2 este neboli poriadne recenzovane tak uvidime co z toho vzdide. a vlastne len 1 je pod 4.3" :D

osobne mam tiez rad WP, ale ta lumia 925 ma proste sklamala a o 930 ani nehovorim, velka, tazka, zbytocne full-hd, prehrieva sa...
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 640
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa red98 »

Cenovy limit mas? Dost dolezity "parameter".
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

nemam. inak by som ho uviedol, ale asi pojdem do tej z1/z3, je vhodna aj na zmoknutie na bicykli :D
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 807
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa BlackAngel »

Mozno este nejaka cina by nebola zla napr. Nubia z5s mini, z7 mini, alcatel idol 2 mini s a pod. Druha vec je ako su tieto mobily natom s kvalitou spracovania a podporou. Btw tiez uz dlhsie riesim zaco vymenit moju xperiu S a veru moc toho na vyber neni pokial nechcete padlo.
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + Dell Studio 1555 + PS4
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 640
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa red98 »

Iphone neodporucam-imidzove zariadenie s uzatvorenym operacnym systemom a s obmedzeniami,ktore pokazia celkovy dojem z mobilu. Inac,mne osobne by bolo proti srsti kupvat mobil za 10X, ked jeho cena je X - neadekvatna,nicim neopodstatnena cena. Je vazne nutne robit "z milionarov miliardarov" ???
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
warrior606
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 677
Dátum registrácie: Ut 20. Aug, 2013, 17:55
Bydlisko: Legan, IRL

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa warrior606 »

Blackred68:

Absolutne zbytocny prispevok. Pokial nema uvedenu cenovu hranicu tak je volba iphonu velmi dobra kedze sa jedna o uzavrety system tak ako aj WP. Evidentne nemas zo systemom ios ziadne skusenosti lebo by si taketo prispevky nepisal. Ano samozrejme platis aj za znacku ale na druhej strane vies zaco platis. Tiez keby na to mas kupis ferrari a nie fabiu a nezaujima ta ze robis z milionarov miliardarov :hysterical:

Blackangel:
Neviem ci riesit nejaku cinu ma zmysel pokial sa nejedna o overene modely a autor temy je aj tak viacmenej rozhodnuty pre xperiu.

Ja osobne nemam s xperiami dobre skusenosti ale tak nemal som este tie nove v ruke tak nemozem posudit.
Na druhej strnae tiez treba uznat ze ten vyber telefonov v normalnych velkostiach so slusnym HW je fakt hrozne slaby. Vsetko len lopaty
Používateľov profilový obrázok
red98
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 640
Dátum registrácie: Ne 19. Júl, 2009, 22:50

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa red98 »

Tvoj nazor,neberiem ti ho...

PS: pouzival som chvilu zasekany iphone 4 na zasekanom ios7.
Argumentum ad hominem (lat.) je argument, ktorým sa diskutujúci snaží vyvrátiť oponentovo tvrdenie poukazovaním na oponentove skutočné či domnelé nedostatky. Snaží sa previesť dialóg od diskusie o probléme samotnom k diskusii o mravnej či inej oponentovej integrite.
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

objednal som tu xperiu z3c, mam trocha obavy o to retardovane sklo a android, ktore neviem preco pchali na tu zadnu stenu (smyka sa to, skrabe sa to)... ale tak ziadny telefon nemoze byt normalny, ked tak to predam ako tu mumiu 925 a kupim si 3310!
Používateľov profilový obrázok
miroh
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 476
Dátum registrácie: Pi 14. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Prievidza

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa miroh »

na zadnu stranu nalep nejaku kvalitnejsiu foliu a mas po probleme.... inac slusny fon to je.
Asus g751jy....
Používateľov profilový obrázok
dargy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1579
Dátum registrácie: Ut 30. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa dargy »

zwARO napísal:objednal som tu xperiu z3c, mam trocha obavy o to retardovane sklo a android, ktore neviem preco pchali na tu zadnu stenu (smyka sa to, skrabe sa to)... ale tak ziadny telefon nemoze byt normalny, ked tak to predam ako tu mumiu 925 a kupim si 3310!
Bude to zniet trochu cudne, ale ja na kazdy foun davam obal gumovy a vela krat sa mi to aj oplatilo pri pade. Proste si trosku poskace po zemi ale ziadne poskodenie a kaslem na to ako to vyzera. Aj sa istejsie drzi. A zbavis sa aj toho skla.
ZDROJ: Seasonic G Series 550W GOLD MB: ASUS TUF Gaming B550-PLUS WI-FI II CPU: Ryzen 5 5600@4,6 GHz cooled by NOCTUA NH-U12F RAM: 2x8 GB Crucial Ballistix Black 3600MHz cl16 VGA: Sapphire Pulse RX 5700 8 GB + 2x Noctua NF-A12x15 Chromax PWM HDD: Samsung SSD 860 EVO 500GB + Kingstone SSD Now 64GB + 1TB WD Caviar Blue WD10EALS SOUND: Asus Xonar DX MONITOR: 34" LG 34UM68 DRIVING WHEEL: Logitech G25 RECEIVER: KINO: Yamaha RX-V557 + CANTON set 5.0 GLE series + subwoofer VELODYNE VX-10 STEREO: ONKYO A-5VL + Tannoy M1 HEADPHONES: Superlux HD330, Focal Sphear, Soundmagic e50 + LG V30 TV: Plazma P50X60 R.I.P. now TX-P50UT50
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

planujem tu foliu, uz je dost velky aj bez tej gumy... nejake osvedcene znacky?
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: mobil do 4.3"

Príspevok od používateľa zwARO »

ako telefon to je pekny, keby ma pureviw fotak z lumie, normlane zadne telo, nie ten lapac otlackov co sa smyka po stole a os windows, tak mu nemam co vytknut.

dost ma irituje, ze si nemozem odisntalvoat tie predinstalovane sracky od sony. kupim si nieco v 21 storoci a musim tam mat veci proti svojej voli? wtf

Návrat na "Nákupná poradňa"