Conformité Européenne (CE) a mobily

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Conformité Européenne (CE) a mobily

Príspevok od používateľa Hrochy »

Pre info pridavam tento clanok, ktory hovori o certifikacii CE pre mobily a ine zariadenia.
Preco by Alza a spol mali stiahnut predaj telefonov bez CE certifikacie a preco by sme ich nemali pouzivat :).
Některé čínské mobily nemají v Česku co dělat
Celkom zaujimave "cteni".
Spoiler: ukázať
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Conformité Européenne (CE) a mobily

Príspevok od používateľa Pein »

heh, to je taka f*ckovina :hysterical:
Telefón je plne funkčný len nemá značku tak sa tu nemôže predávať. Asi sa za ten certifikát platí však ? :D... Narozdiel od slabých telefónov ktoré stoja pomaly toľko isto ale sú prakticky nefunkčné... Miesto toho by som zakázal predávať androidové telefony ktore majú menej ako 512MB RAM..


Ale aj tak nepoznam človeka čo by kupova xiomi zo slovenskeho shopu. Všetci majú z číny a nemajú problém.
Používateľov profilový obrázok
Hrochy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1069
Dátum registrácie: St 01. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Modra

Re: Conformité Européenne (CE) a mobily

Príspevok od používateľa Hrochy »

Tiez som riesil z Ciny. Za tu cenu :), no necham sa okradnut. Nasi obchodnici do toho nic nedaju a podporovat nasich predajcov sialenymi marzami nebudem. Ved nejde o vajcia, nie je to slovensky vyrobok :laugh:.
Pridavam SAR Ratings. Je tam policko a staci napisat typ telefonu, v mojom pripade Mi3. Neviem, o ako velmi doveryhodny zdroj ide.
Spoiler: ukázať

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"