problem s pripojením cez HDMI (PC/NTB-->TV)

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
tommy444
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Št 29. Máj, 2008, 08:13

problem s pripojením cez HDMI (PC/NTB-->TV)

Príspevok od používateľa tommy444 »

Dobrý deň nedávno sa u mňa vyskytol problém s prepojením PC a TV cez HDMI kábel, mal som to prepojené síce trochu krkolomne GPU->DVI kábel->redukcia DVI/HDMI->HDMI->TV, a pritom HDMI kábel mal 10m a dvi 3m ale všetko fungoval super asi necelý rok až do teraz odpojil som hdmi kábel z redukcie a ked som ho znova pripojil už nefungoval, TV mi v PC našlo ako pripojenú a aj TV registrovala že je tam pichnutý HDMI kábel ale keď som prehodil obrazovky tak stále vypisovala žiaden signál tak som to skúsil cez NTB bez redukcie zapojiť priamo HDMI->HDMI tak to išlo ale tiež iba 2 dni potom presne to isté už neviem čo s tým je možné že by mi nejako ten HDMI kabel odpaloval HDMI porty alebo je to blbosť ? už som skúšal aj preinštalovať ovládače, skúsil som všetky rozlíšenia všetky porty čo som mal na TV, nastavenia v ovládačoch a nič . TV je LG42LW650S a GPU mám nVidia GeForce GTX260. Nechápem ako to že to išlo a z ničoho nič prestalo a to som nič na PC ani na NTB nemenil. Za akúkoľvek radu vopred ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
carl65
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 242
Dátum registrácie: So 08. Jan, 2011, 15:36
Bydlisko: Michalovce/Košice

Re: problem s pripojením cez HDMI (PC/NTB-->TV)

Príspevok od používateľa carl65 »

môže to byť v kábli HDMI skús zohnať nejaký iný či to bude robiť aj tak.
tommy444
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 201
Dátum registrácie: Št 29. Máj, 2008, 08:13

Re: problem s pripojením cez HDMI (PC/NTB-->TV)

Príspevok od používateľa tommy444 »

no už to začalo zase ísť z ničoho nič :D

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"