Dell U2713HM blikanie pri filme

Všetko o monitoroch CRT, LCD paneloch...
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Dell U2713HM blikanie pri filme

Príspevok od používateľa zwARO »

cauko, je normalne ze pri filmoch pri bledych scenach vidim take akoby blikanie, ze to upravuje obraz, ako keby gammu, neviem to vysvetlit, profil nemam na auto.
ujo MateSo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1980
Dátum registrácie: Št 24. Júl, 2008, 17:14
Bydlisko: Bratislava

Re: Dell U2713HM blikanie pri filme

Príspevok od používateľa ujo MateSo »

mne nieco podobne robilo na dell 3014, dokonca niekedy to skakalo az do ruzova, zavolaj na podporu dell /helpdesk/ a uvidis co ti povie, pripadne skus ho vyskusat pripojit cez iny port a iny zdroj signalu. mne ho vymenili /kurier priniesol, odniesol/

ps> pri beznej kancelarskej robobote vsetko bolo OK, robilo to iba pri filmoch
PC> Asus X99-E WS, 5960x@4.7, 32GB/2400, 2xTitanX, Corsair ax1500i
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: Dell U2713HM blikanie pri filme

Príspevok od používateľa CageJ »

viem, ze dost casto to robil HDMI kabel
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Dell U2713HM blikanie pri filme

Príspevok od používateľa zwARO »

mam to cez DVI a nerobi to vzdy, ale sem tam to proste robi... tak im asi zavolam teda.
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Dell U2713HM blikanie pri filme

Príspevok od používateľa zwARO »

akoze volal som tam a typek mi hovori, ze moze mi poslat novy panel, ale ze to su repasovane monitory... ze moze sa stat, ze bude horsi.... WTF? to si kupim monitor za 500E a blika mi pri niektorych bledych scenach a oni mi chcu POSLAT REPASOVANY MONITOR???

toto je ta premium next BD garancia?
ujo MateSo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1980
Dátum registrácie: Št 24. Júl, 2008, 17:14
Bydlisko: Bratislava

Re: Dell U2713HM blikanie pri filme

Príspevok od používateľa ujo MateSo »

nechapem, co sa ti nezda, auto ked davas do servisu v zaruke s vadnou prevodovkou, tiez nedostanes novu, podstatne je aby bola zavada odstranena a vsetko bolo v poriadku, poslu ti horsi kus ako si mal, zavolas ze ma takyto bug a poslu ti dalsi. Ak to nepomoze zopakujes to par krat a ked to neodstrania tak ho vratis tam kde si ho kupil. nic strasne sa nedeje, pripadne si sa mal dohodnut nech ti rovno poslu inu reviziu monitoru ako mas.
Kuriera plati dell, teba to stoji maximalne cas, malo firiem ma takto podchyteny servis.

p.s. blikal mi doma monitor HP ZR30W na ktory som samostatne dokupoval servis ONSITE na 5 rokov, stal cez 1300e ked vysiel na trh, ja som mal doma postupne 4ks a dvoch technikov co to skumali, nakoniec mi vratili love, nevedeli odstranit problem, tvrdili ze HP notebook je v poriadku a problem je v monitore, aj tak nemali pravdu :D nakoniec vymenili aj notebook :bye:
PC> Asus X99-E WS, 5960x@4.7, 32GB/2400, 2xTitanX, Corsair ax1500i
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Dell U2713HM blikanie pri filme

Príspevok od používateľa zwARO »

sorry, ale preco by mi mali poslat zly monitor? to tam nemaju akoze niekoho, kto tie opravene monitory skontroluje? ako to vobec mozu povedat, sak mi to prsilo ako keby azijska trznica > dell, ked som s nim volal. Ze posleme vam monitor iny, ale nie novy!, ale moze byt horsi, tak aby ste o tom vedeli lebo je repasovany .... fck my life. To nehovorim o ich veku aky mozu mat... my poslu nejaky 3 rocny monitor a vazne sa mi nechce balit tu velku kravu do krabice, znova vybalovat a opakovat to ako kreten :wallbash:

a pri tej prevodovke ti nepovedia, ze mozno sa vam bude zadrhavat, ale to je ok, potom vam dame inu...
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Dell U2713HM blikanie pri filme

Príspevok od používateľa zwARO »

po reinstalle win7->win8.1 a nenaistalovani DELL toolu co nahradza OSD, sa zda vsetko v poriadku.

Návrat na "Monitory a zobrazovacie zariadenia"