Sluchatka sa "spravaju" ako handsfree

Všetko o mobilných telefónoch, tabletoch, fitness náramkoch, smart hodinkách a iných prenosných zariadeniach. Diskusia o mobilných sieťach, operátoroch a ponukách.
Toto nie je nákupná poradňa!! Taktiež zadeľte tému do dobrej podkategórie
Používateľov profilový obrázok
Archon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 151
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Sluchatka sa "spravaju" ako handsfree

Príspevok od používateľa Archon »

skoro vždy keď som vonku a idem pozerať nejake video , a pri tom použijem sluchatka , tak mi to po chvilke začne blbnuť
s tym že keď to pootočim alebo nejak tam vnutri jack sa pohne , tak to začne robiť :
prepne mi to na dalšie video v zložke , alebo mi to na sekundu začne volať posledny hovor (potom mam v historii hovorov jednu a tu istu osobu že som jej volal asi 8x) alebo mi to pauzne video
a proste to strašne blbne

čo mi tak došlo , tak to je preto , lebo to su sluchatka , a nemaju treti vstup/vystup na jacku čo na handfree je

keď som to skušal doma alebo aj teraz ako toto pišem , tak všetko išlo vpohode , aj s tymi sluchatkami čo blbnu (jack je aj dosť ošuchany) aj zo sluchatkami čo mam v PC

jedine ma napada že to može byť tym že keď to vyberem z vrecka(z nohavic), tak tam je para a keď tam dam jack , tak ta voda robi kontakt ktori by tam nemal byť , alebo to je tym že teploti boli moc nizke alebo vysoke a mobil tam zblbol

a nieje to software-ova vec , lebo som zmazal všetky veci čo by s tym mohli niečo robiť a stale to robilo

Mam to reklamovať , alebo sa to da aj nejako napraviť aby to nerobilo ?

Mobil : HTC Evo 3D
Naposledy upravil/-a Archon v St 29. Máj, 2013, 15:44, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Sluchatka sa "spravaju" ako handsfree

Príspevok od používateľa newmi »

aky mas mobil a ake suto sluchatka?
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
Archon
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 151
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Sluchatka sa "spravaju" ako handsfree

Príspevok od používateľa Archon »

newmi napísal:aky mas mobil a ake suto sluchatka?
Mobil : HTC Evo 3D , sluchatka Razer čo vyplnia uši (obyčajne stereo)
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Sluchatka sa "spravaju" ako handsfree

Príspevok od používateľa newmi »

no ja mam zhodou okolnosti tiez evo 3D a sluchatka som pouzival vsakovake vo vsakovakych podmienkach ale nerobi mi to take problemy. S tym handsfree to vobec nesuvisi. Ze to nie je softverova vec vies zistit na 100% len tak, ze tam das inu ROMku resp spravis factory reset (vsetky data sa ti pomazu). Ked aj potom bude blbnut, tak treba vyskusat aj ine sluchatka a ked to aj s tymi bude robit, je to hw problem fonu, ak nie, je problem v sluchatkach. Treba ist na to logicky ;)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438

Návrat na "Mobilné telefóny, tablety, wearables a mobilné siete"