notape.net

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

notape.net

Príspevok od používateľa Brandoo »

notape.net

Objednával som u nich štúdiové aktívne monitory, dodacia doba dobrá (cca 7dní - sklad v nemecku), mávajú akcie celkom slušné. Napr. Alesis Active M1 520 inde za cca 250€, u nich 219€.
Neplatil som prevodom na účet, ale na dobierku...
Komunikácia tiež celkom v pohode, rýchlo odpisujú.

No a teraz tá horšia časť.

Momentálne im nefunguje nákupný košík a tuším ani nevidia profily registrovaných zákazníkov čiže darmo budete hádzať do košíka, treba im to poslať na email. A tu začínajú problémy. Musíte im znova zaslať faktúračné aj dodacie adresy, mená ...

Mne konkrétne sa stalo, že som im poslal správne a zamenili fakúračnú adresu s dodacou čiže mi to vôbec neprišlo tam kde som chcel. Kurier mi to musel doniesť na ďalší deň po opravení dodacej adresy.
Vo faktúre boli v mene aj v adrese chyby v každom slove, vyblednutá faktúra niečo tlačiareň im aj vynecháva.
V záručnom liste znova chyby a taký bombónik na koniec .... Záručná doba na monitory 0 mesiacov.


Ale že mi pošlú opravenú faktúru a záručný list ... tak uvidím.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
xerxes
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 125
Dátum registrácie: Ut 27. Sep, 2011, 13:10
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: notape.net

Príspevok od používateľa xerxes »

ak môžem, určite s týmto nesúhlasím, resp to bude asi len momentálny stav, lebo ja som cez notape kupoval aj gramce aj mixy a všetko bolo ok (či dodanie, faktúrky, etc...)

reklamáciu som síce neriešil, ale toto bude zrejme len dočasný stav
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: notape.net

Príspevok od používateľa Brandoo »

Toto bol už druhý shop s audio technikou ktorý má práve dáke prerábky stránky ... najprv som objednával v rockcentre ... tam mi objednávku stornovali pretože tie čo som mal objednané nevedeli kedy budú dostupné a ani ich to veľmi netrápilo.

No je to snáď len dočasný výpadok ale to ani tak nekritizujem ako to, že len tak zamenia adresy ... (keby napr. bola faktúračná mesto Košice a dodacia mesto Banská Bystrica) tak by mi nebolo jedno keby sa to stalo a kurier by ma hladal v KE.

Tiež neni mi jedno keď ma premenujú napr. meno Ján a oni dajú do faktúry meno Honza príklad ...
Tak tiež keď 3/4 faktúry je písaná bez diakritiky.

No toto ma najviac nasralo ... to že na záručnom liste píše záručná doba 0 mesiacov ma ani tak nezaujíma. Hlavne že tam je dátum objednávky, sériové číslo a v zákone 2 roky záruky.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"