Compy.sk

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
igorko113

Compy.sk

Príspevok od používateľa igorko113 »

Mate nejake skusenosti s nakupom a pripadnymi reklamaciami v tomto eshope? www.compy.sk
peterpavol12
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 25
Dátum registrácie: Št 04. Okt, 2012, 14:39

Re: Compy.sk

Príspevok od používateľa peterpavol12 »

Pred tromi tyzdnami som tam kupoval grafiku a ssd a vsetko v pohode. Po mojej objednavke si to este telefonicky overili a na druhy den som to mal doma. Vystupovanie v pohode, ochota bola, takze zatial nic negativne tam nevidim. Doprava zdarma potesila,ale musel som platit prevodom, dobierkou by to bolo tusim + 3€.
rosiman

Re: Compy.sk

Príspevok od používateľa rosiman »

s firmou compy.sk mam zatial dobre skusenosti, ochota a dobre poradenstvo, mozem len odporucit. Tovar prisiel neposkodeny a riadne zabaleny takze neni co dodat :-)
Používateľov profilový obrázok
zwARO
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2602
Dátum registrácie: So 13. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Compy.sk

Príspevok od používateľa zwARO »

kupoval som tam monitor, rozdelili mi ho na 2 faktury (1 pre firmu, 2 doplatok pre mna)
posta zadara na druhy den u mna kurierom
komunikacia na urovni a bola videt aj ochota :cool:
Používateľov profilový obrázok
mojprvypc
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 124
Dátum registrácie: Ut 06. Máj, 2014, 21:10

Re: Compy.sk

Príspevok od používateľa mojprvypc »

Compy bolo super, nejaká nabíjačka batérií, HDMI kábel, extra batérie. Všetko príšlo do 4 dní. Paráda, všetko funguje. Odporúčam
Spoiler: ukázať
Acer 5930G/Desktop ani prd
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Compy.sk

Príspevok od používateľa loleqboleq »

len doplním, že dnes pri jednej príležitosti som sa informoval u compy ako to je so zárukami a potvrdili mi, že dávajú plné záruky ako od výrobcov a žiadnych 24 mesiacov a potom gou fak jorself
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"