sk.megafoto.cz

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Dan.
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 442
Dátum registrácie: St 22. Júl, 2009, 16:09
Bydlisko: Šurany

sk.megafoto.cz

Príspevok od používateľa Dan. »

Zdravím,

toto bude skôr otázka, než kritika, pretože sa chystám kúpiť slúchadlá AKG K701. V uvedenom shope je najlepšia cena, otázkou však zostáva, nakoľko je tento obchod dôveryhodný. Ak máte skúsenosti s týmto shopom, prípadne (pre lepšie objasnenie ich služieb) aj skúsenosti s reklamáciou, budem vám vďačný, ak sa podelíte o skúsenosti. Ak máte dakto nejaký iný overený obchod, kde kúpiť a v prípade nutnosti reklamovať slúchadlá bez problémov, prosím napíšte. Rolu samozrejme hrá aj cena, ale za kredibilitu sa občas oplatí nejaké to euro priplatiť. Vďaka.

Dan.
ANONYM_a7

Re: sk.megafoto.cz

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

highendshop.sk

Nadstardantny prisup, komunikacia, vsetko...
Dan.
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 442
Dátum registrácie: St 22. Júl, 2009, 16:09
Bydlisko: Šurany

Re: sk.megafoto.cz

Príspevok od používateľa Dan. »

Vďaka Broslowski za tip :good: .
Už som to ale vyriešil s mojím overeným dodávateľom hudobných nástrojov...

//a nie je to Muziker :D
Používateľov profilový obrázok
GASPi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2614
Dátum registrácie: Pi 01. Jún, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava/Hlohovec

Re: sk.megafoto.cz

Príspevok od používateľa GASPi »

Chcem sa spytat, ma niekto skusenosti s touto firmou sidliacou v BA? www.megafoto.sk
Rad by som si zakupil fotak a prave v tomto obchode je za peknu cenu, dokonca za taku istu ako ho maju na pixe.
Vdaka za vsetky reakcie ;).
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4670K (3,4GHz@???), CPU cooler: Cooler Master Hyper 212+ EVO, MB: ASUS Z87-A, GPU: MSI GeForce GTX 1080 Ti GAMING X, DDRAM: 2x4GB Kingston DDR3 1600MHz CL9 HyperX X2 Grey Series, SSD: CRUCIAL M4 256GB + SAMSUNG 850 EVO 500GB HDD: SAMSUNG HD501LJ 500GB SATA, DVD-RW: ASUS DRW-24B1ST, SOUND: ASUS Xonar Phoebus + Logitech Z-2300 + Sony MDR-1RBT, CASE: Fractal Design Define R5 Blackout, PSU: EVGA SuperNOVA 750 G2, LCD: 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor
BattleTag
STEAM
SilverSurfer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ut 14. Apr, 2009, 21:08
Bydlisko: Humenne

Re: sk.megafoto.cz

Príspevok od používateľa SilverSurfer »

Asi si uz fotak niekde kupil, ale do buducna to snad niekomu pomoze. Shop megafoto.sk je uplne super, komunikacia nadstandardna, co ma najviac prekvapilo, napisal som mail zhruba o pol 11 vecer a asi o 15 min som mal odpoved. Takisto da sa dohodnut bez problemiv aj na cene pokial najdete niekde nizsiu. Nakupil som u nich uz dost vela a co sa tyka foto prislusenstva a pod. jedine od nich. Takze tento shop odporucam :)
Používateľov profilový obrázok
Youki
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 984
Dátum registrácie: Ut 28. Okt, 2008, 11:09
Bydlisko: Trenčín

Re: sk.megafoto.cz

Príspevok od používateľa Youki »

Mozem potvrdit,megafoto.sk maximalna spokojnost.Kupoval som fotak a este som dostal aj hnet nie malu zlavu a pamatovu kartu zadara.Super predajca.Kez by bol taku obchod aj v TN.
Spoiler: ukázať
CPU: Core i7-3930K @ 4700Mhz / 1.40V, MB: Gigabyte GA-X79-UD5, RAM: G.Skill RipjawsZ 4x2048MB DDR3 2133 9-11-10-28,VGA: 2 x Gigabyte 580 GTX SLI @ 855/1710/4200, HDD: Corsair SSD Force Series 240GB,2x WD Caviar Black 1TB SATA3,PSU: Enermax Revolution ERV950EWT,Audio: Creative Sound Blaster X-Fi Titanium Fatal1ty Champion Series,Keyboard: Logitech G19,Mouse: G9x + Razer Destructor,Case: CM HAF X,OS: Microsoft Windows 7 Ultimate 64-bit
caligulas
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 197
Dátum registrácie: Pi 18. Sep, 2009, 08:11
Bydlisko: Nová Baňa

Re: sk.megafoto.cz

Príspevok od používateľa caligulas »

Tak po dlhšom fungovaní skvelého megafoto.sk sa tam pomenilo tento rok viacero vecí a mne sa teraz pokazil fotoaparát.. :/ Po pokuse kontaktu o reklamačný postup som bol nejakou pani odkázaný na kolegu, ktorý rieši tieto veci -> komunikácia s ním je na zaplakanie, odpíše ledva raz za deň, aj to niečo iné ako potrebujem vedieť.. FA údaje sú už na spolčnosť BEST CENA SK s.r.o., čo na hodnovernosti tiež nepridáva. Ich redesign eshopu je strašný a momentálne neprehľadný, dohľadať niečo oproti starému je utrpenie, nehovoriac o tom, že celkom pekne zdraželi..

Ich zadanie RMA online nefunguje, ich RMA protokol na webe je tiež na spoločnosť BEST CENA.. celé je to divné..
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: sk.megafoto.cz

Príspevok od používateľa DankoPR »

Asi sú iba ako sprostredkovateľ obchodu/dropshipping. Teda Best cena je ich dodávateľ a oni iba sprostredhujú predaj, reklamácie, dodanie aj všetko rieši dodávateľ.

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"