Mall.sk

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
dexman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 931
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Mall.sk

Príspevok od používateľa dexman »

bral som z mall.sk zopár vecí za cirka €40, zanedbateľná suma, ale ide o princíp. objednávku som uhradil prevodom na účet, nasledujúci deň mi prišiel e-mail o potvrdení platby. za 3 týždne nič neprišlo, tak som pozrel na webe čo sa deje. na moje prekvapenie bola objednávka záhadne zmenená na 'neuhradenú'. tak som kontaktoval zákaznícke centrum, že o čo ide. tam mi oznámili, že objednávka nie je uhradená a mám kontaktovať finančné centrum. ako nechápem, prečo by som ja mal kontaktovať finančné, ako keby u nich neexistovalo prepojenie medzi centrami.

musel som si spraviť potvrdenie od banky, že som tú platbu uhradil. následne mi na finačnom arogantne potvrdili, že platbu akceptujú a je zaznamenaná. tak zase kontaktujem zákaznícke centrum :rolleyes: , že či mi konečne tie peniaze vrátia. že áno, a ešte sa ma snažili presvedčiť, že sa neúspešne snažili telefonicky so mnou spojiť ohľadom nedostupnosti tovaru, pritom mi nikto nevolal. človek by aspoň čakal ospravedlnenie po tých patáliach, ale nič. peniaze vám posielame na účet a koniec. fakt klasa :laugh:

čo k tomu dodať, jedným slovom kocúrkovo
Používateľov profilový obrázok
Bamma_boy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 610
Dátum registrácie: St 05. Aug, 2009, 19:33
Bydlisko: Kysucké Nové Mesto

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa Bamma_boy »

Bral som odtiaľ el. gril, super cena, doručenie v pohode, reklamácie som neriešil.. :good: Možno keby som to platil prevodom, tak by boli problémy, dobierkou nie. ;)
Používateľov profilový obrázok
dexman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 931
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa dexman »

asi tak,na Slovensku stále len na dobierku, česť výnimkám.
Používateľov profilový obrázok
Tomax
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 598
Dátum registrácie: Št 08. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa Tomax »

No jo ja som tiež bral od nich Plazmový telkáč a platil som takisto dobierkou...doprava bola zdarma, dodanie 48 hod. čo mi nevadilo, ale reklamáciu som neriešil zatial a dufam že ani nebudem.
Spoiler: ukázať
AMD X6 1100T --4GB RAM -- AMD 6950 1GB --
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7682
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa newmi »

ja som s nimi problem nemal. Na dobierku som bral fon. Aj reklamaciu som uz riesil ale to bolo len stylom potvrdili zarucak a fon som si sam odniesol do autorizovaneho servisu, kde ho aj opravili resp vymenili ;)
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
Používateľov profilový obrázok
kaptur
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi 22. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: D.Kubin

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa kaptur »

Zdravim. S mall nemam absolutne dobru skusenost. Konkretne eshop bartsport, kt pod nich spada no neviem ci este aktualne existuje. Asi 2,5 roka do zadu som si objednal u nich elipt trenazer a vopred som uhradil na ych ucet cca 13000 skk a cakal na dorucenie..nic sa nedialo nikto neinformoval nic nechodilo ziadny mail skratka ignoracia..musel som sam volat aby mi oznamili, ze pristroj na sklade nieje ale, ze do dvoh tyzdnov asi bude..tak presli dva tyzdne a nic povedali mi to iste tahalo sa to podobne dlho dlho na koniec po troch mesiacoch som chcel peniaze naspat vysvetlil som o co ide a tak odpovedali kladne, ze mi ych zaslu na ucet no nic nechodilo ani po opakovanom niekolkonasobnom telefonovani tak som sa nastval a zavolal som priamo riaditelovi mall.sk a az vtedy sa lady pohli a vec sa vyriesila!!!.fakt vyborny pristup k zakaznikovi..od nich uz nic
hp6930p c2d t9400 2,53 ghz/4 gb ram/320 gb 7200 rpm
ako hracka ao522 amdc50 s usb wifi alfa 1w
Používateľov profilový obrázok
TroubleMaker
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: So 03. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa TroubleMaker »

Mall.sk je super, od 22.12.2010 mi pravidelne každý deň/dva chodí mail s odsúvaním termínu odovzdania objednaného tovaru (ktorý mal byť skladom!!!) kuriérovi. Najprv mi z toho bolo smutno (zaručené doručenie do vianoc) - teraz sa smejem a opakovane žiadam o deaktiváciu konta.
CENTER
Spoiler: ukázať
CASE Thermaltake Level10 PSU Enermax Revolution 1250W
CPU Intel i7 6700@4.65GHz +Corsair H45 2xNB PK1 MB ASUS HERO VIII RAM 32G Corsair Vengeance CL15 @3,2GHz SSD Samsung M.2 1T HDD 4xWD RED 4T GPU R9 280X CF IPS 2x HP ENVY 32 OTHER T-Balancer, ASUS OC Station
KB+M Microsoft Sidewinder X6 + X8 + Roccat Sota
Používateľov profilový obrázok
TroubleMaker
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1514
Dátum registrácie: So 03. Feb, 2007, 08:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa TroubleMaker »

Tak dnes mi prišla SMS, že mnou objednaný tovar prevzal kuriér. Napriek trom mailom a dvom telefonátom ohľadom zrušenia objednávky. Perfektný obchod, nekúpim tu nikdy nič.
CENTER
Spoiler: ukázať
CASE Thermaltake Level10 PSU Enermax Revolution 1250W
CPU Intel i7 6700@4.65GHz +Corsair H45 2xNB PK1 MB ASUS HERO VIII RAM 32G Corsair Vengeance CL15 @3,2GHz SSD Samsung M.2 1T HDD 4xWD RED 4T GPU R9 280X CF IPS 2x HP ENVY 32 OTHER T-Balancer, ASUS OC Station
KB+M Microsoft Sidewinder X6 + X8 + Roccat Sota
cape
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 63
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2011, 18:53
Bydlisko: Košice

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa cape »

tovar neprevezmi a hotovo. ak sa nahodou ozvu/ohradia, tak im len preposli maily.
ja som s nimi nemal zatial zlu skusenost. ale vianoce su specialne obdobie, kde nie je v moznostiach ziadneho predajcu stihnut ten naval. je to ako s mobilnymi sietami: aj tie kolabuju na vianoce a novy rok, ked chce zrazu telefonovat milion ludi naraz, i ked standardne je to par desiatok tisic.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa icefire »

Za posledny mesiac 2x objednavky v hodnote cez 100 Euro, v oboch mi prisli pouzite veci, od hliny, poskodene krabice, tovar ocividne pouzivany. Hned som im to samozrejme na mieste vratil a este maju tu drzost zauctovat si 1 Euro za dopravu. Nikdy viac tento obchod. Bonus oduti personal.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa MaxMan »

Pridám sa aj ja so svojou skúsenosťou. Od r. 2010 som tam nakupoval 5x v sume dokopy asi 500€. Prvú objednávku som riešil samozrejme dobierkou a všetko OK. Tovar funguje dodnes (a dúfam že aj naďalej bude). Ďalšie objednávky už prevodom na účet - vždy všetko prebehlo v poriadku. Tovar do pár dní doma. Raz sa stalo, že nebol dodaný komplet tovar (chýbalo príslušenstvo v hodnote asi 3€ - po dohode dali kupón v hodnote 10€ a ospravedlnenie). Koncom roka 2013 som tam kupoval kapsulový kávovar. Tovar došiel, ale menu nebolo v SK/CZ. Opäť ochota a zľava 10€. Po čase sa však kávovar pokazil - reklamácia. 30 dní nič... Nakoniec som to musel trochu popohnať - nakoniec vrátili €, takže spokojnosť.

Ono to bude vždy len o ľuďoch. Ja som mal možno šťastie. Ak budem niečo potrebovať nabudúce, budem zvažovať aj MALL.
Ani srnky netušia čo som mal/mám...
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa icefire »

Napisal som im, aby mi vratili to jedno Euro, som zvedavy, ako sa k tomu experti postavia.

EDIT: Euro mi nakoniec vratili, kupovat tam ale po 3 neuspesnych objednavkach uz nebudem.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
verzo
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 528
Dátum registrácie: Po 22. Feb, 2010, 21:01
Bydlisko: Levoča

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa verzo »

niekolko krat som tam objednal ale vzdy na dobierku ...zatial mi vsetko prislo v celku a v pohode niekedy este rychlejsie ako ked som dal express ... reklamaciu som riesil na zvlhocovac vzduchu ktory mi padol na zema vo vnutri pukol... reklamacia v pohode ochota pristuk a tak ... horsi bol len servis v cechach mi to poslali naspat s tym ze zla urdzba vela vodneho kamena :hysterical:
Galaxy S9+
Používateľov profilový obrázok
FoboSVK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 352
Dátum registrácie: Pi 28. Jún, 2013, 13:19
Bydlisko: Bratislava

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa FoboSVK »

Zdravím, ja by som sa chcel opýtať ohľadom susedného (českého) predajcu Mall.cz, neviete či posiela tovar aj na Slovensko? Pýtam sa lebo nikde na stránke som nenašiel nič jasne napísané ohľadom toho (nejak sa mi nezdá štylizácia vety :D). Nemáte niekto skúsenosť s takouto situáciou? (český mall má v ponuke viac ako slovenský).
Za odpovede vopred ďakujem.
Používateľov profilový obrázok
MaxMan
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 1643
Dátum registrácie: Po 18. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš

Re: Mall.sk

Príspevok od používateľa MaxMan »

Dávnejšie som riešil podobnú situáciu s mall.cz a vtedy mi napísali, že z CZ sa nedá objednať k nám. Čiže iba z mall.sk :(
Ani srnky netušia čo som mal/mám...

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"