Qcomp.sk

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Takto vysvetlene to znie uplne inak :good:

A ako pises, odlisit sa neicim inym (kedze cenou sa velmi neda, kazdy ponuka to iste za to iste) je dnes gro prezitia mensieho biznisu...
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa loleqboleq »

dendroid napísal:Ja s nim plne suhlasim, dovolim si tvrdit, ze vacsina beznych zakaznikov absolutne netusi, co je a co nie je kvalitny zdroj. Pridu do eshopu, vyberu si podla wattov to najlacnejsie a je to. A sem sa radia aj ludia, co maju s PC celkom skusenosti, poznam viac takych. Co teda dosiahnes tym, ze to vyhodis z eshopu ? Okrem toho, ze clovek potom pojde do ineho, kde si kupi to, co chce ? To co pises ma zmysel vtedy, ked si budujes eshop od zaciatku pre skusenych ludi, co sa vyznaju, ako bolo pisane vyssie. A nie, ze zo dna na den vyhodim produkty, lebo ich povazujem za shit. Skuseny clovek nehodnoti eshop podla produktov, viem co kupujem a kupim to tam, kde to je najlacnejsie. Niekedy mam fakt pocit, ze mas trocha prehnane sebavedomie. Sa tvaris, ako keby si mal za sebou 15 rokov skusenosti a rozbehnuty biznis. Hlavne, ze si mu tam robil za 200 eur.
Pozor, tu dochádza k nie úplnému pochopeniu, vieš prečo ? Lebo sa tu rozpráva trošku všeobecne a to je problém - je úplne v poriadku, že ľudia chcú ísť do čo najlacnejšieho ale tu ja hovorím a bojujem za to, že nebudú sa predávať smažky od značiek ako whitenergy a iné značky - pri zdrojoch by si sa čudoval, že je to aj 10 značiek - radšej nech si tí ľudia už keď nekvalitu a humus kúpia radšej (pri zdroji) napríklad Corsair VS

Hovorím proste o produktoch nižšej, než najnižšej kvality, bez mena, povesti, ktorú si vzhľadom na ponuku ani nezaslúžia.

Ďalšia vec je, že ľudia nie sú hlúpi, len sa nevyznajú, nevedia, čo očakávať a za koľko to očakávať a práve to im môže skúsený predajca a odborník "polopate" vysvetliť a priblížiť - nie edukovať ale vďaka analógii im pomôcť pochopiť, prečo to a to stojí toľko a toľko

zase hovorím vo všeobecnosti - ťažko sa to vysvetľuje

nakoniec ti tu poviem, o čom hovorím, teda produkty
pomôžem si pckonfigom

zdroje (naťukal som to narýchlo, myslím, že jedna z tých značiek tam má aj aj tfx zdroje a o tých nehovorím, tam mi ide o klasické ATX zdroje)
http://www.pckonfig.sk/?id=393&vyr=aero ... e%7Ctacens

skrinky (asi 80% z tých, ktoré sú obsiahnuté v tom všetkom, polovica ostávajúcich sú nutné zlo, ktoré je ale nie je to až tak kritické ako tých 80%)
http://www.pckonfig.sk/?id=391&vyr=aero ... s%7Ctracer

a tých produktov by bolo o toľko viac, keby tam nemali už mnou porobené redukcie

a máš pocit, že kvalita, resp. nejaký začiatok cesty za kvalitou stojí milióny a miliardy ? áno, je pravda, že už tu nie sú (nie v takej kvalite a cene ako bývali) zdroje tipu OEM Broznákov od Seasonicu ale skrinky ? už do 30€ sa dá zohnať úplne v pohode (poctivý low-end) produkt (skrinka) a zdroj od niečo cez 40€ za modely s nízkou wattážov ale to je len príklad, ak už riešime ďalšie kompoennty, tak čo poriešime s MB, CPU, GPU ? tam sa už mazať z ponúk nič nedá, akurát odkláňať zákazníkov od nedobrých produktov (napríklad Gainward grafiky) - ešte pri RAM ma napadá proste evolve a ich "Zeppelin" pamäte - to je príklad toho, čo by som dal preč - je to nadbytočné za ešte vyššie ceny ako solídna ponuka od crucialu, kingstonu, corsairu a podobne
...ešte ventilátory sú taká kategória, kde je prepchatý trh a zbytočne to odkláňa zrak od kvalitných (zase to neznamená oveľa drahších) produktov - to máme na jednu stranu odľahčenie ponuky od produktov, ktoré niekto, kto vie, čo robí v danej oblasti odbremení ponuku, čím ju aj spriehľadní a spraví výber jednoduchším a špecifickejším

takže ja nie neoprávnene mám postoj, aký mám :good: mám na to dôvod :-) nerozhodnem sa vyhadzovať nejaké produkty len z rozmaru ale z toho, že mám v rukách fakty, ktoré sú adekvátne

a znovu spomeniem, že je mi ľúto, ak na niekoho moje príspevky, postoje a kroky pôsobia, že si honím ego a podobne, ver, či nie, robím všetko pre maximálnu kvalitu, skvelý servis a snažím sa to robiť lepšie ako najlepšie ako môžem

a pokiaľ to znamená, že spravím prevenciu, aby si potenciálny zákazník nevybral dopredu odpísaný produkt, ktorý mu môže spôsobiť raz kopu problémov a aspoň sa pokúsiť mu poskytnúť kvalitnejšiu službu, tak nech
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3659
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa dendroid »

Jednoduska napísal:To dobre pozeram ze obhajujete skrachovanu firmu co odrbavala zakaznikov? :D

Pozeras velmi ale velmi zle. Kde si sa docital, ze nieco obhajujem ? Vyjadroval som sa k cisteniu ponuky od shitnych vyrobcov vseobecne a plati to aj pre ine obchody.
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3659
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa dendroid »

Loleq, nie, doslo k uplnemu porozumeniu. Vysvetlujes mi to, ako keby som sa tomu venoval 2 tyzdne, pritom sa tym zaoberam uz 10 rokov :rolleyes: . Pri zdrojoch sa nicomu necudujem, viem velmi dobre, ktore znacky su na prd a vedel som to skor ako ty. Takze nerozumiem, naco mi posielas nejake pckonfigy. Pointa bola v tom, ci je mazanie shitnycg produktov z eshopu rozumny krok, alebo nie.

Co sa tyka skriniek, tak to tiez nie je celkom pravda. Najdu sa ludia, ktori potrebuju low end zostavu s integrovanou grafikou a tym kludne postaci lacna skrinka, pretoze to bez problemov vyvetra ventilator v zdroji. A nemenia tam komponenty pravidelne, ba povedal by som vobec, takze ani s montazou nie je problem.


A ako si sa dopracoval k tomu, ze su Gainward grafiky nekvalitne, to fakt nechapem. Mne to pride ako mytus, ktory sa siri roky a nie je opodstatneny. Nesledoval som to sice posledny rok, dva, ale naposledy, co som videl statistiky reklamovanosti, boli na tom dokonca najlepsie zo vsetkych vyrobcov http://www.hardware.fr/articles/893-1/t ... nts-8.html
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5546
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa Jednoduska »

dendroid napísal:
Jednoduska napísal:To dobre pozeram ze obhajujete skrachovanu firmu co odrbavala zakaznikov? :D

Pozeras velmi ale velmi zle. Kde si sa docital, ze nieco obhajujem ? Vyjadroval som sa k cisteniu ponuky od shitnych vyrobcov vseobecne a plati to aj pre ine obchody.

Uz som sa vyjadril, zle som to pochopil ;)
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa loleqboleq »

dendroid napísal:Loleq, nie, doslo k uplnemu porozumeniu. Vysvetlujes mi to, ako keby som sa tomu venoval 2 tyzdne, pritom sa tym zaoberam uz 10 rokov :rolleyes: . Pri zdrojoch sa nicomu necudujem, viem velmi dobre, ktore znacky su na prd a vedel som to skor ako ty. Takze nerozumiem, naco mi posielas nejake pckonfigy. Pointa bola v tom, ci je mazanie shitnycg produktov z eshopu rozumny krok, alebo nie.

Co sa tyka skriniek, tak to tiez nie je celkom pravda. Najdu sa ludia, ktori potrebuju low end zostavu s integrovanou grafikou a tym kludne postaci lacna skrinka, pretoze to bez problemov vyvetra ventilator v zdroji. A nemenia tam komponenty pravidelne, ba povedal by som vobec, takze ani s montazou nie je problem.

A ako si sa dopracoval k tomu, ze su Gainward grafiky nekvalitne, to fakt nechapem. Mne to pride ako mytus, ktory sa siri roky a nie je opodstatneny. Nesledoval som to sice posledny rok, dva, ale naposledy, co som videl statistiky reklamovanosti, boli na tom dokonca najlepsie zo vsetkych vyrobcov http://www.hardware.fr/articles/893-1/t ... nts-8.html
Gainward nie je mýtus starých časov ako kvalita ASrock dosiek; pár smutných príspevkov na overclock.net ako smutne "problémovali" ich gainwardy, nedajbože si pozrieť jedného chalana, čo robí noise testy kariet, kde to je teda riadne vznášadlo - plombovanie je len bonus a čerešnička na torte

a ten tvoj link...ten rozdiel medzi percentom GW a takým Asusom/MSI/GB je smutný, ak si zoberieš do úvahy pomer predaných kusov GW grafík a grafík ostatných výrobcov :laugh: každopádne celé tie štatistiky majú silno nepresný a nerelevantný charakter

čo je pre teba lacná skrinka ? papier za 12€ ? zase ako som písal to nie je nič ako nevedomosť a je to veľmi jednoduché, kedže ľudia pochopia aj celkom rýchlo, aký je rozdiel medzi papierom za 12€ a poctivým low-endom za 26€

tvojich 10 rokov nie je zárukou vyššej odbornosti v porovnaní s mojimi dvoma a niečo rokmi, takže v tomto je to slovo proti slovu
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
LordKJ
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 7725
Dátum registrácie: Po 28. Feb, 2011, 11:49
Bydlisko: Bratislava

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa LordKJ »

čo je pre teba lacná skrinka ? papier za 12€ ? zase ako som písal to nie je nič ako nevedomosť a je to veľmi jednoduché, kedže ľudia pochopia aj celkom rýchlo, aký je rozdiel medzi papierom za 12€ a poctivým low-endom za 26€
14eur, vibracie, hluk, vaha, nic viac, a ver tomu, ze nic ztoho nieje padny dovod pre vela ludi aby tych 14eur pridali
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa loleqboleq »

kvalitnejšia konštrukcia, ventilátorik v balení, vzdušný interiér, lepšie teploty, kompatibilita

každopádne bavíme sa tu o takých koninách, ako hovorím, ľudia sú už oveľa ochotnejší počúvať ako pred pár rokmi :-)
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3659
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa dendroid »

Loleq, matematika ti asi nic nehovori, ze. To je percento reklamovanych kusov z poctu celkovo predanych. Takze je uplne jedno, kolko sa predava Gainwardov a kolko Asusov. Teda pokial sa tych Gainwardov nepredalo 100 kusov, co sa asi nepredalo. Ak maju statistiky silno nepresny charakter, tak uz ako fakt neviem z coho by si chcel preboha vychadzat ? Samozrejme, ze to nie je presne, ale nic presnejsie neexistuje. A mas dnes recenzie, takze si vies precitat, co je ta karta zac. Mojich 10 rokov skusenosti nehovori o vyssej odbornosti. Ukazes mi, kde som to tvrdil ? Tych 10 rokov ale svedci o tom, ze mi nie je nutne vysvetlovat, co su nekvalitne znacky a vysvetloval mi tu veci, ako keby som sem prisiel pred 2 tyzdnami. Takze skor ty tu mas dojem, ze si najvacsi expert na vsetko a vsetci okolo teba nemaju sajnu, o com hovoria.
Používateľov profilový obrázok
FREE555
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 501
Dátum registrácie: So 06. Dec, 2008, 10:54
Bydlisko: Košice

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa FREE555 »

Ľudia, čo sa počítačom rozumejú asi ako upratovačka neurochirurgii nemajú poväčšine záujem kúpiť skrinku za 30€, keď jej pridaná hodnota bude
kvalitnejšia konštrukcia, ventilátorik v balení, vzdušný interiér, lepšie teploty, kompatibilita
Veď tú skrinku vopchajú niekde pod stôl a jediný kontakt, ktorý s ňou budú mať bude zapnutie pc a vloženie USBćka. Im je to u prdele, že budú mať vzdušnejší interiér alebo lepší ventilátorik. Kým sa im to nebude vypínať z prehriatia(čo je vysoko nepravdepodobné v reálnych podmienkach), tak nemajú čo riešiť a tešia sa, že im na tom ide fejsbuk, tv narkoza alebo tv hnoj a neriešia nejaké teploty či sú 40stupňov alebo 70 a už vôbec nebudú robiť nejaké upgrady. Áno, nájdu sa aj takí, čo si nechajú poradiť a pochopia, že sa im oplatí napr. investovať do lepšieho zdroja a pod. Ale tu je ďalší problém. Kto im poradí? Veď neraz som bol svedkom v obchodoch, že predavač by predal aj vlastnú matku. Každopádne tiež mi žlč vrie, keď vidím tie "super kvalitné" kúsky hardvéru. Ale pokiaľ je po nich dopyt, tak nevidím dôvod ich vyraďovať z ponuky. Inak táto debata toho už veľa s Qcomp-om nemá veľa spoločné, tak by som to navrhoval presunúť inde.
Spoiler: ukázať
Desktop: CPU: Intel Core i7-12700K + Noctua NH-D15 Black MB: MSI MAG Z690 Tomahawk WIFI DDR4 HDD: WD Red Plus 4TB SSD1: Samsung 860 Evo 1TB SSD2: Samsung 980 PRO 1TB NVMe RAM: 2x16GB DDR4 Kingston 3600MHz GPU: MSI Suprim RTX3080 12G CASE: Fractal Design Meshify 2 Black Windowed PSU: Corsair RM1000x OS: Windows 10 Pro 64bit Display: 1x Asus PG279Q + 2x Asus MG279Q 144Hz IPS
NB: Lenovo Thinkpad T440s: 14" FullHD, Intel Core i7 4600 Haswell, 12GB DDRAM3, 256GB SSD, Windows 10 Pro
Phone1: Samsung Galaxy S22; Phone: Samsung Galaxy Note 9; Storage1: Synology DS220Plus + 2xWD Red Pro 16TB in RAID1; Storage2: Synology DS215j + 2xWD Red 6TB in RAID1;Keyboard: Corsair K95 RGB Mx Brown, Mouse: Logitech MX Vertical Wireless; Sound: Mackie CR4, RHA T20, Sony WH-1000XM3, Koss SB45
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa loleqboleq »

ten pomer stále ostáva, to nie je absolútne žiadna sláva, ak má niekto o dve desatiny percenta nižšiu reklamovanosť oproti omnoho omnoho väčšiemu výrobcovi, ktorý preda minimálne 5x viac GPU
dendroid napísal:Pri zdrojoch sa nicomu necudujem, viem velmi dobre, ktore znacky su na prd a vedel som to skor ako ty.
ja som ten najvyšší a najlepší, majster svetla na mliečnej dráhe

free:

to, čo popisuješ je bežný problém a je tu, veď nikto nehovorí opak a ja som chcel proti tomu bojovať a dá sa to ale ako som spomínal a ty si to tiež spomenul - ten predavač, čo by predal aj matku a z jeho úst často počuť len žumpu...to je ten problém, pokiaľ to tam spolu nehrá a nemáš odborný, milý a trpezlivý personál, dobrú ponuku, kde sa také produkty nenachádzajú a aj bežný človek nemá dôvod nevedomosťou a pri pohľade na taký produkt ísť bezhlavo za ním...

a konieckoncov, za tie smažky ani nebol dopyt, za kľudne 5 rokov, čo boli v ponuke sa predalo 20, takže nie je to tak tragické ako sa môže zdať

a áno, toto už s témou nesúvisí, ja už tiež nemám, čo dodať k OTčku a v podstate som tu zase napísal len po návšteve starého dobrého štefana
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3659
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa dendroid »

loleqboleq napísal:
dendroid napísal:Pri zdrojoch sa nicomu necudujem, viem velmi dobre, ktore znacky su na prd a vedel som to skor ako ty.
ja som ten najvyšší a najlepší, majster svetla na mliečnej dráhe
Ano, takto sa tu vsade prezentujes v kazdej teme, ku vsetkemu sa vies vyjadrit a vsetko vies najlepsie, kazdeho skritizujes. Stevo z qcompu je uplny nimand, ty si majster sveta, vymazes produkty z ponuky a hned zachranis uz skrachovany obchod :facepalm: Urobil si to ako uplne prve, to uz hej, to je spravne riesenie. Vymazat produkty z ponuky ako prvy krok. Ja som nikdy v qcompe nekupoval, no priznam sa, po tom, co si tam zmazal tie zdroje som nad tym zacal vazne uvazovat :facepalm: Poucujes ma tu dalej ako nejakeho debila , tak neviem, co si cakal, ze ti k tomu napisem ? Je to presne tak, ako som to napisal, zaoberal som sa tym omnoho skor ako ty. Tym som chcel akurat povedat to, ze nestojim o tvoje rozumy, co ti asi nedoslo. Takze fakt nechapem, naco si mi tu spamoval siahodlhe prispevky, aby si mi vysvetloval taketo samozrejmosti. A este mi posles presny priklad s pckonfigom, aby som pochopil to, co mi chce taky mudrc ako ty povedat, ako keby som bol dement. Lebo ja nerozumiem, co to znamena zmazat shitny zdroj z ponuky. Nie raz som uz narazil na prispevky, kde zhadzujes druhych a sam sa prezentujes ako zdroj mudrosti sveta (ako napr. v tejto teme). Nechapem, co tu tiez tocis o pocte predanych kusov. Je myslim si totalne jedno, ci odide na reklamaciu 20 kariet z 1000, alebo 100 kariet z 5000. O tom su preboha percenta. Povies mi, aky je v tom teda rozdiel z hladiska statistiky, ked uz tu taketo mudrosti prezentujes ? Viac uz na tvoje prispevky reagovat nebudem, uz davnejsie som sa tomu vyhybal. A zahryzol som si do jazyka povodne aj v tejto teme, nedalo mi to az po tom, co ti ostatni napisali presne to, co som ti chcel povodne napisat ja.
Používateľov profilový obrázok
loleqboleq
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12915
Dátum registrácie: So 20. Okt, 2012, 22:20
Bydlisko: Košice

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa loleqboleq »

Plody práce pána Štefana som stretával každý deň, každú editáciu nejakého produktu a to, čo napáchal, narobil bordel, používal slovo "špičkový" na 21€ 500W zdroj a podobné perly, tlačil do tých predzoskladaných zostáv Aerocool skrinky, dával rady, ktoré som musel aj potom so zákazníkmi žehliť, lebo im natrepal koniny a podobne, takže ver tomu, že ten človek je zlo
je toho viac ale mám aj ja svoje hranice, o čom budem a nebudem hovoriť

upratovanie produktov začalo až cca po mesiaci, dovtedy sa robila menšia dielčia robota, s tým potom šlo zároveň aj upravovanie filtrov pre kategórie, upratovanie duplikátnych možností a podobne :good:

k tomu nekonečnému rozhrešeniu úžasnej hardware.fr štatistike...je to všeobecné, nevieš, aké modely od tých výrobcov sa kupovali, koľko, na čo boli využívané, či ide o reklamácie tipu zamaskovaná sabotáž, výrobná chyba alebo chýbajúca krytka na konektor, či nejde o flákačskú prácu dodávateľa, keďže sa karta vôbec nemusela dostať k výrobcovi,...

mne hovoríš, aký som pán arogantný ale čo si práve napísal ? Môžem si rovnako tvrdiť povedať, že tvoj posledný príspevok je obyčajný výsmech a že ty si ešte väčší majster svetla, resp. že chceš tak vyzerať...

čakám správu, kde mi nalinkuješ, kde každého skritizujem

...na tvoje príspevky už reagovať nebudem
CASE: Sliger Cerberus X PSU: Corsair SF750 MB: Ašuš Creator CPU: Rezeň 3900X GPU: RTX 3090 FE RAM: TridentZ 3600MHz@CL14 SSD: 970 EVO<--DEAD + Corsair MP600XT a MP600, Ťamťung 980 Pro Moňas: LG 48" C11 OLED Myš: G Pro Superlight Wire Klávka: Rôzne Audiofekália: Topping DX3 Pro, Hifiman Edition XS, Mr.Speakers Alpha Dog, JBL LSR305
Používateľov profilový obrázok
dendroid
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 3659
Dátum registrácie: Pi 13. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Qcomp.sk

Príspevok od používateľa dendroid »

A preco by faktory, ktore popisujes nizsie ( chýbajúca krytka na konektor, či nejde o flákačskú prácu dodávateľa) mali byt odlisne u Asus a Gainwardu ? Odlisuje sa ponuka kariet Gainwardu od Asusu ? Gainward vyraba takisto ako Asus karty od low endu po high end. Samozrejme, ze to je priblizne, no keby na tom bol Gainward tak zle, ako to popisujes, prejavilo by sa to aj v statistikach. A ked uz nic ine, mas tam uvedene aj konkretne modely kariet s najvacsim percentom reklamacii, ani raz sa tam Gainward neobjavil.

K tomuto - mne hovoríš, aký som pán arogantný ale čo si práve napísal ? Môžem si rovnako tvrdiť povedať, že tvoj posledný príspevok je obyčajný výsmech a že ty si ešte väčší majster svetla, resp. že chceš tak vyzerať -

si kazdy clovek urobi usudok sam, staci si pozriet prispevky. Ak zareagujem na niekoho, kto sa nafukuje a nenapisem to taktne, znamena to, ze som aj ja arogantny ? Podstatne je to, ako sa bavim s inymi ludmi, nie s tebou v tejto teme. Nehovoriac o tom, ze je ten prispevok reakciou na teba po dlhej dobe. Ty mudrujes v kazdej druhej teme, tak nechapem, o com tu tocis. Nie raz som si to vsimol. Koniec debaty pre mna, vratim sa k tomu, ze ta budem ignorovat.

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"