itsk-hs

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
BlackAngel
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 807
Dátum registrácie: Po 24. Sep, 2007, 08:00
Bydlisko: Nitra

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa BlackAngel »

nakupoval som 2x a stacilo, fakt ze pristup personalu voci zakaznikom 0 bodov :(
CPU: I3 4130 + Noctua NH-U12P MB: ASrock Z87M Extreme4 VGA: MSI GTX 950 2GB RAM: KINGSTON 2x4GB HyperX 1600MHz SSD: Kingston 128GB V200 HDD:WD640AAKS PSU: Corsair VX450W Case: Fractal Desing 1500 Monitor: Dell P2414H + Dell Studio 1555 + PS4
masterbeat

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa masterbeat »

Pridavam sa!!
ITSK-HS su neschopny mumaci a KLAMARI !!!
V pobocke ITSK-HS v BB som si kupil sata/ide kabel vyrobca: manhattan.. radsej som nemal..
Po 2 mesacnom uzivani mi odpalil sata disk, doslova mi vyhorel v ruke.. Myslel som si najskor ze to je chyba disku, ale nebola, mam doma este dalsich 5 funkcnych sata diskov a od tej doby nenacital ani jeden.. Ked som na druhy den prisiel do ITSK-HS reklamovat s poziadavkou ze to chcem stornovat na zaklade toho ze mi vyhorel ten disk v rukach tak jasne ziadny problem (ITSK-HS KLAMU) posle sa dodavatelovy (ktory podla slov predajcu s tym nema co spravit iba ho moze vymenit za novy = ITSK-HS KLAMU) a ked poslu novy tak sa vam to stornuje.. hmmm... ITSK-HS ma o stave reklamacie vobec neinformovali.. Samozrejme ked som sa prisiel nan spytat tak podivuhodne uz bol na predajni ale neprisiel novy od vyrobcu ale ten isty od servisneho technika s tym ze ten kabel je BEZCHYBNY.. ITSK-HS KLAMU Tak som sa napalil ze som tam zacal robit cirkus.. tak sme sa dovolali technikovi do NR ktory tvrdil ze vyskusal 3 rozne disky a ze na kazdom kopiroval hore dole hodinu... ITSK-HS KLAMARI - NAJVACSIA DRZOST AKU SOM ZAZIL NA PREDAJNI.. A keby nestacilo tak mi predajca vyslovene povedal ze MA U PRDELE CO S NIM SPRAVIM CI HO DAM NA DALSIE POSUDENIE ALEBO SI HO ZOBERIEM, ON MI HO NESTORNUJE LEBO MU HO STIAHNU Z VYPLATY.. mne odpalil disk a vyhodil som zan 25 euro a predajca mi na drzovku povie ze ma u prdele.. Takze presne vystihol politiku ITSK-HS.. ITSK-HS maju zakaznika u RITI.. ITSK-HS OKRADAJU ludi.. Som velmi rad ze som tu nasiel toto forum, som designer a vlastne stranky si hostujem sam urcite sa budem snazit upozornit co najviac ludi na ITSK-HS, v com mi toto forum iba pomoze.. Takychto predajcov teba reklamovat, ale negativne...
odkaz pre predajcov: uz ked robite pre mumakov, aspon si davajte na seba pozor..
jednajte so zakaznikmi normalne, lebo ja ako zakaznik pri takomto jednani nemam problem postat chvilu pri europe v bb a zadupat vas do zeme.. a to za tie smiesne platy co vam tam davaju za to urcite nestoji...
ITSK-HS obchadzajte vsetci zdaleka.. ITSK-HS SU KLAMARI, ITSK-HS SU MUMACI, NEZASLUZIA SI ZARABAT, DAL BY SOM IM LOPATU DO RUKY ABY NEMALI CO POKAZIT.. ITSK-HS okradaju ludi...

No bodaj by im ta marza co mali na tych 25 eurach zabehla..
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa icefire »

To je nic - ich zamestnavatel, ktoreho som uz minule dal na SOI za nedodrzanie 30 dnovej reklamacnej lehoty, povyhadzoval vsetkych povodnych zamestnancov a nahradil ich 16 az 20 rocnymi tupcami (s prepacenim), ktory su drzi a nic nevedia.

Zial minule som tam bol kupovat MX2 pastu, lebo ju nemali na sklade vo Venrone kusok vedla, dosiel som tam, ze poprosim jednu MX-2-ku pastu. A on nadrzaka, ze co to chcem... Tak ked mi zacal tykat, tak som mu povedal, ze to co mas hned nalavo vedla tvojej ruky. Fakt :rolleyes:

Ale hlavna vec, ze za tie usporene mzdove naklady si kupil automaticke dvere... pri takomto tempe tam za chvilku nezostane ani jeden zakaznik, co do toho obchodu vkroci.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
zodiaq
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1878
Dátum registrácie: Po 17. Aug, 2009, 09:14
Bydlisko: Nové Zámky/Galanta

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa zodiaq »

masterbeat napísal:...
Uz ake podprahove odkazi :) Totalny Subliminal messaging :)
Ale inak mas vo vsetkom pravdu.
AsRock DeskMini H470 - Pentium G6400 4Ghz, Noctua NH-l9i, Ballistix 2x8GB 2666Mhz, WD Blue SN520 256GB, 2xToshiba L200 2TB, Intel AX200
Sony PS4 Slim - 870 QVO 1TB, Samsung QE55QN90B, Redmi 10C
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa Brandoo »

kamarat mi rozpraval zazitky s ITSK-HS ... ked bol daco zobrat v BB ... pred nim bol este dalsi zakaznik a ten chcel aby mu poradili komponenty do PC ... predavac mu tam dal MB s LGA1366 a i7 procak + DDR2 pamate (neni preklep), daku starsiu Nvidiu ... asi 9800GT a zdroj asi Fortron Everest 600 alebo 700W ... hovoril ze velmi dobry a ucinny (klamstva)

no nieco hrozne, ti predavaci vobec nevedia nieco o hardweri a nemaju vobec prehlad

je to :shit: shop
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Pedrlík

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa Pedrlík »

to: masterbeat

Nechápem...to tu redukciu akože ani nevyskúšali pred tebou ked sa vrátila z reklamácie že či funguje,alebo nefunguje?
Používateľov profilový obrázok
Zoltan Balaton
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 13793
Dátum registrácie: Pi 13. Jún, 2008, 20:01
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa Zoltan Balaton »

ad pobocka v BB: kupoval som tam napajacie kabel,zavolali mi dokonca ze mi zohnali lacnejsie..z mojej strany ziadny problem
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa icefire »

No kedze sme tu rozpravali o pobocke v Nitre (vlastne cele vlakno je o skusenostiach o nej), tak je to jasne. V BB to nastastie pre teba riadi uplne iny manazment.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
citronik44
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1387
Dátum registrácie: Ne 11. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Nitra

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa citronik44 »

Kupoval som v NR notebook(nebol premna, ja som tam bol iba ako moralna podpora)chalanisko ochotny, povysvetloval, spustil a ukazal. OK
Kupoval som tam aj MX-2 pastu asi pred pol rokom, tiez vsetko OK.
Nahradnu napln do tlaciarne som tiez jednu kupoval a tiez pohoda.
Ja mam iba dobre skusenosti, mozno preto ze som zatial nic nereklamoval.
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa icefire »

Ako som tak pozeral svoje stare posty na pctuning-u, zistil som, ze ma prvy krat tato firma osklbala uz ako nastrocneho v 2005:
http://pctforum.tyden.cz/viewtopic.php?f=46&t=45963

Uplne som na to zabudol.

Jebˇ%ˇ takuto firmu.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Shines
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 152
Dátum registrácie: St 04. Máj, 2011, 18:52
Bydlisko: Trnava

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa Shines »

ľudia zbláznim sa . Cez eshop som si objednal vetrak vyzdvihnutie a zaplatenie osobnym odberom.Mali napisane do 24hod k osobnemu odberu.Prisiel mi email ze je vsetko v poriadku maju ma v systeme.
Na treti den som si ho chcel prist vyzdvihnut ale samozrejme asi si domyslite ..... a povedali ak som nasiel nizsiu cenu tak ked budem platit tovar cena sa mi automaticky upravi
Na dalsi den som tam volal ci ho uz maju : keci keci omacky okolo kuriera ze nepriviezol tovar ze do konca tyzdna bude . Na dalsi tyzden som tam ako pako o5 isiel asi viete co som vybavil ....
Keci keci omacky je problem s kurierom cely dalsi tyzden som cakal ze sa ozvu ale nic tak som zavolal ..... :hysterical:

A co som nakoniec vybavil ?? :facepalm:

Zrusil som objednavku a este mi veduci odpisal mail ze na pobocke v TT som si ziadnu objednavku nevytvoril ale iba ponuku na cenu :good:
Takze moje 3 tyzdnove skusenosti z itsk-hs.
Tak ze Henry :bye: :bye:
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa Brandoo »

Mal som velmi podobne problemy s dodanim tovaru. Objednane cez web, ked som tam prisiel po to mi povedali, ze ziadnu objednavku som nemal. Tak som objednal cez toho chuja predavaca, povie ze keby si mozem prist po to ... pridem no nic neprislo. Cakal som dalsie dni a dosiel iny model ako som chcel.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Shines
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 152
Dátum registrácie: St 04. Máj, 2011, 18:52
Bydlisko: Trnava

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa Shines »

ináč zaujímavé čítanie :
Spoločnosť ITSK-HS vznikla v roku 1996. Od počiatku je našim hlavným cieľom poskytovať zákazníkom komplexné a kvalitné služby v oblasti výpočtovej a kancelárskej techniky.

Popri maloobchodnom predaji, chceme napomáhať pri budovaní, rozvoji a zabezpečovaní informačných systémov pre firmy, organizácie, spoločnosti, školy a inštitúcie. Poskytujeme záručné aj pozáručné servisné služby na výpočtovú a kancelársku techniku, outsorsing a správu sietí.

V súčastnosti sme jednou z popredných firiem pôsobiacich v oblasti informačných technológií v Nitrianskom kraji. Sídlo spoločnosti je v centre mesta Nitry, v roku 2006 sme rozšírili naše pôsobenie v meste Nové Zámky, v roku 2007 v Banskej Bystrici a v roku 2009 v Komárne. V súčasnosti ITSK zamestnáva 18 zamestnancov. Ročný obrat firmy sa pohybuje na úrovni 6mil.€ (údaj r.2009). Hodnota skladových zásob je cca 500tis.€.

Počas svojho pôsobenia sa spoločnosť ITSK stala partnerom spoločností ako sú: Intel, Microsoft, Hewlett Packard, Cisco, Toshiba, Lenovo, Fujitsu Siemens, Eset, Acer a mnohých ďaľších.
Neustály rast a rozvoj firmy a naše vízie do budúcna zabezpečujú našim zákazníkom istotu a spoľahlivosť stabilného partnera s potenciálom a schopnosťou plne zabezpečovať požiadavky v oblasti informačných technológii a informačných systémov. :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
icefire
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6216
Dátum registrácie: So 01. Nov, 2008, 19:48
Bydlisko: Vieden/Bratislava

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa icefire »

PR sr€cky.
Spoiler: ukázať

i5-12600K + Noctua NH-D14 + 2x Noctua @ MSI PRO Z690-A DDR4 - WD SN550 1TB @ Win10 PRO + WD RED 3TB - ASUS TUF 3070 OC 8GB + Alienware 3418DW G-Sync - Kingston HyperX Predator 16GB 3000MHz - Corsair RM850x (2021) - Fractal Define R2 + 3x Noctua - Logitech G502 + Glorious PC Gaming Race Stealth Extended + Ducky One SF - Xonar DX + HyperX Cloud + Behringer MS16 - 2x Xbox Series X Wireless Controller & Wireless Receiver - Philips 55PUS730412
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: itsk-hs

Príspevok od používateľa shiro »

outsorsing
ked to nevedia ani len poriadne napisat, ako mam verit ze vedia o co ide?
a naco su komu kecy o obrate a hodnote sklad. zasob v klasickej casti webu "o firme"?
smiesne.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"