ProGamingShop

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
Matej.T
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1868
Dátum registrácie: Pi 11. Mar, 2011, 22:09
Bydlisko: Piešťany/Brno

Re: ProGamingShop

Príspevok od používateľa Matej.T »

Tak tak presne ... zajtra to poslem pribuznym do SK a nech to poslu do PGS ... Ak budem menit tu mys tak v pho bude pasovat aj ta Roccat Taito podlozka na nu .... dajaku Razer zrejme zoberem
 Macbook Pro 2.4/8/256 (Late 2013) + Samsung Galaxy S9 Midnight Black DUOS
Gaming: Intel i5 8600k | delid by Gabo |+ Barrow CPU block | EVGA GTX 1080 SC + EKWB nickel plated block | ASRock Z370 Extreme4 | Corsair Dominator 16GB DDR4 3200Mhz | Corsair RM650i | Fractal Design Define R6 TG | Samsung EVO 850 250GB | EK-DuraClear + EK D5+ EKWB PE 360 + EKWB XE 240 + LG 27GL850 + Corsair K70 RGB + Logitech G403
HTPC: Intel Xeon 1225v3 | MSI H87I | Crucial 8GB | Fractal Node 304 | Seasonic G Series 360
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2223
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: ProGamingShop

Príspevok od používateľa _Mato_ »

_Mato_ napísal:Pred cca 2 tyzdnami som si opat po nejakej dobe vytvoril a odoslal objednavku na zopar veci. Okrem potvrdzovacieho mailu o prijati objednavky sa mi doteraz nikto neozval, ze kedy vlastne moja objednavka bude vybavena (niektore polozky boli skladom, ine mali dodaciu dobu 5 dni). Nieco podobne sa mi uz stalo v minulosti, vtedy som ale predpokladal ze to bola vynimka. Ako to vsak sledujem, tento obchod postupne upada - minimalne co sa tyka komunikacie so zakaznikom a dodrzania dodacej doby.

Od obchodu s "Pro" v nazve by som ocakaval aj taky pristup.

A potom nech sa divia, ze si ludia objednavaju coraz castejsie tovar (hry) zo zahranicia :facepalm:.
Update ku dnesnemu dnu. Objednavku som vytvoril a odoslal 16.9.2011. Po mesiaci som sa pripomenul mailom a odpisali mi, ze najneskor nasledujuci pracovny den mi potvrdia dodaciu dobu. Do dnesneho dna sa nikto neozval. S PGS som nadobro skoncil :E.
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: ProGamingShop

Príspevok od používateľa Brandoo »

Treba im zavolat telefonicky. Oni maju vela mailov tak je mozne, ze na nietore zabudnu. Tak jeden clovek ma na starosti jeden eshop a tych eshopov je tam niekolko.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
glirpi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1270
Dátum registrácie: Ne 09. Máj, 2010, 03:36
Bydlisko: Handlova / okres PD

Re: ProGamingShop

Príspevok od používateľa glirpi »

moje skusenosti prevazne dobre, aj ked ma naposledy nas*ali :laugh: spravil som objednavku a pri titule mali dostupnost 5 dni. na druhy den som nahodou zabludil do tesca a tam som tento titul (na moje pocudovanie) nasiel a k tomu navyse este za cenu 22e oproti 28e u nich. tak som to zobral v nadeji, ze objednavku u nich zrusim. vsak to sa bude dat si hovorim, vcera som spravil dneska stornujem. no bohuzial prisiel som domov otvoril som mail a hned ma privitala sprava, ze objednavka bola vybavena a odoslana. hned na to sa nezabudli pripomenut aj SMS spravou.. tak ale za zle im to nemam. a tak mam doma dve rovnake hry.. :D

alew vzdy ked mam nieco s tymto shopom tak si spomeniem na: zakaznik ma otazku na skype..

zakaznik> 9:04 dobry den, mohol by som mat otazku?
pgs> 13:25 ano
zakaznik> 13:26 to vzdy reagujete takto neskoro?
pgs> 18:43 ano
I♥C64 0,97Mhz CPU, 64KB RAM, VIC-II GPU (320x200 multicolor / 16 farieb) a aka zabava..
Spoiler: ukázať
PC: CPU: INTEL Core i5-9600KF / CPU-COOLER: NZXT Kraken X52 / MB: GIGABYTE Z390 M / RAM: Corsair 16 GB KIT DDR4 3600 MHz CL18 Vengeance LPX / SSD: WD Black SN750 NVMe SSD 1 TB / DVD-RW: - / PSU: Seasonic X-Series 560W / CASE: NZXT H400 / VGA: GIGABYTE GeForce RTX3060 GAMING OC 12GB / SOUND: SOUND BLASTER AE-7 / SPEAKERS: - / HEADPHONES: BEYERDYNAMIC DT 770 PRO (80 ohm) / LCD: DELL UltraSharp U2717D 27" / KEYBOARD: DELL Premier Wireless Keyboard / MOUSE: DELL KM717 / GAMEPAD: MICROSOFT Xbox 360 wireless controller / OS: MICROSOFT Windows 10 PRO 64Bit
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2223
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: ProGamingShop

Príspevok od používateľa _Mato_ »

Predpokladam, ze taka firma ako PGS pouziva nejaky system pre spravovanie objednavok a nespoliehaju sa na nejake maily a poznamky v notepade.

Pre mna ako zakaznika nie je akceptovatelne, ze sa musim dozadovat a prosit niekoho o vybavenie mojej objednavky.
Brandoo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5693
Dátum registrácie: Ne 23. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: Banská Bystrica

Re: ProGamingShop

Príspevok od používateľa Brandoo »

Firma je Arašid s.r.o. http://www.arasid.sk/ PGS je len internetovy shop stejne ako ostatne tam.
Spoiler: ukázať
Liquid cooled PC: MB: MSI Mpower Z77 CPU: Intel Core i7-2600K @ 4,5GHz + EK Supermancy CSQ Plexi+Nickel VGA: Gigabyte GTX780 + EK EK-FC Titan Clear Plexi+Nickel RAM: Kingston 2x 8GB DDR3 1600MHz SSD: Samsung 840 Pro 256GB HDD: WD Caviar Green 2TB EARS PSU: Seasonic X-560 Zvuková karta: Creative SoundBlaster Titanium HD USB CASE: Silverstone TJ07 Keyboard: SteelSeries 6G V2 Mouse: Logitech G5 Mousepad: SeelSeries QcK Diablo III Monitor: Samsung SyncMaster BX2440 OS: Microsoft Windows 10 Pro 64-bit
Používateľov profilový obrázok
_Mato_
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2223
Dátum registrácie: Ut 21. Mar, 2006, 02:00
Bydlisko: Beckov

Re: ProGamingShop

Príspevok od používateľa _Mato_ »

To ja samozrejme viem, ze sa jedna uvedenu firmu. Mna osobne vsak nezaujima kto dany eshop prevadzkuje - ci Arasid, Pistacia alebo Kesu. Podstatny je pre mna pristup ku zakaznikovi a kvalita sluzieb.

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"