tvojpc.sk

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
Fanthomass
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1315
Dátum registrácie: Po 18. Sep, 2006, 02:00
Bydlisko: Žiar nad Hronom

tvojpc.sk

Príspevok od používateľa Fanthomass »

Tento e-shop sem pridávam kvôli jeho kontroverznosti a mojej osobnej skúsenosti.

Takže najprv moja skúsenosť s nákupom v tomto obchode bola výlučne pozitívna.

Obchod promptne reaguje na dotazy, komunikuje bez problémov a celý nákup s doručením prebehol absolútne v poriadku a korektne.

Avšak niektorí užívatelia tohto fóra poukázali na zaujímavé fakty ohľadom tohto e-shopu a preto je otázne, či by som tam nakúpil znovu.

Pretože:

1. - virtuálne sídlo = je to schránková s.r.o./firma https://kesidlo.sk/kontakt/
2. - Založená len na začiatku roka 2020 zmenou obchodného mena. Historický názov: Čezvo s. r. o.
3. - konateľ je "trochu" dlžný zdravotke https://dlznik.zoznam.sk/dlznici-na-poi ... -robert-15

Takže za mňa môžem napísať, že ja už tam asi znovu nenakúpim a nie preto, že by sa obchod správal neseriózne, nekomunikoval, alebo mal nejaké iné neférové praktiky, je to z čisto obavy, či ten e-shop vôbec prežije záručnú dobu mojich komponentov. Nie je mojím cieľom očierňovať tento obchod = veď som tam sám nakúpil, napísal som len verejne dostupné informácie o obchode a majiteľovi, ktoré tu už na fóre boli spomenuté. :good:

Nakoniec, Vaše slobodné rozhodnutie, kde nakúpite. :good:
CPU: Intel i7-13700K, CPU cooler: Corsair iCUE H150i Elite Capellix White, MB: ASUS ROG STRIX Z690-A GAMING WIFI D4, RAM: G.SKILL 64 GB KIT DDR4 4000@4200MHz CL18 RipjawsV, GPU: Gainward GeForce RTX 4090 Phantom 24GB, SSD: Samsung 980 PRO 1TB + Corsair MP510 960GB + Samsung EVO 960 250 GB + Apacer AS340 SSD 960 GB + HDD 2TB Seagate BarraCuda 256MB SATAIII 7200rpm, PSU: Corsair HX1200 Platinum, CASE: SilentiumPC Signum SG7V EVO TG ARGB, Klávesnica + Myš: YENKEE YKB 3400 PANZER + HyperX Pulsefire Surge RGB//// Monitor: 32" Acer Predator XB323QKNV, 4K IPS, 144Hz //// NOTEBOOK: Lenovo Legion 7 (5800H + 32 GB RAM + 1TB + 2TB SSD + RTX 3070 8GB)
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa CageJ »

áno, sú to dépehačkári

Nekupovať nič. Majú najlacnejšie produkty ale zrejme okrádajú na dani.
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa stiv »

Celkom seriozne by som sa bal o zaruku. :D
.
KUKU
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 739
Dátum registrácie: Ut 28. Aug, 2012, 13:53
Bydlisko: Prievidza

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa KUKU »

Ja mam obavu aby si to ludia neplietli s tichepc.sk
CPU: AMD Ryzen 9 5900X Chladic: Noctua NH-D14 MB: B550 Aorus ELITE V2 PSU: Corsair cs750M GPU: RTX 3090 + 3060Ti RAM: G-SKILL Aegis 64GB 3200Mhz SSD: Intel 660p 1TB M.2
Používateľov profilový obrázok
wOne
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2548
Dátum registrácie: Št 11. Mar, 2010, 21:55
Bydlisko: Nitra

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa wOne »

ano uz som to spomenul v teme RTX 3070, kde chalani vyzdvihovali tento uzasny eshop a jeho ceny.

Kazdopadne dlhu zivotnost mat nebude.
RGB
Používateľov profilový obrázok
tosR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 392
Dátum registrácie: Ne 17. Máj, 2009, 12:03
Bydlisko: Nitra

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa tosR »

Uvidíme, tiež som nakupoval v tomto eshope. A všetko čo bolo sľúbené bolo splnené do bodky. Bež žiadneho problému, akurát krabica prišla trochu natrhnutá... Serióznosť je samozrejme dôležitá ale pre spotrebiteľa je konkurenčný boj len výhoda. To, čo tento obchod prežije si ja netrúfam hodnotiť. Hlavne keď ešte nieje zverejnená ani účtovná uzávierka. Ale to, že má niekto virtuálne sídlo nehovorí absolútne o ničom. Je veľmi veľa serióznych firiem, ktoré majú virtuálne sídla. Jediným znepokojením je asi dlh konateľa voči zdravotnej poisťovni.

Ako môže byť ten obchod dépeháčkarom, to by ma dosť zaujímalo :D Respektíve schéma ktorou má tento obchod akože robiť podvody na DPH zase nefantazírujme :D
CageJ
Redaktor
Redaktor
Príspevky: 7967
Dátum registrácie: Ne 02. Jan, 2011, 01:43
Bydlisko: Presov

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa CageJ »

Jednoducho, pretože niektoré produkty, ktoré tam predáva sú pod nákup. Matematika nepustí.

Ja nefantazirujem ale nase produkty tam má za nereálne ceny. Takže druhá možnosť čorka :bye:

Podporou týchto šmejdov akurát ničíme férových predajcov.

Prečo by sme ti mali dávať návody na podvod na DPH? :D
Používateľov profilový obrázok
tosR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 392
Dátum registrácie: Ne 17. Máj, 2009, 12:03
Bydlisko: Nitra

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa tosR »

Ja nepoznám VO ceny, nepoznám jeho dodávateľov, ani vašich. Ani sa ho nezastávam len som napísal svoju osobnú skúsenosť.

Na tú DPH som sa pýtal preto lebo je to neplatca DPH tak ma to zaujalo. To, že to prekrúcač úplne inak som trochu nepochopil ;)
tron44
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 874
Dátum registrácie: Po 12. Dec, 2016, 00:43

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa tron44 »

presne, ak máš podozrenie podaj tr.oznámenia, mna ako spotrebitela je prd po tom
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa stiv »

Presne preto giga stale funguje. Ale tak slovac.
.
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2703
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa lepermessiah »

to je vo všetkých odvetviach o tom istom, Slováci a Česi sú proste nenapraviteľní .. hlavne že je to lacné, ostatné ma nezaujíma
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade
tron44
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 874
Dátum registrácie: Po 12. Dec, 2016, 00:43

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa tron44 »

pri objednavkach z ali a bangood som tiez zmierený s tým že to nemôžem reklamovať, vlastne tá reklamacia je dost bieda aj u overených predajcov.. takze asi tak
Používateľov profilový obrázok
tosR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 392
Dátum registrácie: Ne 17. Máj, 2009, 12:03
Bydlisko: Nitra

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa tosR »

Kto z Vás nakupuje v alze? Všetci. Kto je jediným spoločníkom alzy? Česká akciovka... Kto je 100%tným akcionárom českej akciovky? Cyperská schránka - o čom sa bavíme? O pocitoch, cenách o počasí? Ak máš vedomosť o možnom páchaní trestného činu si povinný tento trestný čin nahlásiť. Veď sa utekajte postaviť do radu a ešte ak niekomu ryžujú do kapusty, máš dvojnásobný dôvod. Ale veď v poriadku, spravme jednotný trh. Žiadne marže na produkty a poďme si konkurovať v službách a prístupe k zákazníkovi. A som zvedavý.

Keby som tam nenakúpil ani sa nevyjadrujem ale mám osobnú skúsenosť s tým obchodom lenže vy nemáte žiadnu, to je na tom smiešne a robíte akurát tak zbytočný flame. To je celé. :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
ericc64
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 8073
Dátum registrácie: So 01. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: IL

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa ericc64 »

Ja som tiez kupil, vsetko prebehlo v poriadku... Ale tak predat tovar ti preda aj cvicena opica... Lamat chleba sa bude, keby tam idem cosi reklamovat za 700€... Ma uz niekto realnu skusenost s reklamovanim tovar ? Asi este nie, takze to sa uvidi casom.
Spoiler: ukázať
MB: Asus ROG CROSSHAIR X670E GENE CPU: AMD Ryzen 7 8700G RAM: G.SKILL 48 GB KIT DDR5 8 000 MHz CL40 VGA: ASUS ROG STRIX GeForce RTX 4090 24 GB OC SSD: WD Black SN850 1TB + Kingston KC3000 1TB PSU: Corsair AX1600i CASE: Be quiet! SILENT BASE 802 LCD: Alienware AW3225QF KEYBOARD / MOUSE / MOUSE PAD: Logitech MX Keys + Logitech G305 + A4tech X7 SOUND: Creative Gigaworks T20 II + Bang & Olufsen Beoplay H95

COOLING → CPU: Alphacool Core 1 Aurora Silver VGA: EK-Quantum Vector² Strix/TUF RTX 4090 D-RGB - White Edition RAM: IceManCooler Full Nickel Water block + IceManCooler Full Nickel RAM Heatsink RADIATOR: Watercool MO-RA3 420 PUMP: MO-RA3 420 D5-Dualtop + EK-RES X3 400 + 2x D5 Pump TUBING: EK-Loop Soft Tube 12/16mm FITTING: Barrow 16/10 + Koolance QD3 FANS: 4x Noctua NF-A20 PWM Chromax CONTROLLER: Aquacomputer OCTO FLOW SENSOR: Aquacomputer High Flow LT FILTER: IceManCooler F40 Glass Filter
Používateľov profilový obrázok
stiv
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 9949
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30
Bydlisko: BT

Re: tvojpc.sk

Príspevok od používateľa stiv »

tosR napísal: Ne 17. Jan, 2021, 11:32 lenže vy nemáte žiadnu, to je na tom smiešne a robíte akurát tak zbytočný flame. To je celé.
Ale no tak. Vacsina tu v tomto obchode nakupila. Kartu ti vie predat aj bazosista a doniest hned domov. Uvidime pri RMA.
.

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"