Muve.cz

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Používateľov profilový obrázok
lietadlo69
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 635
Dátum registrácie: St 05. Okt, 2011, 18:28
Bydlisko: Stará Turá

Muve.cz

Príspevok od používateľa lietadlo69 »

Mja skusenost s tymto shopom na predaj hier. Isiel som kupit synovcovi call of duty_black ops. Na Muve bola zrovna akcia za 196CZK. Dlho som nevahal a sup ju do kosika. Po zaplateni otvorim mail v ktorom bol licencny kluc a co nevidim: call of duty_black ops (MAC). pozeram jak puk na tu zatvorku , ved tam byva PC a nie MAC. Pozriem spät do obchodu, moja chyba zle som objednal. call of duty na PC ani npeonukaju. Najskôr si vravim, no co, prerobil som 7€. Potom ma napadlo, ze ved im napisem a uvidim. Napisal som reku, ci sa neda vratit licencny kluc, ze ja taku platformu ani doma nemam. Dostal som odpoved ze vratit sa neda, ale vraj si mozem vybrat z hier "co boli v akcii do 200CZK". Lnze som si nepamätal ktora hra bola za kolko v skoncenej akcii, tak so skusil Euro Track Simulator len tak z brucha napisat. V dalsom maili stalo "Tu ho mate", a licencny kluc. Podotykam ze bez akehokolvek nazvu, len licencny kluc, nic viac. Ake bolo moje prekvapenie, ked po nainstalovani na Steame som spustil verziu Gold Edition v cene 599CZK na Steame za 29,90.
Za mna ma obchood za korektne jednanie palec hore :good:
cpu:Intel i5 6600K@4,5Ghz/1,30V+noctua NH-U14S mb: asus Z170 pro gaming ram:kingston 2x8GB ddr4 3000 MHz psu: Fortron Aurum 500W gpu:Gainward Gtx 1070 Phoenix@1720(boost 2013)/9200Mhz case: corsair graphite 600T+ silverstone penetrator 12cm, 2 x noctua nf-p12 U.L.N.A ssd: Intel 600P M2 256GB/crucial m4 128gb keyboard: Func KB460(red switch) mouse: Razer Death Adder Left hand edition monitor: Dell s2716dg sound:grado SR60
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Muve.cz

Príspevok od používateľa Pein »

tiez mam s nimi len dobre skusenosti... a pritom som nanich natrafil fakt ze nahodou...

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"