arctic.ac

Všetko o vašich skúsenostiach s predajcami HW ...
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

arctic.ac

Príspevok od používateľa Asnod »

Odporucam oblukom sa vyhnut, objednaval som novy screw set na accelero xtreme plus II priamo z ich stranky. Z ich bazmegistanu mi dosli 4 srubky, 5ks tych ciernych podloziek pod skrutky aj to bola jedna uplne ina hrubkou aj velkostou ako ostatne a ziadne distancne stlpiky ( http://www.arctic.ac/eu_en/screw-set-ac ... us-ii.html ), na fakture mi vyfakturovali experti screw set pre accelero xtreme iii, samozrejme som si po otvoreni balika napisal ticket na ktory mi doteraz neodpovedali, bezi 3ti tyzden. Dnes som pisal dalsi.

Cloveka by to nesralo obetovat dalsie 4 eura na novy screw set, ktory by snad dosiel uz kompletny, ale platit 13€ zase za dopravu lebo je niekto idiot? Nech sa nehnevaju ale toto nech si strcia niekde :facepalm:
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.
Používateľov profilový obrázok
Ľubo
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 789
Dátum registrácie: Po 13. Máj, 2013, 21:45
Bydlisko: Žilina

Re: arctic.ac

Príspevok od používateľa Ľubo »

to je tak, ked nejaku firmu drzi pri zivote iba zvucne meno z minulosti. Toto nie je jedina vec, ktora okato poukazuje na to, ako to ma Arctic na salame :)
Veci je dobré robiť buď poriadne alebo vôbec.
Asnod
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2299
Dátum registrácie: St 25. Sep, 2013, 12:05
Bydlisko: Spisska Nova Ves

Re: arctic.ac

Príspevok od používateľa Asnod »

Odpoved ani na jeden ticket som ani po cca mesiaci od odoslania prveho nedostal, takze posledny krat som nieco cez arctic kupoval, znovu vyhadzovat prachy do luftu nebudem a nebudem si objednavat dalsie 4 balenia a dufat, ze mi snad aspon jedno z nich pride kompletne nebudem.

Odporucam sa priamemu nakupu cez nich vyhnut, je to strata casu, nervov aj penazi.
Na nezmyselne komenty miestnych intelektualov nereagujem.

Návrat na "Skúsenosti s predajcami"