Gk dodana bez BF4 kuponu

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
Používateľov profilový obrázok
Durana
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 186
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2008, 14:00

Gk dodana bez BF4 kuponu

Príspevok od používateľa Durana »

caute, potreboval by som poradit

Kupil som si msi 270x s BF4 kuponom. Na fakture je napisane z ej es BF4 kuponom, na krabici je napisane, ze by mal obsahovat kupon. Po rozbaleni krabice som vsak zaiden kupon nenasiel(kde presne sa vlastne v tej krabici mal nachadzat?

Zaujma ma, ake su moje moznosti, kedze vratit to do 14 dni asi nemozem(kupovane na agen.cz cez net) nekopletne a kompletne to nemam, lebo mi to nedodali. Je mozne im to vratit bez bf4 kuponu v ramci 14 dnovej lehoty, ktora je pri nakupe cez net? Kedze si ma vtedy obchodnik pravo zauctovat naklady spojene s dodavkou(ako postovne alebo poskodeny obal), nemoze si zauctovat kupon, ktory som jednoducho nedostal, vsak?

Alebo to mam reklamovat, ako nekopletne balenie?

...nechce sa mi cakat mesiac na reklamaciu, ak by som im to mohol vratit a kupit si kartu inde a mat to hned
Používateľov profilový obrázok
trojan4x4
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1937
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2013, 15:55
Bydlisko: Nitra - Vráble (22)

Re: Gk dodana bez BF4 kuponu

Príspevok od používateľa trojan4x4 »

A čo keby si prv kontaktoval obchod odkial si to kúpil, máš predsa hafo možností, mail, sms, hovor, určite majú aj skype. Ak ti nedodali ku grafickej karte kupón, tak tam logicky zavolaj a spýtaj sa prečo sa to tak stalo a čo spravia pre to, aby ti v plnej miere vyhoveli. Je absurdné aby si vracal kartu len kvôli tomu, že si nedostal GRATIS kupon BF4. Ak to bude možné daj si to poslať poštou, samozrejme na ich náklady. :facepalm:
Spoiler: ukázať
CPU ► AMD FX-8320
COL ► Scythe Orochi
MOB ► Gigabyte-990XA-UD3
RAM ► Kingston HyperX Predator 2x4GB 1600Mhz
GPU ► AMD MSi R9 280X OC Edition
SSD ► Crucial M4 128GB
HDD ► Barracuda 1TB
PSU ► Cooler Master RS-700W
CSE ► Zalman Z11+
PHO ► Nokia Lumia 930 32GB WP8.1
I AM FX =
Používateľov profilový obrázok
Durana
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 186
Dátum registrácie: Ne 17. Feb, 2008, 14:00

Re: Gk dodana bez BF4 kuponu

Príspevok od používateľa Durana »

Ano, kontaktoval som ich mailom a zatial bez reakcie. Momentalne som v praci tak mam tak trochu limitovane moznosti. kupoval som ju len pre to, ze bez kuponu bola o 200kc lacnejsia a planoval som bud nainstalovat alebo predat a usetrit tak.
Pytal som sa koli tomu, ze ci nepotrebujem poslat tovar naspat pri reklamacii(kartu u seba nemam a chcel som cestou s prace skocit na vydajne miesto. Hlavne ma zaujmalo ci sa niekomu stalo nieco podobne a ako to riesil
lithrai
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 287
Dátum registrácie: Ut 24. Júl, 2012, 15:40
Bydlisko: Nová Dubnica

Re: Gk dodana bez BF4 kuponu

Príspevok od používateľa lithrai »

Kde si ju kupil?
Používateľov profilový obrázok
uNfEiL
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 266
Dátum registrácie: Pi 21. Mar, 2014, 01:05

Re: Gk dodana bez BF4 kuponu

Príspevok od používateľa uNfEiL »

lithrai napísal:Kde si ju kupil?
Durana napísal:Zaujma ma, ake su moje moznosti, kedze vratit to do 14 dni asi nemozem(kupovane na agen.cz cez net) nekopletne a kompletne to nemam, lebo mi to nedodali.
CPU: INTEL Core i5-4440 3.1GHz | MB: GIGABYTE B85M-D3H | RAM: Kingston 8GB KIT DDR3 1600MHz HyperX CL9 | GPU: MSI GTX 970 4GD5T OC | SSD: Crucial MX200 250GB | HDD: Seagate 1TB HDD Barracuda 7200RPM | DVD: Asus DRW-24F1ST |
PSU: SEASONIC zdroj 550W SSP-550RT | CASE: Corsair Carbide 200R | Monitor #1: AOC I2369VM | Monitor #2: Acer AL1916 | KEYBOARD: Microsoft Sidewinder X4 | MOUSE: Zowie FK1

Smartphone: Main: Honor 9 Blue, Secondary: Sony Xperia Z3 Compact White

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"