Sony Xperia Z1 a oprava na ***

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
Používateľov profilový obrázok
LtK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 649
Dátum registrácie: Ut 09. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Sony Xperia Z1 a oprava na ***

Príspevok od používateľa LtK »

Mam Sony Xperia Z1 asi 3,5 roka. Po vymene za novsi model, som tam nechal ten kusok plastu na micro sim kartu, lebo v novom je uz len nano sim.
Bohuzial sa mi tym pokazil citac sms ked som to chcel vybrat a dat inu. Tak som to dal opravit. 60E, ale budiz.

Opravili to, ale nemal som vtedy pri sebe simku, tak som to nemohol otestovat. To, ze sa telefon vybije za par dni mi neprislo nejako zvlastne (bol som sluzobne prec, tak to tam zostalo asi tyzden navyse).
Ale doma sa uz ani nezapol. Hned som ho bol reklamovat a vysledok reklamacie je, ze je pokazena dotykova obrazovka a asi aj baterka.
Oznamili mi, ze cenu za opravu sim citaca mi vratia, ale co z toho, ked telefon je viacmenej kaput. To som ho mohol hodit o stenu a vysledok ten isty.
Mne to vychadza na tak, ze ked to menili, museli telefon rozobrat a pokazit tu obrazovku.

Mam nejaku sancu na to, ze to opravia ? Ci rovno pravnika, SOI ? Alebo moja chyba a uz sa mozem s telefonom len rozlucit ?
Minimalne zobrat so svedka do servisu...
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504
Používateľov profilový obrázok
Pein
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1760
Dátum registrácie: St 11. Sep, 2013, 09:20
Bydlisko: Žilina

Re: Sony Xperia Z1 a oprava na ***

Príspevok od používateľa Pein »

keby si na to prisiel hned pri preberani tak ok, ale takto, no neviem neviem.
Používateľov profilový obrázok
LtK
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 649
Dátum registrácie: Ut 09. Mar, 2004, 14:00
Bydlisko: Bratislava

Re: Sony Xperia Z1 a oprava na ***

Príspevok od používateľa LtK »

Zaver. Prehral som to. Vraj chyba asi na zakladnej doske. ze aj vymenili displej a nic. Ziadna korozia, ziadne naznaky padu, ci vonkajsieho zasahu
Telefon nastartuje a konec zvonec
jedine co nespochybnili, ze to bol ten isty telefon.
Ale nevyhral by som ani tak ani tak. V preberacom protokole je zmienka o skrytej zavade, ktora nie je nahlasena. Nenahlasoval som nemoznost zapnut, ziadny dotyk, lebo to nebol problem. Vtedy...
Telefon odpisany, mozme zamknut
i3570K, Asus Maximus V Formula, 4x8GB DDR3 1600MHz Crucial Ballistix Tactical, Nvidia GTX980, Samsung 850Pro 256GB + 7TB HDD, watercooled, Seasonic 1kW Platinum, LCD Philips 240PW
D3 battletag: LubikKiller#2504

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"