Steelseries ofic. RMA vs Alza

Všetko o reklamáciách a skúsenostiach s predajcami ...
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Steelseries ofic. RMA vs Alza

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

tak asi tento tyzden pojdem zaniest mys do alzy som zvedavy a dam vediet, ale taka paradicka sa mi stala ze zo SS mi poslali jednu rivalku ako nahradu za tuto poskodenu :D ked som im napisal ci mi nemozu napisat nejake vyjadrenie ktore zanesiem do alzy lebo posta je draha tak mi rovno poslali novy kus, tak tuto zanesiem do alzy, uvdime co s nou spravia, dufam ze vyreklamuju a odlozim ju do suflika ked sa z tejto novej zosucha guma a budem ich rotovat takto :laugh:
ANONYM_a7

Re: Steelseries ofic. RMA vs Alza

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

No vidíš ako si sa dušoval spravodlivosti a teraz budeš za hajzla ty :hysterical:
Používateľov profilový obrázok
Scath
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 273
Dátum registrácie: Ne 28. Sep, 2008, 23:57
Bydlisko: Bratislava

Re: Steelseries ofic. RMA vs Alza

Príspevok od používateľa Scath »

Najhoršia smrť je z vyplašenia...
Ownage Is A Matter Of Opinion
SpQx
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Príspevky: 606
Dátum registrácie: So 09. Feb, 2013, 14:55
Bydlisko: Dunajská Streda

Re: Steelseries ofic. RMA vs Alza

Príspevok od používateľa SpQx »

Broslowski napísal:kks včera mi bez slova na počkanie vratili peniaze za mrtvy SSD ktorý mal vyše roka - okamžite dobropisovali - stačí sa tam normálne vykecať s chalanmi a dá sa dohodnúť na hocičom.

Toto je dôvod prečo prakticky všetko, čo je možné kupujem z alzy. Jednak mám priamo všetko bez DPH a ďlašia vec bezproblémová reklamácia. Ani po roku aj pól nemajú problém vrátiť celú čiastku za daný komponent ak človek ide k technikovi trocha pripravený.
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Steelseries ofic. RMA vs Alza

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

no super, dal som reklamovat tu mys a: "Dle informací v reklamačním protokulu byla Vaše reklamace neuznána z důvodu mechanického poškození/opotřebení. Servis nám zasílá produkt zpět."

edit: no to sú lampy... v dalšom maile napísalo toto

Dobrý den,

Přímo servis uvádí v protokolu, že Vám gumy byly v rámci dobrých vztahů vyměněny. Reklamace, jako taková, byla neuznána.
Rozerval_Parkund
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 32
Dátum registrácie: St 23. Júl, 2014, 17:28
Bydlisko: Bratislava

Re: Steelseries ofic. RMA vs Alza

Príspevok od používateľa Rozerval_Parkund »

Ako vidim, dobre som spravil, ze som svoju Rival reklamoval tak ako sh4d0wko priamo cez Steelseries. Tiez mi poslali novu a staru som im nemusel zasielat. Dost sklamanie od Alzy, ze sa takto k tomu stavia ked samotny vyrobca nema problem menit kus za kus. Vsetci co mate Rivalky, odporucam obracat sa na vyrobcu, dostanete novy kus a stary Vam ostane takze 2 mysi za cenu jednej. Celkom dobry kseft :D
MB Asus P5Q PRO, CPU Intel Core2Duo E8500 3,16Ghz @ 3.8Ghz, Ram 4Gb Kingston HyperX DDR2 + 4GB Kingston DDR2, VGA Gainward GeForce 9600 GT 512MB, SSD Crucial M550 256GB, HDD1 WD Blue 10EZEX/Himuro, HDD2 WD Blue 640 GB, HDD zalozny WD Blue Scorpio 250 GB, PSU Corsair HX750, Case Thermaltake Kandalf Supertower VA9000B, Monitor LG M2380D, Mys Steelseries Rival, Keyboard Microsoft Comfort Curve 2000, Win 7 Ultimate 64 bit
Made by Rozerval 11/2008
(UPGRADE 2013 - HDD1+PSU)
Používateľov profilový obrázok
sh4d0wko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1354
Dátum registrácie: Ut 08. Dec, 2009, 17:21
Bydlisko: Košice- Darg. Hrdinov

Re: Steelseries ofic. RMA vs Alza

Príspevok od používateľa sh4d0wko »

dnes som si bol po myš, gumy vymenili, myš je rovnaká ale čo ma prekvapilo je:

zaruka sa nevztahuje na mechanicke poskozeni / opotrebeni !!!
vymena gum v ramci dobrych vztahu, ale reklamace neni uznana
pristi reklamace mech. poskozeni tohto s/n bude rovnou zpoplatnena dle ceniku
NEUZNANO

ako, reklamacie uz asi budem riesit iba s ofic SS ale mozu toto? ked vyrobca hovori o chybe materialu a ze sa na to vztahuje zaruka a servis si povie ze nie, nevztahuje sa na to zaruka?
Používateľov profilový obrázok
felipe25
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5769
Dátum registrácie: Po 19. Júl, 2010, 13:00
Bydlisko: Košice

Re: Steelseries ofic. RMA vs Alza

Príspevok od používateľa felipe25 »

kde hovori vyrobca, ze sa na to vztahuje zaruka?
mas to niekde oficial?

to mas jak kauza motory 1,2tsi 1,4tsi. ked na prvych skocili rozvodove retaze po skonceni zaruky, na slovensku skoda, vw atd co mali tieto motory neuznavali reklamacie. pritom v cesku skoda verejne vyhlasila, ze opravi na svoje naklady (vacsinove) vsetky auta, a uzna to ako vyrobnu vadu. na slovensku sa moj znamy siel sudit, az kym mu nepovedali ze ok, beru to na seba. proste, na slovensku je to tak, aj ked vyrobca povie nieco upllne ine :)) a to sa bavime o hodnote par tisic eur a nie dvadsat eur :)
Spoiler: ukázať
Main PC: Fractal Define Black R5 window, ASUS ROG STRIX Z390-E GAMING, Intel Core i5 9600K, Patriot Viper4 Series 16GB KIT DDR4 3000MHz CL16, ADATA XPG GAMMIX S5 SSD 256 GB SSD, 1x5TB + 1x4TB, GIGABYTE 1060 GTX 3GB, Blue-Ray LG, 23" Fujitsu Siemens LED LCD, key: Hama uRAGE, mouse: Logitech G700, Windows 10 Pro 64bit

NB work: Fujitsu Siemens Esprimo Mobile U9200 12", Windows 10 Pro 64bit

Huawei Mate 20 Pro
Motorola G7 Power
Apple iPad Mini 2 16GB

Návrat na "Reklamácie a paragrafy"