Mrznutie PC pri prehravani videa

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
SamueloS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St 07. Okt, 2009, 09:56

Mrznutie PC pri prehravani videa

Príspevok od používateľa SamueloS »

Dobry vecer,

v poslednom case sa mi zacal objavovat problem pri prehravani videa na internete, popr. pozerani streamov a obcas aj pri sledovani filmov z HDD.

Problem sa prejavuje asi tak, ze pri prehravani videa zrazu PC akoby zamrzol, nereaguje absolutne na ziadnu klavesu, mys ani CTRL+ALT+DELETE a popritom vydava take vrciace zvuky. Obcas sa stane, ze pritom aj roztahuje zvuk ako na starych magnetakoch, ktorym uz dochadzala stava z bateriek. Vsimol som si, ze wifi dioda sa pocas problemu tiez zasekne a svieti nepretrzite alebo nesvieti vobec. Problem sa vyskytuje nepravidelne v roznych casovych dlzkach, od par sekund az po 2min.

Skusal som rozne prehliadace, nepomohlo. Odistaloval som Adobe Flash Player a vycistil vsetko CCleanerom,nepomohlo. HDD som presiel cez HDD smart scan, bez jedinej chybicky. Neviem v com moze byt chyba, ale predcasom mi vyskocila po takomto probleme hlaska:"Display driver intel graphics accelerator drivers for windows 7 stopped responding and has successfully recovered". Hlaska sa mi uz viac nezobrazuje, ale problem sa vyskytuje nadalej.

Vedel by mi s tym niekto pomoct? Vdaka
Používateľov profilový obrázok
stanomx
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 3426
Dátum registrácie: Št 19. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Re: Mrznutie PC pri prehravani videa

Príspevok od používateľa stanomx »

co mas za pocitac? nieje to notebook?
RAMMSTEIN
SamueloS
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 12
Dátum registrácie: St 07. Okt, 2009, 09:56

Re: Mrznutie PC pri prehravani videa

Príspevok od používateľa SamueloS »

jasne zabudol som...notebook Acer Aspire 7735Z, externa grafika ATI Mobili Radeon HD4500 Series

Návrat na "Operačné Systémy"