Neda sa pripojit k domacej sieti

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
makoneo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Po 26. Jan, 2009, 02:14

Neda sa pripojit k domacej sieti

Príspevok od používateľa makoneo »

Zdravim. Vyskytol sa mensi problem. Mam doma dva pc, na ktorych je Win 7 SP1. Jeden pc sa zacal po starte restartovat tak som dal obnovu k poslednemu funkcnemu miestu. Vsetko funuguje ako ma, aj internet na nom funguje ale nejde pripojit sa k domacej sieti, nejde sa pripojit k druhemu pc a vobec nevidim ani ostatne pc v sieti. Nastavenia ostaly rovnake ale nejde to zmenit alebo nastavit a vo win mi pise ze sa neda pripojit k domene.
Hladal som podobny problem na nete a podobnu skusenost riesili odinstalovanim SP1, nastavenim a opetovnom nainstalovani SP1. Ale ja uz mam instalaciu s SP1 cize ho nemozem odstranit.
Stretol sa uz niekto s tymto problemom? Ako sa da vyriesit? Ako znovu pripojim pc k domacej sieti? Za kazdu radu budem vdacny. Marek
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Re: Neda sa pripojit k domacej sieti

Príspevok od používateľa spencer »

možno krajné alebo riešenie ktorým s anič nedosiahne ale skúsil by som v prvom rade preinštalovať ovladače .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430
makoneo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Po 26. Jan, 2009, 02:14

Re: Neda sa pripojit k domacej sieti

Príspevok od používateľa makoneo »

Zdravim. To som skusal a nepomohlo. Win si drzi svoje stare nastavenia aj po preinstalacii sietovky. Vobec sa nemozem dostat k tomu aby som to zmenil a samozrejme podla starych nastaveni sa nepripoji.
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: Neda sa pripojit k domacej sieti

Príspevok od používateľa DankoPR »

Firewall si neskúšal vypnuť?
makoneo
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 13
Dátum registrácie: Po 26. Jan, 2009, 02:14

Re: Neda sa pripojit k domacej sieti

Príspevok od používateľa makoneo »

Skusal a nepomohlo. Je to daka chyba win, proste to nemozem zmenit nastavenie. Ale uz som to poriesil, preinstaloval som win. Chcel som sa tomu vyhnut ale tak co uz. Kazdopadne dik za navrhy.
Používateľov profilový obrázok
STENLY
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 10908
Dátum registrácie: So 20. Dec, 2008, 13:44
Bydlisko: RK (34)

Re: Neda sa pripojit k domacej sieti

Príspevok od používateľa STENLY »

mne sa stala doma tiež taká vec, že som na jednom PC vytvoril domácu sieť... ten pc si zobral brat do anglicka a teraz sa tie počítače chcú stále pripojiť naň a nová domáca sieť sa mi nedá vytvoriť... v sieti sa tie pc vidia, ale ked sa chcem pripojiť tak žiada meno a heslo :?
MB: ASUS ROG STRIX Z490-G GAMING (WI-FI) CPU: INTEL Core-i5 10600KF @ 4,1GHz, Boost 4.8GHz RAM: CRUCIAL Ballistix Black 2x8GB 3600MHz CL16
GPU: GIGABYTE GTX 1650 SSD: SAMSUNG 970 EVO 1TB HDD: WD Red 3TB PSU: CORSAIR AX750 CASE: CORSAIR Obsidian 350D W LCD: Dell U2412M 24''
Repro: Logitech Z2300 + Magnat Monitor Supreme 102
Používateľov profilový obrázok
DankoPR
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 561
Dátum registrácie: Št 07. Feb, 2013, 20:25
Bydlisko: TN

Re: Neda sa pripojit k domacej sieti

Príspevok od používateľa DankoPR »

V zozname sieťových pripojení vidíš tú grupu? Ak hej tak ju odober ako klasické pripojenie, tým by sa mala odpojiť

Návrat na "Operačné Systémy"