XBOX ONE - informacie, rady, skusenosti

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
ANONYM_a7

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ano pisali sme o tom aj my uz http://pc.zoznam.sk/novinka/mate-hlucny ... -ho-vymeni

Mne bolo ale povedane ze to budu opravovat - tu pisu ze sa to bude menit kus za kus, no neviem, zasa vsetko stahovat :smutny:
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa stefan222 »

ak bude divison ok, tak asi 1x si zahram multiplayer v zivote cez net.
kupim si asi xone. na x260 je to ok s tym rgh ale na multak je na prd, co som cital
hry- ps5
doma-HP probook
Používateľov profilový obrázok
dave1979
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 664
Dátum registrácie: Ne 16. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: sered

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa dave1979 »

tak ja tak isto.v Utorok som kupil konzolu xbox one v slovenskom netshope.Bola príliš hlučná-v klude ako ked pc "hrabe v disku".Ked som pustil hru tak prestalo.vten istý den som im poslal konzolu naspeť.A obratom mi poslali "novú"..Táto je tichšia ale stále to nieje ono robí to isté ale zasa pri hraní,ked vypnem pri hre zvuk tak to počujem jak hrabe vkuse disk.tak neviem či je to normálne,lebo x 360 mi to nerobila :facepalm: :-( :E :wallbash: :x tak neviem či sa mam zasa sťažovať..inak z napajacim zdrojom to neni omoc lepšie :E
ANONYM_a7

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Co mam info cela varka pre SR je v Pcku a menia to kus za kus. Mali by byt tie vymenene kusky v poho uvidime tiez cakam na vybavenie RMA - moja bola velmi ticha az teda na ten hluk bez zataze v zatazi tichucka konzola cize spoko ;)

trocha ma serie ze GTA musim zasa kupit na next gen ale tak co uz :P
stefan222
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 6701
Dátum registrácie: Po 01. Sep, 2008, 18:59
Bydlisko: Prešov(39)

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa stefan222 »

mozte mi tak polopatisticky povedat ako funguje to live? kupim cez net karticku,regnem sa na stranke, napojim xbox na wifi a tak?hry si kupujem cez live konto potom? ci ako?
hry- ps5
doma-HP probook
ANONYM_a7

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Tak Xko je doma nova vonavucka konzola - uz sa neviem dockat ako pridem z prace a hned to zapojim jak pan :D + ako bonus mesiac goldu zadara - super to padne nakolko mi prave tento mesiac koncil :good: len teda dufam ze nebude piskat ta marha a uz coskoro Vam prinesiem cerstvu recenziu nejakej hry na xbone.
Sanzi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 95
Dátum registrácie: Ut 19. Aug, 2008, 08:25
Bydlisko: Doma

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa Sanzi »

ty voleee a mne este stale neprišla, na UPS stranke mi ukazuje ze bude dorucena v stredu a pritom dnes na obed bola zasielka vo Viedni :D kedy si posielal?
MB: MSI Z77A-GD65 | CPU: Intel i7 3770k + Noctua NH-D14 | RAM: Corsair 16GB @ 1600MHz |VGA: MSI GTX 1070 GAMING
SSD: Intel 520 - 120GB| SSD: Crucial MX100 - 256GB| CASE: FRACTAL Define R4 | PSU: Corsair TX 750W | Monitor: LG 34GK950G + ASUS MX279H
ANONYM_a7

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

12 dni to trvalo. stale vsak ta konzola vydava proste divne zvuky akoze je to 100x lepsie ale aj tak preboha mame 21 storocie taketo hluky z elektroniky dost fail. ako budem si samozrejme este dodatocne stazovat ale asi bude prd z toho hodim xko do skrine a bude pokoj
ANONYM_a7

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Tak vcera na vecer mrznutie padanie atd. Forza sa zaselka na jednej trati a nenaci ta ju ani ked sa postavim na hlavu. Konzola zacala random mrznut, vypina sa 20 minut :rolleyes: Ma niekto podobne problemy? Tvrdia ze konzolu pred odoslanim testovali.

Na vecer reinstalacia forzy - 7% ked som vypol monitor, rano zapnem - 8%........ restartnem konzolu - 95% co je toto za shit :rolleyes:
Používateľov profilový obrázok
wedro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 15. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: bardejov/KE

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa wedro »

mne ide vsetko v pohode, ale ja mam konzolu, ktora nebola pre Slovensky trh...
a ten xbox live gold teda mozem bez starosti cez ebay kupit? ako ste tu spominali, mi pride hned email s kodom? a ea acces sa asi neda cez ebay ci?
ANONYM_a7

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Ci kupis cez ebay je na tebe sam vies ake su tam rizika ale ebay ma super ochranu pred podvodom cize by som sa nebal.

ea access sa da kupit len od ea
Sanzi
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 95
Dátum registrácie: Ut 19. Aug, 2008, 08:25
Bydlisko: Doma

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa Sanzi »

mne konzola prisla dnes, forzu5 prave taham , skusal som zatial len demo horizon 2 a full NHL :-)
MB: MSI Z77A-GD65 | CPU: Intel i7 3770k + Noctua NH-D14 | RAM: Corsair 16GB @ 1600MHz |VGA: MSI GTX 1070 GAMING
SSD: Intel 520 - 120GB| SSD: Crucial MX100 - 256GB| CASE: FRACTAL Define R4 | PSU: Corsair TX 750W | Monitor: LG 34GK950G + ASUS MX279H
Používateľov profilový obrázok
wedro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 15. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: bardejov/KE

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa wedro »

neviete mi niekto poradit ako si predlzim ea acces ked ho mam este aktivny, lebo mi konci platnost kredit karty tak by som si to chcel predlzit teraz ale nikde to nemozem najst...
a neviete aka je cena ea access na rok?
ANONYM_a7

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

Wedro neviem ale pridaj si ma :-D včera sme skúšali fifu novú, síce nie som fanúšikom futbalu musim konštatovať wow! <3
Používateľov profilový obrázok
wedro
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 401
Dátum registrácie: Po 15. Okt, 2007, 08:00
Bydlisko: bardejov/KE

Re: XBOX ONE - nova konzola od Microsoftu

Príspevok od používateľa wedro »

ja som ten seventyBuble40 ci co za random gametag mi dalo :D
a ty si moj jediny friend

ale hrajem bf4 trochu len doraz mi konci gold a ea access :(
ne zeby to bol problem ale gold som chcel kupit cez ebay a ea access neviem ako predlzit :wallbash:

Návrat na "Hardware všeobecne"