nenabehnutie pc

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

nenabehnutie pc

Príspevok od používateľa Inso »

cafte mam problem z pc chcem ho spustit a nejde pricom svietia vsetky 4 indikacne diody ktore by maly postupne zhasinat neviem preco .a pc vobec nenabehne.. poprosim ak ste sa s niecim takymto stretli napiste ..
Naposledy upravil/-a Inso v Pi 14. Apr, 2006, 17:20, upravené celkom 1 krát.
Používateľov profilový obrázok
s10
VIP
VIP
Príspevky: 290
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2004, 14:00
Bydlisko: Michalovce

Príspevok od používateľa s10 »

co si z nim robil naposledy? skusal si uz resenut bios? poodpajat co sa da? menit pamate v slotoch? daj viac info.
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Inso »

s10 napísal:co si z nim robil naposledy? skusal si uz resenut bios? poodpajat co sa da? menit pamate v slotoch? daj viac info.
ako ja neviem chcel som si poupratovatovat kable tak som pc vytiahol zo zdroja a povytahoval vsetky kable z pc a dal naspat a uz to robil...skusal som vytiahnut znova kable a zapojit a uz aj vytiahnut procak a dat naspat aj bios som skusal neviemco este mam skusit
Používateľov profilový obrázok
Marek
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 740
Dátum registrácie: So 16. Okt, 2004, 14:00
Bydlisko: Chorvátsky Grob

Príspevok od používateľa Marek »

No sak pozri v manuali co to znamena ked ti tie diody svietia, na to to tam je, aby si vedel kde je problem.
Skus poodpajat vsetky nepotrebne veci (rozsirujuce karty, externe zariadenia v USB, LPT a pod., vytiahni jednu pamat ak ich mas viac, potom skus s druhu) a zapni to ci to pojde. Mozes skusit aj pomerat napatia zo zdroja ak mas merak.
Inso
Ban
Ban
Príspevky: 157
Dátum registrácie: St 03. Aug, 2005, 20:00

Príspevok od používateľa Inso »

no v manuali je napisane ze system start up ale nejde startovat lebo iba to svieti ale nic to nerobi..uz som skusal aj ram aj odpojit vsetko..nepotrebnne... uz som skusal aj ist bez hdd a nic....neviem vyzera to na reklamaciu asi..napatia su fajn tiez som meral
Používateľov profilový obrázok
Hard_4ever
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 22
Dátum registrácie: So 05. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: BLAWA

Príspevok od používateľa Hard_4ever »

To je na reklamaciu kamo. S tym uz asi nic neporobys skus este co hovoril marek ak to nepojde ides reklamovat. Takychto dosiek som uz doma mal nespocetne mnozstvo.(minimalne 10)
Používateľov profilový obrázok
midlet
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 562
Dátum registrácie: Pi 12. Nov, 2004, 14:00
Bydlisko: Pezinok

Príspevok od používateľa midlet »

Tento problem som mal aj ja ked som prvy krat spustil comp s touto doskou. Aj ked pochybujem ze to je tvoj problem, islo o to ze som zapojil do dosky len 20 zvlast ten 4pin ATX napajania. Ked som tam dal 20+4 (24pin) a este aj dalsi zvlast 4pin napajania tak to islo. Co si s nim naposledy robil?
MacBook Air 11.6" 128GB SSD | Apple iPad 3rd-gen 32GB WiFi black | 2x Apple TV | Time Capsule 1TB
Mac Mini i5 2,3GHz | 8GB DDR3 | Crucial M4 128GB | Apple Magic Mouse
Apple Wireless Keyboard | LG D2342 3D | Synology DiskStation DS211j 4TB
XBOX 360 + GH:WT World Tour Bundle...whoaaaa :-)

Návrat na "Hardware všeobecne"