Zivotnost

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
NeoFan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Ut 19. Dec, 2006, 02:00

Zivotnost

Príspevok od používateľa NeoFan »

Ked taktujete nemate problem ze vam stroj kratsie vydrzi?
tym myslim nielen Grafiku,procesor ale vsetko co taktujete....
a ked tak od coho zavisi ta zivotnost a tak :?:
Pls povecte mi obe strany teda vyhody aj nevyhoddy :8O:
Používateľov profilový obrázok
Scorp
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2225
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Krankenhaus

Príspevok od používateľa Scorp »

oneee...
http://zive.sk/h/Publicistika/AR.asp?ARI=120531

a ne nebojim sa taktit, robi mi dobre tyrat a pomaly zabijat kremik... verim, ze raz ma Intel bude prosit, aby som to uz nerobil, lebo to boli a daruju mi za to kazde naj CPU
ano ano, som fanatik a je mi fajn
Me like Pentium
Používateľov profilový obrázok
pavel
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 129
Dátum registrácie: Št 23. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Brezno

Príspevok od používateľa pavel »

Aka je dneska zivotnost pocitaca?V podstate moralne je zasteraly za 1rok,ak si kupoval nieco co bolo u nas nove.A ci to vyhodis o 6rokov,alebo 10,rozdiel v tom nevidim.Zatial som sa v mojom pripade nestretol s tym,ze mi nieco odislo vplyvom pretaktovania skorej,ako by som sa toho aj tak zbavil.
Phenom X3 8450,Tt Tower102 ,Gigabyte M750SLI-SW4,4x1GB Kingston Hyper X,2x500GB WD,DVDRW NEC 7170A,zdroj 500W,2x VGA Gigabyte GF8800GT SLI,zatial vsetko default.
Používateľov profilový obrázok
Ellessar
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 188
Dátum registrácie: Ne 12. Nov, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice

Príspevok od používateľa Ellessar »

Moralne zastaraly mozno na uroven overclockera, ale pre home usera bude lepsi ako ta sunka co ma doma aj o 3 roky :)
CPU: Intel Core i5-3570K; RAM: 2x4GB Kingston Hyper-X Red 1600MHz CL9; GPU: ZOTAC nVidia GeForce GTX 650Ti AMP! Edition; MB: ASRock Z77 EXTREME4; SSD: OCZ-Vertex 4 120GB HDD0,1: 2x Western Digital RE4 2x1,5TB WD1503FYYS; Zdroj: Seasonic SSR-550RM 550W 80 Plus Gold; CPU Cooler: Noctua NH-U12DX
Používateľov profilový obrázok
NeoFan
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 20
Dátum registrácie: Ut 19. Dec, 2006, 02:00

Príspevok od používateľa NeoFan »

No ano len aby to do toho vyhodenia vydrzalo napr ja teraz bezim na 1100 Bo brat mi nechcel dat moju spolocnu 2600
taze bezim na asi 5-6rokov starom stroji a este najblizsie roky bezat budem tak ma zaujima ze ked vytaktujem napr na 2200 dam silnejsi chladis ci sa zivotnost predlzi abo nie lebo som pocul ze sa skrati pretoze sa procesor a tak zohrieva nerovnomerne aj ked neviem co stym autor myslel :!:

Návrat na "Hardware všeobecne"