Vadný repro

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
spencer
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1933
Dátum registrácie: Št 08. Máj, 2008, 14:00
Bydlisko: Rajecké teplice , Vek: 31 r

Vadný repro

Príspevok od používateľa spencer »

Zdravim Vás znalých elektrike .
Mám menši problém na svojom Jeep WJ . asi pred 3 mesiacmi prestalo hrať 1 zo 6 repro čo v aute mám . 2 výšky v predu sú ok , 2 v zadných dverách sú ok , zosilňovač pod zadným sedadlom aj radio sú ok . Jedná sa o premiove repro zostavenie od vyrobi Infinity alebo infinity gold . Problém bol taký , že naštartujem a repro v spolujazdcovych prednych dverách nehra . bucham , trepem aj po radiu aj zosilovač nič . na ďalši štart auta repro hralo , si vravím len nejaká blbosť . zapár šťartov znova , skušam prechodku v dverách a podobne ale nič ho neoživilo , jedine sám si začne hrať počas jazdy a potom už hra až dokym nevypnem radio . jeto nahodné , žiadné pukanie chrčanie , krasne ten repro hrá (keď zrovná hra) . tak som sa nasral vybral tapacir a zrovna repro hral , skušal som kable konektor a podobne či to nezačne haprovať ale repro hralo ako nove , tak som sa rozhodol , že ho vymenim za opačné repro , šoferová strana . prehodil som ich a hralo všetko . na ďalši deň ráno ten repro čo bol podozrivy a prehodeny do šoferovích dvery zase nehral , takže jednoznačne je na vine reproduktor . teraz je to tak , že už viac nehra ako hrá , ale mám takého tušaka , že keĎ je v aute hodnem teplo , že je trebars na slnku tak vtedy hra normalne , keĎ naštartujem trebars ráno keĎE nieje tka horko skor vždy je ticho .

Otázka : Dá sa to repro nejako zachraniť ? vedel by to niekto ? ťažšie sa to zhaňa a ak ho niekto má predava to ako celok . Ak by som aj menil za iné reproduktory , neviem parametre týchto , takže aby ich aj solidne nahradili + aby sedelo všetko rozmerovo . dik ak vás niečo napadne

P.S : minule mi prišla vyhražná sprava , že som zle umiestnil tému , tak ak aj dnes sorry , ale nerobim to schvalne , videl som tu debatu o playstation 5 tka som to hodil sem .
Spoiler: ukázať
Notebook Lenovo IdeaPad Gaming 3-15IMH05 Onyx BlackCPU :Intel Core i5 10300H Comet Lake RAM : RAM 24GB DDR4GPU : NVIDIA GeForce GTX 1650 Ti 4GBSSD : SSD 512GBHDD :1000 GB HDD Sound cardFiiO E10 OlympusOS : Windows 10 64-bit Headphones : Beyerdynamic Custom One Pro Myš :evolveo wm430

Návrat na "Hardware všeobecne"