HP pavilion G6- umrel?

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Selurr117
Nový používateľ
Nový používateľ
Dátum registrácie: Ut 13. Mar, 2018, 23:37

HP pavilion G6- umrel?

Príspevok od užívateľa Selurr117 » Ut 13. Mar, 2018, 23:52

Zdravím,mám taky problém a neviem či niekto bude vediet vobec odpovedat na neho kedže v servise mi povedali že nevedia co je z tym ale tak to skusim mozno mal niekto podobny problem. No mam Notebook HP pavilion G6 ( cpu- Amd 2x 2,7ghz,gpu 2gb,ram 4gb) pri hrani hry mi vyhodilo bluescreen a ntb sa restartoval. Ked sa znova zapol napisalo mi ze amd driver pre grafiku neni nainstalovany co mi nedavalo zmysel tak som ho nainstaloval znova a chcelo to restart...tak som ho restartoval a display sa uz nezapol...notebook sa zapne ventilator huci na f12 mi svieti oranzova kontrolka (v servise mi povedali ze to znaci ze notebook nechce naskocit)... V diaplay problem nieje kedzo v servise hovorili ze raz sa dostali do biosu ale ze nic...ked zapnem ntb a kus naklonim diaplay je tam vidno ako od stredu diaplaya smerom hore vsetko trochu zčierne ale po sekunde ma cely display rovnaku farbu. (kus inu ako ked je notebook uplne vypnuty...neviem ci odisla grafika alebo nieco...za kazdu odpoved dakujem.

Užívateľov profilový obrázok
Tomasjerry
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: St 12. Jan, 2005, 20:00

Re: HP pavilion G6- umrel?

Príspevok od užívateľa Tomasjerry » St 04. Apr, 2018, 11:11

Ahoj odobny problem bol na HP 8510p s ATI VGA. Dovodom bol vadny chladic, ktory pre mna z nepochopitalneho dovodu prestal fungovat = heatpipe nefungoval bol teply iba na strane VGA a CPU ale to bolo vsetko neodvadzala teplo k rebrovaniu. Musel som vymenit chladic a aj VGA, ktora nastastie v mojom pripade bola mxm, takze som tam dal druhu a NTB frci dodnes. Z mojho podlahu mas usmazenu VGA, Bios neinicialyzuje nakolko nevie detektnut VGA.
Intel Core i7 5820k, 4x 8GB ram Kingston HiperX 2400, GIGABYTE X99-Gaming 5P, Sapphire Fury Niro +, Samsung SSD 256GB + Samsung Evo SSD 256GB + 2TB HDD,LG DVD +/-rw, Soundblaster X-Fi Fatal1ty, Frakcial 600 W Newton R3
To vsetko v LIAN LI PC-X1000 :)

Napísať odpoveď

Návrat na "Hardware všeobecne"