Stavba pc

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
2pacavely
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 99
Dátum registrácie: St 09. Júl, 2014, 15:29

Stavba pc

Príspevok od používateľa 2pacavely »

Dobrý deň. Veľmi ma to mrzí že otravujem ale neviem si dať rady. Chcem sa spýtať skúsenejších. Mám nový pc a včera som si ho skladal ale nedoskladal som ho komplet. Resp funguje ale mám pár otázok. Je tam ssd disk na ňom je windows a plus mám tam obyčajný hardisk 1TB. V biose ho vidí vo windowse nie, je to kvôli tomu že som mu nepridelil písmeno? Ďalšia vec je že mám skrinku Phanteks eclipse p400s a mám problém se neviem ako sa tam pripevnuje ssd disk. A ďalšia vec je ze ako je predný panel tak trčí mi tam jeden kabel pravdepodobne to je osvetlenie a neviem kde ho mám zapojiť. Na internete som našiel že to treba tam kde sa pripaja hardisk čo ide kabel zo zdroja ale skúšal som to a ani za toho boha mi to tam nejde.
Používateľov profilový obrázok
Pavoluhliarik
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 155
Dátum registrácie: Ne 23. Nov, 2008, 19:34
Bydlisko: Divinka

Re: Stavba pc

Príspevok od používateľa Pavoluhliarik »

http://www.phanteks.com/Eclipse-P400-TemperedGlass.html
Čo da jedná ssd tak ide zo zadu pod vyber pre procesor mali by byť k tomu v balení k skrini uchyty.
Čo sa jedna tej koncovky power led je to klasicka proti pripojka na sata pripoj to na koncovku od zdroja čo maš na sata disk.
Čo sa týka toho disku si si odpovedal-skús ho vo windowse -v správe počítača sformátovať a prideliť písmeno.
Spoiler: ukázať
Noťas-MacBook Air M2,Monitor-Philips 278m1r/00,Mobil-IPhone 12,Router-MikroTik RB4011iGS+5HacQ2HnD-IN,

Návrat na "Hardware všeobecne"