Je sanca na opravu sluchadiel?

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7276
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Je sanca na opravu sluchadiel?

Príspevok od používateľa Papek »

Mam uz postarsie sluchadla Ultimate Ears Metrofi 220. Lave sluchadlo mi zacalo robit taku vec, ze ked si ho zatlacim do ucha, tak pocujem ako pukne v membrane a sluchadlo prestane hrat. Musim ho povytiahnut, alebo spravit v nom podtlak predtym nez si ho dam do ucha a potom hraje v poriadku.
Ma zmysel ho rozoberat, alebo je uz membrana vo vnutri na odpis a mam pozerat po novych sluchadlach?

Sluchadla pouzivam iba k PC. Na von k telefonu pouzivam sluchadla od iPhone - tie mi vyhovuju, lebo pocujem aj okolite zvuky. Ak by sa jednalo o nejaku nahradu, tak cisto len k PC na hranie GTA V, inak ziadne filmy ani hudba - cize treba len mohutne basy.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7276
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Je sanca na opravu sluchadiel?

Príspevok od používateľa Papek »

Takze objednane Xiaomi Piston za 2,81 :D Necakam ze budu ako UE, ale aspon sa mozem s kludnym svedomim pustit do disassembly ze co je tam za problem. Stay tuned!
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2
Používateľov profilový obrázok
killswitch
VIP
VIP
Príspevky: 4575
Dátum registrácie: Pi 21. Jan, 2005, 20:00
Bydlisko: BA-Okolie

Re: Je sanca na opravu sluchadiel?

Príspevok od používateľa killswitch »

kde maju pistony za tu cenu?
pet2
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 760
Dátum registrácie: So 12. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava III

Re: Je sanca na opravu sluchadiel?

Príspevok od používateľa pet2 »

tiez som kupoval kamaratovy raz na ali myslim pistony za 10€ tusim.. no boli fejkovane takze nato tiez pozor. ak ti na tom nezalezi tak je to jedno https://cdn.head-fi.org/a/6011505.png
Používateľov profilový obrázok
Sky
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2009
Dátum registrácie: Ut 15. Dec, 2009, 15:49
Bydlisko: Nové Zámky

Re: Je sanca na opravu sluchadiel?

Príspevok od používateľa Sky »

killswitch napísal: Št 30. Nov, 2017, 15:46 kde maju pistony za tu cenu?
Gearbest
viewtopic.php?p=1396546#p1396546
CPU: AMD Ryzen 5 3600 + Noctua NH-D14, MB:MSI B450M Mortar MAX,
VGA: Sapphire RX580 8GB, RAM: PATRIOT Viper 4 Blackout 32GB 3200Mhz, NVMe: Kingston FURY Renegade 2TB, Samsung 980 1TB, HDD: Toshiba 2TB, TOSHIBA 3TB, TOSHIBA 6TB
PSU:EVGA Supernova GS650 Gold, Case: SilverStone Lucid LD01, OS: Windows 11 Pro, LCD: AOC Q3279VWF
Keyboard: Logitech G910 Orion Spectrum, Mouse: Logitech G604 Lightspeed
Používateľov profilový obrázok
Papek
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7276
Dátum registrácie: St 05. Dec, 2007, 08:00
Bydlisko: BA

Re: Je sanca na opravu sluchadiel?

Príspevok od používateľa Papek »

pet2 napísal: Št 30. Nov, 2017, 16:00 tiez som kupoval kamaratovy raz na ali myslim pistony za 10€ tusim.. no boli fejkovane takze nato tiez pozor. ak ti na tom nezalezi tak je to jedno https://cdn.head-fi.org/a/6011505.png
Len je rozdiel Piston a Piston 3. Tiez som raz kupoval Piston 3 za pomerne nizku cenu a bol to fejk. Otvoril som case cez Aliexpress a dostal som spat celu sumu aj s postovnym.
Gearbestu by som sa nebal. Hentie Pistony su low-costovy model oproti 3-ke, ale potrebujem nejaku jednoduchu nahradu k PC, tak som zobral aspon toto nech nesom uplne hluchy.
To buď chápeš, ale potom sa nepýtaš, alebo nevieš a potom nemá význam odpovedať.
Spoiler: ukázať
i5-6500T + NoFan CR95C & XFX Radeon 6600 8GB + Alpenföhn Peter 2

Návrat na "Hardware všeobecne"