Multimedialny prehrávač Kenwood kvt 522dvd

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
R.bourne
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 29. Okt, 2017, 00:35

Multimedialny prehrávač Kenwood kvt 522dvd

Príspevok od používateľa R.bourne »

Dobrý deň,nedávno som si kúpil prvé auto, a mám v nom prehrávač značky kenwood m.:kvt-522dvd, rádio má USB vstup, samostatné usb príjma aj cd-dvd. Rádio ma v ponuke aj možnosť bluetooth ale to mi vôbec nechce spárovať ani nájsť s telefónom ( samsung s7). Radio mi nechce príjmuť ani telefon cez usb kábel.

Na internete som našiel návod k rádiu no ten mi nebol moc platný, dočítal som sa že musím mať niejaky doplnok zakúpený zvlášť ( kca bt 200 ), pokial som tomu pochopil. Ak ma stýmto rádiom niekto skúsenosti poprosim o možnú radu.
Ďakujem pekne.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8553
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Multimedialny prehrávač Kenwood kvt 522dvd

Príspevok od používateľa shiro »

pokial chces bluetooth, tak ano, musis mat ten modul.
ze ti radio nevidi telefon cez usb bude tym, ze sa telefon nechova ako mass storage...co nerobia androidy tusim od verzie 4.1, cize hodne davno. telefon si pripoj klasicky audio jackom, ako sluchatka. Radio vraj ma nejaky jack vzadu, cize si to budes musiet vyviest nejak. Ak teda nema dakde na predku schovany jack konektor.
Alebo si kupis usb kluc a hudbu nahadzes na neho.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
R.bourne
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 29. Okt, 2017, 00:35

Re: Multimedialny prehrávač Kenwood kvt 522dvd

Príspevok od používateľa R.bourne »

No skúsim pozrieť zajtra na twn aux (jack)konektor či bude v zadu, a neviete kde by sa dal objednať ten modul,ja to neviem nájsť,popravde nikde ho nemajú.
R.bourne
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 29. Okt, 2017, 00:35

Re: Multimedialny prehrávač Kenwood kvt 522dvd

Príspevok od používateľa R.bourne »

Našiel spm vzadu aux konektor a prepojil to ale nereaguje to nijako, niejaký nápad ?
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8553
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: Multimedialny prehrávač Kenwood kvt 522dvd

Príspevok od používateľa shiro »

prestuduj si manual, ako sa to nastavuje, pravdepodobne bude treba na ten vstup prepnut....same to reagovat nijak nebude. Ak je to fakt aux vstup tak, ako ma byt. A nie nejaka ich proprietarna haluz.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
R.bourne
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Ne 29. Okt, 2017, 00:35

Re: Multimedialny prehrávač Kenwood kvt 522dvd

Príspevok od používateľa R.bourne »

Otvoril som to znova a pozrel poriadnejšie, aux kábel som napojil na vstup pre ipod, kedže bol volný, boli tam dva káble čierny audio a žltý video, aux kábel som dal do čierného konektora a druhú stranu už do tabletu alebo telefónu, a spáruje sa hudbe jedine ak zapném voľbu ipod t.j.

Ďakujem pekne za pomoc.

Návrat na "Hardware všeobecne"