Jamo A 102 HCS 12 - problemy s ovladacom

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Jamo A 102 HCS 12 - problemy s ovladacom

Príspevok od používateľa Jednoduska »

Panstvo,

kto z vas by tuto laikovi (mne) vedel pomoct navrhnut logicke kroky? Mam domace kino set Jamo A 102 HCS 12 kuk pre info.

Kupil som to asi 5 rokov dozadu ked NAY vypredaval skladove zasoby za par drobnych (vtedy asi 140 eur cca?) a za tu cenu prosto odohrali a prezili svoje, som ozaj spokojny so zvukom a to pouzivam iba ako stereo dva male satelitiky plus subik.

Moj problem je ze dialkovy ovladac casto nefunguje, nereaguje, jednoduchjo blbne. sem-tam pri nastavovani hlasitosti zasekne smer hore-dole a treba rucne vypnut zapnut receiver, prosto trochu blbne. Hlavne potrebujem prepnut na stereo zvuk po zapnuti (default je 5.1 co nemam ani zapojene).

Internet mi povedal akurat ze nie som jediny a zohnat nahradny ovladac je tazke.

Rozobrat kino/ovladac vycistit?
Kupit nejaky alter ovlada? bude fungovat?
popripade odpipsat to domace kino, max pouzit SUB (ten hra ozaj dost na moje potreby az) a kupit 2x stlp co mi posluzi? kazda rada dobra rada. :)

Dakujem.

EDIT: toto som zacal pisat presne z dovodu ze uz 5 minut s manzelkou maturujeme lebo ovladac nereaguje a chceme pustit film. zatial com som prispevok napisal tak sa zobudil a ide :hysterical: treba to poriesit ozaj to aby som pred kazdym pozeranim mal 10 minut rezervu....

Návrat na "Hardware všeobecne"