Prepojenie videorekordera s TV kartou TV 2000 XP

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
Jno
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut 04. Júl, 2006, 02:00

Prepojenie videorekordera s TV kartou TV 2000 XP

Príspevok od používateľa Jno »

HARDWARE: Mam Leadtek Winfast TV2000XP bulk, video Panasonic NV-HD600. Karta ma vstupy koaxial, s-video a composite video... Video ma vystup jedine scart alebo koaxial. Mam kabel1 s koncami k1:scart a k2:cinch pre video(composite video) a audio a mam aj kabel2 s koncami k1: composite video k2:s-video.

PROBLEM: Kedze mi ide o co najlepsiu kvalitu nerad by som skoncil pri prepojeni videa s PC kablom koaxial koaxial. Ale radsej by som isiel cez composite vidieo pripadne s-video s pouzitim hore spominanych kablov. Bohuzial po zapojeni "kabel1" do composite vstupu na karte mi nic nezobrazi... ostane modra obrazovka. Skusal som aj poprepinat vsetky normy, no bez efektu. Skusal som teda pouzit "kabel2" a teda s redukciou vstupovat cez s-video a aj tam preskusat vsetky normy, stale ziaden uspech. Nepomohol ani upgrade PVR na poslednu verziu a opatovne zopakovanie predoslych krokov...
btw pre zrozumitelnost - cez koaxial nakoniec obraz z videa chytim.

Moja otazka: WTF?? Preco sa mi toto deje, ako sa to da opravit?

Dakujem ze ste precitali tento dlhy a nudny prispevok a dakujem za pripadnu pomoc :)
Používateľov profilový obrázok
ujo Andydúla
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 5401
Dátum registrácie: Po 03. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava - Dlhé diely

Príspevok od používateľa ujo Andydúla »

Mno ja som mal tiez tento problem, mam MSI TV Anywhere a slo to len cez koaxial. Mne to ale nevadilo, konec koncov: Aku uz len kvalitu moze videopaska poskytnut? Neber to ako provokaciu. :wink:
Edit: Ups, vzpomenul som si, mne to slo cez S-VHS. :?
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5 2500K @ 4,7 GHz @ 1.36v + Prolimatech Megahalems Rev.B + Thermal Grizzly Kryonaut + Noctua NF-F12 PWM MB: MSI P67A-GD55 VGA: EVGA GeForce GTX 980 4GB SC ACX2.0 + Prolimatech MK-26 + 2 x Noctua NF-A14 PWM + Gelid Solutions Extreme GC1 + RAM: Crucial 16GB DDR3 1600MHz CL8 Ballistix Tactical LP HDD: Samsung 256GB SSD + WDC WD1003FBYX-01Y7B0 1TB + Samsung EcoGreen F4 2TB DVD-RW: Samsung SH-S223F PSU: Superflower 550W Golden King - SF-550P14PE Mouse: Logitech G3 Display: Hewlet Packard HP w2408h Case: Antec 300 + Intake: 2 x Nexus D12SL-12@800 RPM / Outtake Nexus D12SL-12@800 RPM + Noctua NF-A15 PWM Sound: ASUS Xonar DX + Yamaha AX-892 + B&W 602s3 + B&W ASW CDM

Návrat na "Hardware všeobecne"