RAM

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Používateľov profilový obrázok
enako
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 247
Dátum registrácie: So 09. Apr, 2005, 20:00
Bydlisko: Skalica

RAM

Príspevok od používateľa enako »

Takze mam 512 MB ramku a objednal som si este 1024 MB ale ta mi neprisla a matak tie peniaze co mi chcela dat utratila nez som jej povedal ze to nevadi ze si objednam inaksiu a tak si musim teda pockat :) :E A tak som sa chcel spytat, ci sa neda nieco vymysliet napr.: nejaky program co ramku cisty alebo tak nieco pls poradte diky
CPU: INTEL Core 2 Duo E8400 MB: ASUS P5Q-E RAM: 4 GB 1066MHz PC8500 Corsair DOMINATOR xms2 GPU: GF GTX 280 OC
HDD: WESTERN DIGITAL Caviar Black 640GB WD6401AALS ZDROJ: CORSAIR HX620, 620W AUDIO: Creative SOUND BLASTER X-Fi Pro gamer F4T4lit1 64MB X-Ram MOUSE: Logitech MX 518 MOUSE PAD: Razer eXactMat GAMER
Používateľov profilový obrázok
kremso
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 161
Dátum registrácie: Št 22. Júl, 2004, 14:00
Bydlisko: Trnava (19)

Príspevok od používateľa kremso »

FreeRAM XP, ale necakaj od toho zazraky (necakaj od toho nic..) Ono to urobi len tolko ze z ramky presunie data, ktore sa momentalne nepouzivaju na swap. (co robi aj windows ked je ram plna).
Leopold Kronecker: Boh vytvoril cele cisla, vsetko ostatne je vytvorom cloveka
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

to Enako : Skus najskor po sebe citat, kym postnes!

Najucinnejsi cistic RAM je format C: :lol: Predtym ale, kym bude potrebne zajst az tak Daleko, by pomohlo skontrolovat spustene procesy (napr. cez spravcu uloh) a eliminovat z nich vsetky nepotrebne. Da sa aj napr. v TuneUp Utilities/Manazer po spusteni.

Návrat na "Hardware všeobecne"