Entering power save mode

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Carter
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 73
Dátum registrácie: Pi 04. Jan, 2013, 10:35

Entering power save mode

Príspevok od používateľa Carter »

Zdravím,potreboval by som pomoc a poradiť.Začnem postupne,aby som vam poskytol čo najviac info na analyzu problemu.
Kamarat chcel upgrade na jeho comp,Mal tam.
Mb-MSI 760 GM E 51
cpu.Athlon II X2 250
VGA-MSI 450
PSU Fotron 500
Ram-2x 2 GB Kingsto atd.
Teraz sme tam dali z bazošu
cpu-Athlon II X4 640
VGA -Msi 270 X
a pridali sme SSD 120 Gb.
ked sme to zložili a pozapajali tak monitor stale vyhadzuje entering power save mode,skusane na dvoch monitoroch.
Mb svietia všetky led fazy na modro,neblikaju ani nič nepipa,idu všetky ventilatory v pc a ventilator na grafike.Skusili sme clear cmos s jumperom,aj baterku vytiahnut na 5 min a podrzat poweron aby sme pc uplne vybili.Podobne postupy odpojit monitor napajanie,vga vstup,najprv zapat monitor a potom pc a opacne,nic nepomohlo.na jhorsie že potom som prehodil grafiky ja mam taku istu,a teraz to robi v oboch pc,aj ked sa prehodia grafiky a v dvoch monitoroch.Skusim som to pripojit len na integrovanu grafiku,stale to iste obraz nenabehne,neviem ci to je len v monitoroch alebo pc to aj v pc.Všetky 4 led fazy na mobo svietia na modro tak neviem. :help:
CPU:Phenon II X4 965,OC 3,95Ghz/1,060-1,445 V/,MB:MSI 760 GM-E51,VGA:MSI R9 270 X Hawk,RAM:Kingston 4x2 Gb,CL9,HDD.WD 250 Gb,WD 200 Gb,PSU:Fortron FSP 500-5OO Watt,CASE:Bitfenix Shinoby-White,DWDRW:LG,LCD:ASUS 24

Návrat na "Hardware všeobecne"