V čom je problém?

Ostatný HW, ktorý nepatrí do iných sekcií­, problémy s týmto HW ich riešenia...
Dr.80
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 411
Dátum registrácie: Št 20. Dec, 2012, 19:26
Bydlisko: Bratislava- Ružinov

Re: V čom je problém?

Príspevok od používateľa Dr.80 »

Noller napísal: Dobre kupil som tragicky procesor, kebyze mam za ten peniaz i7 tak zoberem i7, ide o to, ze to nie je Phenom.
ono ked nemas peniaze na najdrahsiu i7 neznamena to ze mas ist do amdcka ktore ma celkovo zly vykon na hry :) pre tych co maju menej penazi je tu volba toho xeona co mam ja (je ako i7, nejde pretaktovat a nema igpu) je o 70e lacnejsi cca ako i7 alebo mas moznost i5, keby nemenis dosku chapal by som ze sa vymiena len cpu ale ked sa menila aj doska tak to fakt nechapem :(

a praveze vo win10 su problemy ktore napriklad win8.1 nema, originalne hry na win10 niektore nejdu vobec alebo treba robit kadejake fixy podla internetu inak kupenu hru nerozbehnes. znamy mal win8.1 a gta V mu islo v pohode, skusil win10 a gtacko neslo :D takze co sa tyka stability a funkcnosti hier na windowsoch by som to testoval na 7 alebo 8.1 lebo takto mozeme naozaj len hadat preco ti na tom blbnu hry :D
Spoiler: ukázať
CPU R7 5800x3D GPU Inno3D RTX 4080 iChill X3 16GB Mobo Asrock X470 K4 gaming Ram Crucial Ballistix 4x8GB 3200mhz CL16 SSD Crucial P5 1TB, P2 1TB PSU EVGA SuperNOVA 750 P6 Bedňa Fractal Torrent Compact white Headset Truthear Hexa + Kinera Leyding Interface Focusrite Scarlett Solo 3rd Gen Mic Samson Q2U Monitor 34" Xiaomi Mi Curved Gaming Monitor Mobil Poco F3 white
Steam http://steamcommunity.com/id/dr80103
Noller
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 04. Feb, 2016, 01:32

Re: V čom je problém?

Príspevok od používateľa Noller »

Ako vies, mal som to za lacno tak som do toho siel, je to lepsie nez phenom zatial to bude stacit si myslim.

Dnes som zapojil do 850W Enermaxu bronze80 pc a crysis 3 slo na ultra bez vypnutia PC procesor neprekrocil 60 stupnov a ani grafika. Takze asi to je tym zdrojom teda. Samozrejme vodnika na leto bude treba.

Návrat na "Hardware všeobecne"