S mnohými ľudmi sa nedá diskutovať...

Používateľov profilový obrázok
crux2005
VIP
VIP
Príspevky: 10030
Dátum registrácie: So 18. Jún, 2005, 20:00
Bydlisko: Nové Zámky

S mnohými ľudmi sa nedá diskutovať...

Príspevok od používateľa crux2005 »

Nasledujúci príspevok ste si už mohli prečítať ako komentár pod recenziou AMD FX-8150 „Bulldozer“ – prekvapenie sa nekoná. Rozhodol som sa ho ale napísať aj sem z dôvodu lepšej znovupoužiteľnosti, väčšieho priestoru pre komentáre a možnosti prípadne rozšíriť v budúcnosti túto myšlienku.
Na temy typu: zmysel zivota, viera, politicke presvedcenie sa s mnohymi osobami neda diskutovat a mnohi maju v tomto zozname aj temy typu produkt oblubenej spolocnosti/znacky.

A do tejto kategorie patria okrem ineho aj pani "Peter01" a "martin1981". Nema zmysel s nimi diskutovat o Bulldozer procesoroch, snazit sa argumentovat ci vysvetlit im nieco, lebo vzdy budu vidiet a odpovedat len nejakou tou (svojou) pravdou. Tato recenzia sa ich pravde prieci, a preto s nou nesuhlasia. "Argumenty", ktore predkladaju sa ale nedaju nazvat argumentami, aj ked niektore ich zhluky pismen tak pre menej informovanzch uzivatelov mozu vyzerat.

Uzivatel martin1981 sa len snazi za kazdu cenu, nejakym sposobom zdiskreditovat tuto recenziu a uvedene argumenty uzivatela Peter01 by sa dali pretransformovat do vyroku typu "tento procesor je lepsi, lebo ma cerveny obal".

Samozrejme, tyto uzivatelia maju ocividne nieco nastudovane, avsak logicke myslenie (pravdepodobne zatienene temou), mnohe (aj zakladne) informacie a celkovy prehlad im chybaju. Oni si to ale neuvedomuju, respektive nechcu uvedomit (kvoli teme), kedze sa citia byt dostatocne kompetentni kritizovat. Pricom niekto skusenejsi vidi v ich argumentacii okamzite "obrovske diery".

O dalsich ukazovateloch ako veku, vyjadrovani a pod. radsej pomlcim.

Ukoncit by som to chcel jednym velmi vystiznym videom na youtube: http://www.youtube.com/watch?v=FL7yD-0p ... ure=relmfu. V tomto duchu, "...radsej si odstrihnem genitalie, len aby moje deti nevyrastali medzi takymito idiotmi...".
:)
s pozdravom, crux.
Používateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 6633
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: S mnohými ľudmi sa nedá diskutovať...

Príspevok od používateľa M1ch4l »

big thanks za video :hysterical:

"zhluky pismen" :good:

Zial je to pravda, su ludia, ktori nedokazu viest normalnu diskusiu. Ja som to tam necital, ani recku som necital moc, len som preletel na PCT lebo tam bola skor. Ale Gudas pise vyborne recenzie a rozhodne by som si ju precital, keby to malo nejaky zmysel, ale vykon uz viem, takze naco... A vyslo mu to rovnako ako aj inde...proste je to tak a niekto nie je ochotny sa s tym zmierit. Hladaju akukolvek cestu k tomu, aby mohli povedat, ze AMD je v niecom lepsie.

Ako som na facebook napisal, Bulldozer sa vydal nespravnym smerom v nespravny cas. Mozno keby prisiel skorsie...a mozno keby naopak prisiel neskor ale viac odladeny....

Ja som fanusik AMD, bulldozeru sa zastanem v tom zmysle, ako je veta vyssie. V tom, ze AMD sa pustilo do niecoho noveho a zasa im to na prvy krat nevyslo (Phenomy 1 tiez boli dost tragedia). Ale rozhodne nebudem tvrdit, ze je to nejaka spicka, nieco uplne super a cojaviemco...a taktiez by som si ho ani nekupil. Keby som si nieco kupoval v blizkej dobe, tak najpravdepodobnejsie i5 2500(K), ale to sa nestane, nemam dovod kupovat.

Ale genitalie si strihat nejdem...este by som ich rad pouzil :D Ale veru sa zamyslam nad tym, ci vobec mat deti (aj ked to je este daleko)...ci to je v poriadku pustat deti do sveta aky je/bude.
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ Topping DX7 Pro
Bike: 2022 Canyon Neuron CF 8; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU 7800 X3D + DeepCool AK620; MB ROG Strix B650E-E; RAM G.Skill 32GB 6000CL30; GPU 7900XT Pulse; OS SSD 980 Pro 1TB; Storage SN850X 2TB, 860 QVO 2TB; PSU ROG Strix 850W Aura; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals Aorus AD27QD + DELL U2311H, Logitech G513 Carbon linear, Logitech G903 + Razer Destructor 2, Blue Snowball
Používateľov profilový obrázok
yesper
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 3006
Dátum registrácie: Ut 10. Jún, 2008, 20:41
Bydlisko: VT & BA

Re: S mnohými ľudmi sa nedá diskutovať...

Príspevok od používateľa yesper »

Takyto clovek nevie a jednoducho ani nedokaze triezvo uvazovat, akakolvek snaha o vysvetlenie je zbytocna a strata casu. Do tej diskusie o BD uz neleziem.

A ten Peter01 mi pride, ze si z toho robi prdel..
Používateľov profilový obrázok
Kyselinka
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 7251
Dátum registrácie: St 02. Feb, 2011, 12:33
Bydlisko: SC

Re: S mnohými ľudmi sa nedá diskutovať...

Príspevok od používateľa Kyselinka »

No teraz som si precital, tie komentare. Ten chlapec je jaky LOLO, a vobec nevie co pise :facepalm:
Tym videom si zabil, bratm :cool:

Návrat na "crux2005"