Druhotné licencie office do firmy

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Dafidko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi 12. Sep, 2014, 12:06

Re: Druhotné licencie office do firmy

Príspevok od používateľa Dafidko »

Tiez by ma zaujimalo v akom pomere sa delia s adminom :D :D

Napadla mi este jedna vec, mate niekto nejaku skusenost s tym, ze by sa do MS trebars odpredalo existujucich 20 licencii s tym, ze by bola zlava na 365 na nejaky cas.
Googler1
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 422
Dátum registrácie: So 22. Jan, 2011, 23:19

Re: Druhotné licencie office do firmy

Príspevok od používateľa Googler1 »

ja s tym skusenosti nemam ale myslim ze to tu uz bolo spomenute (sice v trochuu inej suvislosti) - skus sa skontaktovat priamo s MS a spytat sa ich
Používateľov profilový obrázok
Hexaris
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 782
Dátum registrácie: Št 11. Júl, 2019, 19:35
Bydlisko: Nekde na zahori

Re: Druhotné licencie office do firmy

Príspevok od používateľa Hexaris »

Treba nakupovat od nejakej solidnej spolocnosti. Ja som tu uz niekde postoval, ked sa brala verzia win server, kde bola zdokumetovana komplet historia odpredaja SW firme co to predavala dalej + ludia co za konkretne veci zodpovedaju. Treba si to spocitat. Hlavne uplne nove verzie nemusia byt vzdy uplne vyhodne ako pouzite. Dalej verzie z multilicencie atd ...
Ked tak skus softwarepro nech poslu ponuku a mozno to bude stat za to.
Your value does not decrease because of someone's inability to see your worth.
BOOK: MB Air M1 2020 AMP: Topping DX3Pro+ HEADPHONES: HiFiMAN HE400SE
Dafidko
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 37
Dátum registrácie: Pi 12. Sep, 2014, 12:06

Re: Druhotné licencie office do firmy

Príspevok od používateľa Dafidko »

Vďaka za info všetkým. Skúsim tu firmu čo si postol.

Edit: Kontaktoval som firmu softwarepro a tie ceny za multilicenciu Office 2019 Standard sú rovnaké teda tých 190€ bez DPH. To len pre info ak by sa niekto zaujímal.
Používateľov profilový obrázok
Hexaris
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 782
Dátum registrácie: Št 11. Júl, 2019, 19:35
Bydlisko: Nekde na zahori

Re: Druhotné licencie office do firmy

Príspevok od používateľa Hexaris »

Ved hej ono su to nove verzie, takze ocakavat nejake super ceny sa zrejme cakat neda :) Treba brat v uvahu, ze cim vacsi pocet tym viac usetris. Vyborne ceny mas na starsie, len tu narazis na problem ako sa spominalo hore kde niektore veci nefunguju medzigeneracne. Dalej treba spocitat, ze na ako dlho planujete pouzivat 2019 a spocitat si mesacnu platbu na toto obdobie u off365. Mne osobne zatial vzdy vyslo lepsie kupit licencie aj ked nove. Zakaznici odmietaju pravidelne menit licencie len preto, ze je nova verzia. Onedrive a pod., je uz zalezitost danej firmy, bezpecnost, kyber. pravidla .. bla bla :D
Your value does not decrease because of someone's inability to see your worth.
BOOK: MB Air M1 2020 AMP: Topping DX3Pro+ HEADPHONES: HiFiMAN HE400SE
Sugyi
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 480
Dátum registrácie: Št 24. Nov, 2011, 15:17

Re: Druhotné licencie office do firmy

Príspevok od používateľa Sugyi »

Skusenost s nakupom mam z
elektronickelicencie.sk
a este evidujem
forscope.sk
okrem psominaneho softwarepro

U mna plati cim novsia verzi tym viac dodrbane. Aspon co sa tyka outlooku. Excely a wordy vyuzivame velmi zakladne takze 2013-ka v pohode bezi a este aj pobezi nejaky cas. Pocitace maju asi 5-6 rokov.

Btw onoho casu som zvazoval prechod na 365-ku kvoli emailom. A volal som priamo s microsoft supportom. Vtedy (teraz neviem ako to je) bolo mozne tu licenciu nainstalovat na 5 zariadeni. Typek mi povedal, ze oni nepreveruju ze realne kto pouziva tu licenciu. Tak mi na nejakych 15 ludi stacilo kupit 3 velke licencie (aj programy) a zvysok len basic (maily). Ono v podstate mi z toho telefonatu vzislo, ze kludne to tak mozem spravit len to nepovedal na drzovku. Tolko k tomu ako si treba davat pozor vo firmach. Ono o par eur sa ani microsoftu asi nechce na sudy. Ine by to bolo asi v corporation kde sa jedna o radovo ine sumy.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"