GIGABITE XTREME GAMING ENGINE

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Bely
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2013, 19:47

GIGABITE XTREME GAMING ENGINE

Príspevok od používateľa Bely »

Dobrý deň, posnažím sa stručne popísať môj problém. Vsadím sa že tu bude veľa príspevkov s týmto problémom, ale uvítam všetku pomoc ktorú mi poskytnete.
V programe GIGABITE XTREME GAMING ENGINE som pridal príliš veľa na taktovacej stupnici GPU clock a Memory clock, čo spôsobilo problém s padaním OS. Karta je ale v poriadku, v druhom slote PCIEX4 funguje všetko v poriadku. No v tom slote kde som kartu pretaktoval sa dostanem max. vždy len na plochu a OS mi zase hneď padne do reštartu. Program GIGABITE XTREME GAMING ENGINE som preinštalovať ale nepomohlo to, stále to robí to samé. Máte s týmto skúsenosti, vedeli by ste mi poradiť čo s tým?
Myslím že sa to uložilo niekde v BIOSE, pretože to začne robiť problémy s obrazom už pri načítaní OS(Win7), ešte pred tým než vyskočí zadanie hesla na prihlásenie sa na plochu.
Používateľov profilový obrázok
Jednoduska
Sponzor fóra silver
Sponzor fóra silver
Príspevky: 5565
Dátum registrácie: Po 19. Nov, 2012, 15:45
Bydlisko: Kosice, 040 01

Re: GIGABITE XTREME GAMING ENGINE

Príspevok od používateľa Jednoduska »

S WIN 7 ti uz nikto neporadi bojim sa. prejdi na W10.
Používateľov profilový obrázok
shiro
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 8531
Dátum registrácie: Št 21. Dec, 2006, 02:00
Bydlisko: Banska Bystrica

Re: GIGABITE XTREME GAMING ENGINE

Príspevok od používateľa shiro »

a skusal si tie zmenene hodnoty vratit nazad, ked mas kartu v slote, kde to ide? a nasledne ju prehodit do povodneho slotu, ci pojde.
Ryzen 7 3700X | SilentiumPC Fera 3 | Asrock X570M Pro4 | Patriot Viper 4 Blackout 16GB DDR4-3600 CL17 | Gainward RTX4060 Ti Pegasus 8GB | Samsung 970evo Plus 250GB NVMe | Corsair MP510 1TB NVMe | Samsung 980 Pro 2TB NVMe | Corsair RM550x | 24" BenQ GW2470H | 3x Noctua NF-S12B redux 1200 PWM
Xiaomi Mi 9 Lite 64GB
Bely
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 41
Dátum registrácie: St 06. Feb, 2013, 19:47

Re: GIGABITE XTREME GAMING ENGINE

Príspevok od používateľa Bely »

Áno to som skúsil ale tak to nejde spraviť. Keď som dal do toho slotu kde kartu nerozbehnem inú GPU tak sa dostane bez problémov na plochu.
Neviem či by nepomohlo keby som odinštaloval ovládače od pretaktovanej GPU.
Dlho som nemohol odpisovať sry.

Návrat na "Programy a problémy s nimi"