Ake mate skusenosti so service pack 2 vo winXP ?

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
PeqpeK
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 121
Dátum registrácie: St 23. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Stará Turá, BA (23)

Príspevok od používateľa PeqpeK »

Ja mam WinXP s integrovanym SP2 a na mojej bezdrate mysi Genius to pri vacsej citlivost tiez uteka do laveho horneho rohu a pri tom ta mys by mala mat 800dpi, stabilita tiez blba, napr ked pustim TV a zacnem nieco kopirovat alebo napalovat, alebo sa mi niekto zo siete hrabe v PC tak skoncim na modro a reset.Robi to stale, neviem ci je to ovladacmi na tu TVkartu alebo co lebo kamarat ma tu istu a robi mu to presne to iste :(
P5N-E SLI, E6400@3GHz 1,3V, 2x2GB DDR2, GTS250 1GB, BlueStormII 500, case, ventilatory, spina a ine drobnosti
Používateľov profilový obrázok
KINLEY
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 88
Dátum registrácie: St 30. Mar, 2005, 20:00
Bydlisko: Sala

Príspevok od používateľa KINLEY »

POdla mna SP2 by mal mat kazdy PC podla mna nema chyby opravuje vsetky chyby ktore ma Win XP takze z mojho hladiska je GOOD :!:
Používateľov profilový obrázok
rOn
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 23
Dátum registrácie: So 17. Máj, 2003, 08:00
Bydlisko: KE

Príspevok od používateľa rOn »

moja skusenost: rozbehat bluetooth na SP2 je utrpenie! a trojhodinova kovbojka. A ked uz sa vam zda ze je vsetko vporiadku, zistite ze nie je.. rozbehanie ActiveSync cez bluetooth mi trvalo dalsiu hodinu.
Používateľov profilový obrázok
SurrendeR
VIP
VIP
Príspevky: 2722
Dátum registrácie: Ut 28. Sep, 2004, 14:00
Bydlisko: Stará Turá - BA

Príspevok od používateľa SurrendeR »

KINLEY napísal:POdla mna SP2 by mal mat kazdy PC podla mna nema chyby opravuje vsetky chyby ktore ma Win XP takze z mojho hladiska je GOOD :!:
Ano, opravuje ich tak, ze ich prejavuje vo vecsom mnozstve a navyse sa uz vobec nedaju obist. Ja si nikdy SP2 nedam, lebo tolko problemov co som snim zazil... dakujem uz neprosim... :x
...klasika SP1 (i ked nevidim rozdiel ci tam je alebo ne) staci, aspon mne :roll:
Spoiler: ukázať
PC:Asus x99A-USB 3.1 || Intel i7 5820k 4.1GHz || Asus ROG Strux GTX 1080 8GB || 4x16 GB RAM 3200MHz CL14 G.SKILL || NVMe - 1000GB Samsung EVO 970 || RAID0 - 2x3TB WD RED || Cooler Master Centurion Silencio 452 || Seasonic Prime Ultra 750W Gold || 24" EIZO EV2436WFS3-BK EcoView ||
FOTO: Canon EOS 5D MKII || Canon 50mm F1.8II || Tamron 24-70/F2.8 VC || Canon 70-200/F4L IS || Canon EX580 MKII
Mobil: Samsung Galaxy S7
Car: BMW E36 328i Tour
Používateľov profilový obrázok
Bikermotyl
VIP
VIP
Príspevky: 3253
Dátum registrácie: Ne 22. Máj, 2005, 20:00
Bydlisko: Brezová pod Bradlom

Príspevok od používateľa Bikermotyl »

rOn napísal:moja skusenost: rozbehat bluetooth na SP2 je utrpenie! a trojhodinova kovbojka. A ked uz sa vam zda ze je vsetko vporiadku, zistite ze nie je.. rozbehanie ActiveSync cez bluetooth mi trvalo dalsiu hodinu.
Presne taketo utrpenie som zazival aj ja, akurat ze mi prvy krat trvalo dva dni, kym som to rozchodil. Odvtedy som preinstalovaval SP2 este dva krat a uz chvalabohu viem ako nato. Aj tak to vsak nepracuje uplne korektne.
Je tam viacero podobnych problemov, ale uz som si na SP2 zvykol a hadam ma to "pasovanie sa" s nimi aj bavi. :lol:

Návrat na "Programy a problémy s nimi"