Adobe Photoshop CS6

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
vladky333
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po 23. Mar, 2015, 13:30

Adobe Photoshop CS6

Príspevok od používateľa vladky333 »

Dobrý ďeň ... kedisik som mal Adobe Photoshop CS6 na skušobnú verziu. Keď mi skušobna verzia vypršala tak som Photohop odinštaloval a teraz som sa rozhodol že si ho kupim ... tak som si Adobe Photoshop cs6 stiahol a dal som ho inštalovať ... na začiatku sa spustilo iba akesik jednoduche načitavanie a potom mi naskočila tato chyba: (pozri prílohu)
Myslím že sa tam piše že už mam v počitači Photoshop ... ale keď otvorim Ovadaci Panel nemam tam žiadny program z Photoshopu ... tak som si stiahol program na odinštalovania ... a ani ten mi nenašiel v PC žiadny Photoshop ... neviete ako by sa dal tento problem vyriešiť ? :/
mp3turbo
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 12258
Dátum registrácie: St 27. Apr, 2011, 11:16
Bydlisko: ta Blava, ňe ?

Re: Adobe Photoshop CS6

Príspevok od používateľa mp3turbo »

cs6 si kupil v tychto casoch ? fakt ?

priamo v obrazku je napisane ze mas kontaktovat customer support, kludne to urob, nech sa postaraju. Napoveda : skusil by som z registrov vymazat veci tykajuce sa Adobe, avsak pozor aby si nezrusil ci uz ine aplikacie, Acrobat a podobne. Na zaciatok mozes vyhladavat Photoshop a vymazat vsetko Photoshop, potom Adobe ale opatrne.

Doporucenie : pred takouto manipulaciou s registrami si spravit zalohu systemu alebo aspon system restore point.
Som matematik... Vzrusuju ma cisla, napriklad 8300 na otackomeri alebo 2,15 baru z kompresora a este aj 1-12-5-8-3-10-6-7-2-11-4-9.
Používateľov profilový obrázok
vladky333
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 27
Dátum registrácie: Po 23. Mar, 2015, 13:30

Re: Adobe Photoshop CS6

Príspevok od používateľa vladky333 »

No joo .. kupil ;) :DDDD
Stiahol som si Registry Repair a všetky problemy odstránil ale opäť taky isty postup pri inštalaci - aj s chybou

Návrat na "Programy a problémy s nimi"