WIFI adapter problem

Všetko o programoch, problémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
janci11mt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi 24. Okt, 2014, 13:08

WIFI adapter problem

Príspevok od používateľa janci11mt »

Dobry den, nedavno som si kupil ntb lenovo b590. Vsetko slape tak ako ma, az na dve veci, ktore su pre dost dolezite. To ze mi nefunguje driver na cameru ozeliem, ale trapi ma ze mi ntb neberie ziadny oficialny driver na WIFI. Mam win 7 profesional. Navody, ktore su tu na foru som skusal, napr. aktualizovat win, skontorlovat verziu NETframeworku, a ine. Som uz s toho kusok zufali a bol by som velmi rad keby mi niekto s tym dokazal pomoct, pretoze to potrebujem do zajtra spravit (odchadzam prec). Vopred dakujem za hocijaku pomoc. Este som chcel spomenut nainstaloval som aj intel proset wireless a po nacitani mi vyskakuje automaticky diagnostika (dost logicke a neprejde mi cez hardwarovu zlozku a vyhodi chybovu hlasku).
Používateľov profilový obrázok
newmi
Moderátor
Moderátor
Príspevky: 7683
Dátum registrácie: Ut 23. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Trnava

Re: WIFI adapter problem

Príspevok od používateľa newmi »

ked je v zaruke, reklamuj, resp to wifi neslo od zaciatku ci ako?
myPC CPU:i5 3350P, MB:Gigabyte B75M D3H, RAM:8GB Kingston 1600MHz cl9, VGA:MSI R9 270 Gaming DVD-RW:LG H12NR, HDD:Toshiba 1TB, SSD:Toshiba HG2 256GB, LCD:LG W2220P-BF, Case: SilentiumPC Gladius M35,PSU:Seasonic M12II 520W, Router: Mikrotik hAP ac2 myPhone: Google Pixel 4a myStation: Playstation 3 myHeadphones: Sennheiser HD 438
janci11mt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi 24. Okt, 2014, 13:08

Re: WIFI adapter problem

Príspevok od používateľa janci11mt »

Ano, je v zaruke... lenze, on bol bez Winu, a ja ako student som si stiahol z Dreamsparku win...a hned od zaciatku to wifi neslo.
janci11mt
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Pi 24. Okt, 2014, 13:08

Re: WIFI adapter problem

Príspevok od používateľa janci11mt »

Posledne co ma napadlo, je skusit vstko odzaciatku. takze som obnovil system na zaciatok..(prvy den ked bol holi bez driverov) ... flashol bios, nainstaloval zakladne aktualizacie (framework, fixi...) restart, nainstaloval ovladac, restart, a zrazu to slo..... och ako ja ten win neznasam, uz si ho nedam nikdy.
Používateľov profilový obrázok
lepermessiah
Sponzor fóra gold
Sponzor fóra gold
Príspevky: 2704
Dátum registrácie: Št 30. Dec, 2010, 02:41
Bydlisko: ZV

Re: WIFI adapter problem

Príspevok od používateľa lepermessiah »

ked sa naucis triky, uz nikdy nebudes chciet iny system :D to iste ti povedia aj OSX aj linuxaci :) skusaj co ti najviac vyhovuje a sive vlasy nechaj na neskor ;)
Spoiler: ukázať
[Home]
[NAS]
Synology DS920+ / 12GB RAM / 4x IronWolf ST6000VN001 R.6 / 2x GigaByte GSM2NE3512GNTD + 2.5G ethernet
[Laptop]
Lenovo Yoga X1 gen.2 / 20JES0AJ00 + Samsung 970 EVO 1TB
[LCD]
Dell U2913WM
[Peripherals]
Topping DX3 Pro | Wavemaster Mx-3 | Superlux HD-662F | Logitech G815 + Kensington Slimblade Pro
[Work]
[Laptop]
Lenovo Legion 5 Pro / 82JQ00C3CK | 5800H + 2x Samsung 970 EVO Plus 2TB + 64GB RAM
[LCD]
Dell U4320Q + blink(1)
[Peripherals]
Sabaj D2 | AKG K72 | Logitech G413 Silver + Kensington Slimblade

Návrat na "Programy a problémy s nimi"