iPad Air- problém s online seriálmi

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
kubonko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2011, 10:13
Bydlisko: Bratislava

iPad Air- problém s online seriálmi

Príspevok od používateľa kubonko »

Z nejakého dôvodu mi asi tak týžden na mojom aire nejdú pozerať seriály... Tak 2 týždne dozadu to šlo (takú stránku mám na to, určite ju poznáte všetci. ) ale teraz to robí takú vec že keď tak mám ten odkaz na video( je ich tam ofc viac , ale z jedného to išlo vždy, neviem jak sa konkrétne ten videoportál volal) a dám play tak sa mi otvorí nová karta s nejakou reklamou/whatever , ale to by bolo jedno. Ide o to že sa mi tam neobjaví to klasické applovske play jak na videách normálne, ale tá časť proste zmizne že tam ostane len biele prázdne miesto akoby tam ten odkaz nebol... Na iPhone mi to ide normálne
Any ideas?
MB: MSi P67A-C45 B3, CPU: Intel Core i5 2500K 3,3 GHz, CPU Cooler: Noctua NH-U12P, RAM: Kingston 8GB Kit(2x4GB) 1333MHz CL9, GPU: MSi GTX 570 OC, PSU: Seasonic M12II-620W Bronze, HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200 ot. SATA III, CASE: CM Dominator 690 Lite II Black, Mouse: MS IntelliMouse 1.1 Black, Keyboard Razer Lycosa, Headphones: Razer Barracuda, Mouse Pad: Razer Goliathus Alpha Speed
ANONYM_a7

Re: iPad Air- problém s online seriálmi

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

bezne na takýchto free veciach :) daco sa zmenilo na hostovanom servri a uz to nejde, nic zvlastne. Da sa s tym spravit len to ze si serial kupis :D
kubonko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2011, 10:13
Bydlisko: Bratislava

Re: iPad Air- problém s online seriálmi

Príspevok od používateľa kubonko »

to je nejaka blbost ale... na PC to ide, na iphone to ide, len na tom ipade otvara kartu a zmizne video link... ale tie ostatne linky idu(ofc tie co chcu flash player a co su platene na premiumky tak tie ne) ...ale nechapem cim to je... lebo imo keby bola chyba v tom hostingu, tak to robi na kazdom device..
MB: MSi P67A-C45 B3, CPU: Intel Core i5 2500K 3,3 GHz, CPU Cooler: Noctua NH-U12P, RAM: Kingston 8GB Kit(2x4GB) 1333MHz CL9, GPU: MSi GTX 570 OC, PSU: Seasonic M12II-620W Bronze, HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200 ot. SATA III, CASE: CM Dominator 690 Lite II Black, Mouse: MS IntelliMouse 1.1 Black, Keyboard Razer Lycosa, Headphones: Razer Barracuda, Mouse Pad: Razer Goliathus Alpha Speed
ANONYM_a7

Re: iPad Air- problém s online seriálmi

Príspevok od používateľa ANONYM_a7 »

no ak to ide na iPhone tak mas pravdu. To ze to ide na PC neznamena naopak nic. V tom pripade :? skus nejak vyresetovat nastavenia safari - zmazať kolače v ňom ?
kubonko
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 218
Dátum registrácie: Ne 06. Feb, 2011, 10:13
Bydlisko: Bratislava

Re: iPad Air- problém s online seriálmi

Príspevok od používateľa kubonko »

Ešte sranda je že niekedy to ide a niekedy nie... Nechapem...
MB: MSi P67A-C45 B3, CPU: Intel Core i5 2500K 3,3 GHz, CPU Cooler: Noctua NH-U12P, RAM: Kingston 8GB Kit(2x4GB) 1333MHz CL9, GPU: MSi GTX 570 OC, PSU: Seasonic M12II-620W Bronze, HDD: Seagate Barracuda 1TB 7200 ot. SATA III, CASE: CM Dominator 690 Lite II Black, Mouse: MS IntelliMouse 1.1 Black, Keyboard Razer Lycosa, Headphones: Razer Barracuda, Mouse Pad: Razer Goliathus Alpha Speed

Návrat na "Mobilné PC"