NB Msi M-171F nefunguje

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Používateľov profilový obrázok
skill3r
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 808
Dátum registrácie: Ut 20. Dec, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava

NB Msi M-171F nefunguje

Príspevok od používateľa skill3r »

Ahojte. Mám jeden book asi na súčiastky no chcem mu dať ešte šancu no neviem či to vôbec má zmysel. Problém je že notebook sa ku mne dostal od jedného pána nech mu ho pozriem, že predo mnou to mal nejaký "odborník" na vyčistenie a vrátil im ho nefunkčný. Potom to dali ďalšiemu "odborníkovi" nech to pozrie a ten im povedal že je zlá základná doska. Teraz ho mám ja, rozobral som ho, no doska vizuálne vyzerá byť v poriadku. Problém je po pripojení zdroja, začne blikať. Ak odpojím kábel napájania od dosky dióda na zdroji svieti, ked káblik pripojím k doske , dióda sa rozbliká. Premeral som zdroj a ten dáva v poho 19V. Je to vada dosky alebo mám hľadať chybu v zdroji? Nemám teraz iný zdroj ktorý by som mohol skúsiť. Máte s tým skúsenosti? Vďaka
Spoiler: ukázať
Intel Core I9 - 11900K chladený pomocou Noctua NH-D15S chromax.black//MSI MPG Z590 Gaming Carbon WIFI//2x 16GB DDR4 3600Mhz CL16 G.Skill TridentZ neo//SAMSUNG SSD 980 Pro 256GB M2 PCIe + Corsair BX500 2TB SSD pre data + Western Digital Red 3TB 5400RPM 64MB SATA III pre databackup//MSI GeForce RTX 4080 Super SUPRIM X 16G//PSU FSP Fortron Hydro Ti PRO 1000W//Creative Sound Blaster Z@Creative Inspire 5.1 5100//MSI MAG 322CQR
Používateľov profilový obrázok
xcubus
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 765
Dátum registrácie: St 05. Mar, 2008, 14:00
Bydlisko: Bratislava, Staré Mesto / Orava

Re: NB Msi M-171F nefunguje

Príspevok od používateľa xcubus »

je to problem s napajacimi obvodmi v doske. Adapter je v poriadku

Návrat na "Mobilné PC"