Lenovo Legion y720

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
krisken
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št 14. Mar, 2019, 18:48

Lenovo Legion y720

Príspevok od používateľa krisken »

dobry den chcel by som sa vas opytat ci niekto mate skusenosti s hranim hier na tomto notebooku alebo aky mate nazor na moj problem . Ide o to ze tento notas ma zostavu
Intel core i7 7700HQ 2.80-3.80Ghz
Ram 16Gb
Nvidia Gtx 1060

a napriek tomu mam s niektorými hrami pri ktorých splnav odporucane poziadavky problem s nizkym fps a kolisanim . Napríklad hra far cry 5 my ide pekne na high s tym ze mam average fps je tak 70 ... witcher 3 high/ultra 60 fps , nove call of duty tych 50 pricom nevidim ziadne trhanie ani nic , ale taky dishonored 2 ma dropy casto na 45 fps pricom my to pride mega spomalene to iste aj rise of tomb raider v jaskyniach a vetsine lokalit 60 na high ale ako nahle sa ocitnem dakde v priestranstve pada to aj na 30 co je uz pre mna nehratelne ked znizim grafiku na medium rozdiel vo fps je minimalny.. uz som kvôli tomuto odstranil zopar hier ktore by som este pochopil kedze mobile verzia mojej grafiky je slabsia ako original gtx 1060 ... boli to resident 2 , AC oddysey , mafia 3 .. v prilohe posielam teploty namerane pricom max je popri hre , msi afterburner my ukazal ze pritom grafika a procesor su vyuzivane tak na 70% ... Co myslite kde je zavada , dopredu dakujem za vsetky rady
Na prezeranie priložených súborov nemáte dostatočné oprávnenia.

Návrat na "Mobilné PC"