Acer Iconia One 10 zamknuty google uctom

Všetko o notebookoch, PDA, tablet PC ich problémoch...
Užívateľov profilový obrázok
MarkAurel
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: Po 26. Mar, 2007, 08:00
Kontaktovať užívateľa:

Acer Iconia One 10 zamknuty google uctom

Príspevok od užívateľa MarkAurel » Ne 12. Nov, 2017, 15:11

Dostal sa mi do ruk kolegov tablet Acer iconia One10 zacal mu vraj blbnut tak ho resetol a zacal problem hned po zapnuti zvolite jazyk a wifi no ked pride prihlasenie k svojmu google uctu mozte zadat akykolvek aj ten co bol predtym dalej sa nedostanete, pyta neustale ucet z ktorym bol synchronizovany.

Skusal som uz dve finty ale nejde na nom zapnut dveloper mod a druha pridal som pracovny google ucet no chova sa rovnako, a ziadny primarny spravcovaky ucet tam nevydim co je zaujimave. Skusal som aj wipe cache aj factory reset v recovery. Som uz ma nic nenapada.

kllr007
Čierna listina bazáru
Čierna listina bazáru
Dátum registrácie: So 21. Aug, 2010, 18:52

Re: Acer Iconia One 10 zamknuty google uctom

Príspevok od užívateľa kllr007 » Ne 12. Nov, 2017, 20:03

Musi ísť predchadzajuci. Inac podla verzie droidu si vies dohladat prislusny návod na unlock FRP
MB: Asus Z-97 Pro Gamer; CPU: Intel Core i5 4690K @ 4.5 Ghz • 1.27v; CPU FAN: Arctic Cooling Liquid Freezer 240; GPU: EVGA GTX 980Ti Classified - NZXT G10 + Corsair H55; RAM: 16GB HyperX SAVAGE; SSD: Kingston HyperX 240GB; HDD: 2TB ; PSU: EVGA SuperNova G2 750W; Case: Fractal Design Define C; LCD: HP EliteDisplay E271i; MOUSE: Logitech MX Master + Razer Goliathus; KEYBOARD: Logitech G710+; Repro: MicroLab Solo6C; OS: Windows 10

MarkAurel
Používateľ
Používateľ
Dátum registrácie: Po 26. Mar, 2007, 08:00
Kontaktovať užívateľa:

Re: Acer Iconia One 10 zamknuty google uctom

Príspevok od užívateľa MarkAurel » Ne 12. Nov, 2017, 20:20

Vdaka uz som zmaturoval, fungoval az navod od jedneho rusa. Android uz bol osetreny voci niektorym postupom.

Napísať odpoveď

Návrat na "Mobilné PC"