Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Recenzie produktov od našich čitateľov...
Užívateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Sobrance (23)

Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa NemesiS » So 11. Júl, 2009, 19:08

Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ω – čierne zlato z Nemecka
Obrázok
V tejto recenzii vám predstavím zatvorené (nielen) štúdiové slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ω. Beyerdynamic je spoločnosť, ktorá sa zaoberá profesionálnou audio technikou, t.j. zosilovače, predzosilovače, slúchadlá a mnoho iného. Má teda vo svojom obore veľa skúseností a kto staví na túto značku nebude sklamaný. Hneď na začiatok začnem cenou, pre niekoho to bude veľa pre niekoho málo, no tieto slúchadlá sa predávajú za cenu 160€ čo zodpovedá 4800 sk. Najlacnejšie ich má e-shop, z ktorého som ich aj kúpil, za spomínaných 160€, firma Kohút a Syn, nájdete ich na stránke http://kohutaudio.sk
Komunikácia s predajcom, takisto nákup bol bezproblémový, slúchadlá boli od objednania v obchode za pár dní. Po vybalení nasledujú prvé dojmy.
Spracovanie je celoplastové, hlavový most je z jedného pružného kusu ocele, obalený príjemným materiálom. Takisto je spodná strana mosta, ktorá je v kontakte s temenom hlavy bohato polstrovaná a materiál je mäkký. Vidlice, ktoré držia jednotlivé mušle sú rovnako z čierno lakovanej ocele. Mušle sú plastové, povrchová úprava je imitácia koženky. Celé slúchadlá sú čiernej farby, iba náušníky sú zo sivého velúru. Z ľavej mušle vedie 3-metrový kábel zakončený 3.5mm pozláteným jackom, v balení je aj redukcia na 6.3mm pozlátený Hi-Fi jack, ktorý sa následne naskrutkuje na 3.5mm jack, čo je praktické lebo tým pádom drží veľmi dobre a nehrozí rozpojenie. Slúchadlá sú nastaviteľné, posuv je príjemne tuhý, takže ak ich raz nastavíte, nemalo by sa stať, že pri manipulácii s nimi sa vidlice naspäť zasunú alebo vysunú.
Po nasadení na uši Vás prekvapia dve veci. Tou prvou je ticho. Áno, skutočne myslím ticho, pretože slúchadlá sú uzavreté a dokážu izolovať 18dB. Niekedy mám pocit že namiesto počúvania hudby si ich len nasadím a užívam si to ticho. Odrazu prestáva hučať počítač či notebook, nepočuť vonku šum prostredia, rôzne hluky sú úplne potlačené. Druhá vec, čo Vás prekvapí, je mohutný prítlak na uši. Pružná oceľ sa prispôsobí no nepoľaví v prítlaku. Mne osobne to zo začiatku vadilo, pretože prítlak bol pre mňa príliš silný, hraničil s nepohodlnosťou pri počúvaní. Ale po dvoch týždňoch si jednako telo zvykne, a aj most troška povolí a teraz mi už prítlak maximálne vyhovuje. Slúchadlá držia ako prilepené, no zároveň ich len tak nezhodíte, prudké pohyby hlavy nimi ani nepohnú. Materiál náušníkov je príjemný na dotyk a príjemne mäkký. Uši sa nepotia ani po niekoľkohodinovom nosení. Tu majú slúchadlá u mňa veľké plus, pretože pred nimi som mal takisto Hi-Fi slúchadlá, konkrétne Sennheiser HD 555 a napriek tomu, že boli otvorené, po niekoľkohodinovom používaní sa mi uši jemne spotili. Nebolo to však nič nepríjemé, človek to nepostrehne a zistíte to, až keď ich dávate dole. Mušle sú príjemne veľké a zmestí sa do nich celé ucho bez toho, aby sa dotýkalo náušníka.
Poďme k hudobnému prednesu. Po rade predávajúceho som ich nechal celú noc hrať na tri štvrtiny maximálnej hlasitosti môjho notebooku, aby sa „zabehli“. Mnoho ľudí tento fakt ignoruje a myslí si že je to iba výmysel, ale môžem smelo povedať že opak je pravdou. Keď som ich večer prvýkrát nasadil na uši a pustil obľúbenú skupinu Röyksopp, takmer mi šlo uši potrhať. Výšky boli tak ostré a výrazné, že to bolo až nepríjemné. Po zhruba dvanástich hodinách nepretržitého hrania to bola už úplne iná káva. Výšky sa upravili, prednes sa zmenil a slúchadlá začali krásne hrať.
Kto očakáva, že mám doma kvalitný CD prehrávač, sluchátkový zosilňovač či NAD, bude sklamaný. Slúchadlá používam v spojení s notebookom Fujitsu-Siemens a spolu s MP3 prehrávačom Emgeton E6 Cult. Tieto slúchadlá sa vyrábajú v troch impedanciách: 80 Ω, 250 Ω a 600 Ω. Prvé dva typy sú bežne dostupné, tretí ponuka Beyerdynamic vrámci programu Beyerdynamic Manufaktur, kde si svoje slúchadlá nakonfigurujete, počnúc farbou náušníkov, cez dĺžku kábla, typ a farbu mušlí, hlavového mosta až po impedanciu. Možností je naozaj veľa. Vybral som si schválne model s impedanciou 80 ohmov, aby som nemusel dokupovať zosilovač a mohol slúchadlá používať aj na cestách, 80 ohmová verzia je tým pádom viac univerzálna, lebo môžem slúchadlá zapojiť do čohokoľvek a nepotrebujem nutne zosilňovač.
Môžem povedať že zvukový výstup notebooku a prehrávača E6 Cult sú na tom zhruba rovnako. Vzhľadom na to, že slúchadlá sú uzavreté, majú mohutné basy. A keď poviem mohutné, tak myslím naozaj mohutné. Po prečítaní mnohých recenzií na zahraničných fórach som sa začal trochu tých basov obávať. Ale nakoniec som to riskol a môžem povedať, že som urobil dobre. Bas týchto slúchadiel môže smelo konkurovať subwooferu 2.1 zostavy v malej izbe. Teda naozaj na dobrej úrovni, veľmi nízke tóny rozvibrujú celé slúchadlá v dobrom slova zmysle. O nejakej rezonancii nemôže byť ani reč, tieto slúchadlá hrajú čisto aj na maximálnej hlasitosti. Hudba tak dostáva úplne iný nádych, basový prednes je bohatý, podľa audiofilov trocha prehnaný no je to presne to čo som hľadal. Basy sú úderné, no nie nepríjemné, plastické a presné. Ich prejav presne zapadá do zvyšku zvukov, tvorí to všetko jeden výborný celok, týmto chcem povedať že síce sú mohutné, nie sú prehnané. Stredy a výšky sú na rovnakej úrovni, sú presné a čisté. Celkový zvukový prejav je veľmi čistý a jasný, farebný, hudba naberá s týmito slúchadlami úplne iný rozmer, odrazu je počuť nástroje a zvuky, ktoré ste s lacnými slúchadlami nepočuli.
Čo sa týka vážnej hudby, či klavírnych sonát, slúchadlá si držia reputáciu a sú na tom skvele. Tam, kde mi pri polovičnej hlasitosti slúchadlá Koss Porta Pro začali rezonovať, Beyery idú nekompromisne ďalej. Ani pri maximálnej hlasitosti som nezachytil žiadne nepresnosti alebo rezonanciu. Klavír je počuť pekne čisto, tóny sú jasné a „plné života“.
Celkový hudobný prejav hodnotím na jednotku, oceňujem hlavne, že nie je zastretý. Mám doma totiž viacero lacnejších slúachadiel a tam jasne počuť, že prejav je zastretý, nevýrazný, akoby slúchadlá hrali cez vankúš, ostré výšky, žiadne basy, slabé stredy. Toto všetko Beyery vyvažujú a dávajú dokonca viac.
Možno sú na mieste obavy, že slúchadlá sú uzavreté a tak bude počuť tzv. „kelímkový efekt“, t.j. že bude počuť zvuk, ktorý sa odráža od mušlí a vracia sa späť s oneskorením. Ale môžem Vás ubezpečiť, že žijeme v 21. Storočí a technológia značne pokročila. Nie je totiž vôbec počuť žiadne známky kelímkového efektu.
Čo sa týka hrania hier, tak slúchadlá s nimi nemajú najmenší problém, podávajú všetky zvuky kvalitne a všetko v nich znie „reálnejšie“. Jediná vec by mohla odradiť potencionálnych kupcov, a to že nemajú mikrofón no tieto slúchadlá majú úplne iné poslanie a navyše si ich nikto len na hranie hier nekúpi, každopádne som chcel poukázať na to že ani s počítačovými hrami nemajú problém.
Podobne je to aj so sledovaním filmov, zvukové podanie perfektné, výbuchy vo vás nechávajú zážitok na dlhý čas kôli mohutnej basovej zložke. Slúchadlá sa pomáhajú kôli vernému podaniu vžiť sa do filmu a neraz som si pri záverečných titulkoch uvedomil že som doma :)
Čo na záver? Hádam nejaké to krátke zhrnutie...
Slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro patria nepochybne k jedným z veľmi kvalitných slúchadiel. Možno väčšinu ľudí odradí vysoká cena, predsa len niekto, kto chce „len“ počúvať hudbu nedá za slúchadlá 5000 sk, predsa sú aj lacnejšie a výber je veľký, ale odmenou Vám bude perfektný zvuk a určite nebudete ľutovať minuté peniaze. Navyše slúchadlá nie sú tovarom, ktorý sa kazí a takisto morálne zastaranie ako vo väčšine PC komponentov neprichádza do úvahy. Nechajte ich teda, aby sa stali vašimi spoločníkmi po večeroch a oni sa Vám odvďačia zvukom, ktorý budete milovať čoraz viac...
Na záver záveru prikladám technickú špecifikáciu a takisto aj fotografie slúchadiel.Technická špecifikácia:Transducer type: Dynamic
Operating principle: Closed
Weight without cable: 270 g
Frequency response: 5 - 35,000 Hz
Nominal impedance acc. to IEC 60268-7: 80 Ω
Nominal SPL acc. to IEC 60268-7: 96 dB
Nominal THD acc. to IEC 60268-7: < 0.2%
Power handling capacity acc. to IEC 60268-7: 100 mW
Sound coupling to the ear: Circumaural
Ambient noise isolation: approx. 18 dB (A)
Connection: Gold plated stereo jack plug(3.5mm) and adapter (6.35 mm)
Length and type of cable: 3 m / straight cable
Nominal headband pressure: approx. 3.5 N

Fotogaléria:

http://files.getdropbox.com/u/78655/Pho ... %20013.jpg
http://files.getdropbox.com/u/78655/Pho ... %20014.jpg
http://files.getdropbox.com/u/78655/Pho ... %20016.jpg
http://files.getdropbox.com/u/78655/Pho ... %20029.jpg
http://files.getdropbox.com/u/78655/Pho ... %20030.jpg
http://files.getdropbox.com/u/78655/Pho ... %20031.jpg
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω

Užívateľov profilový obrázok
dexman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1123
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa dexman » So 11. Júl, 2009, 19:52

recenzia na úrovni, už som aj čakal, že kedy sa ozveš :-) určite to pomôže ľuďom s podobným vkusom a požiadavkami na izoláciu pri výbere. ja som skôr z druhého tábora, uprednostňujem bass-light prezentáciu, aby mohli čo najlepšie vyniknúť stredy. ešte by bolo zaujímavé, keby si porovnal výstup z notebooka s nejakým lepším cd prehrávačom, zvukovou kartou alebo zosilovačom.

Užívateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Sobrance (23)

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa NemesiS » So 11. Júl, 2009, 20:19

ahoj.
radosť vidieť, keď niekto ocení moju prácu :)
zatiaľ nemám doma nič kvalitného, mal som zálusk na NAD ale keďže som nenašiel žiadnu brigádu na leto, lepšie povedané niekto sa na mňa vybodol, tak nemám peniaze.
no premýšľam nad tým, a keď sa k niečomu takému dostanem, zverejním výsledky.
no už teraz môžem povedať, že hudba = 20% technológia(audio reťazec, kvalita pesničiek) a 80% sluchátka.
a keďže všetko prebiehalo aj prebieha vo formáte FLAC tak som veľmi veľmi spokojný s tým čo mám.

som bassfreak čo už :crazy:
ale týmto nechcem vôbec povedať že silné basy sú tam na úkor stredov a výšok...skôr by som povedal že je to vyvážený prednes, nič nie je v úzadí, však konečne počujem milión nových zvukov v pesničkách, keď to porovnám s minulosťou a navyše je tam silná basová zložka.
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω

Užívateľov profilový obrázok
dexman
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1123
Dátum registrácie: St 04. Okt, 2006, 02:00
Bydlisko: Levice

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa dexman » So 11. Júl, 2009, 20:27

no jo, repráky/slúchadlá sú základ. ale aj napriek tomu, vždy keď som skúsil pripojiť kvalitnejšie slúchadlá priamo k notebooku (Intel HD zvukovka) tak to skončilo krútením hlavou. imo keď ich pripojíš k niečomu lepšiemu tak to bude ešte o poznanie lepšie :good:

Užívateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Sobrance (23)

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa NemesiS » So 11. Júl, 2009, 20:31

vieš, ide o to že ja som tak trocha portable hifista.
veľmi mi nereže NAD položený na stole či na stolíku...
skôr som za kompaktnejšie veci.
no sluchatkáč si idem kúpiť len čo budú €€, našiel som obstojné sluchatkáče do 50€
a kvalitná zvukovka neviem kedy bude, do emu404 sa mi práve kôli mobilite ísť nechce...
aktuálna zvukovka v booku je realtek HD audio.
každopádne, toto je pre mňa teraz nebe a dudy :)
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω

Užívateľov profilový obrázok
Xaltotun
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 1441
Dátum registrácie: Ut 15. Aug, 2006, 02:00
Bydlisko: Košice
Kontaktovať užívateľa:

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa Xaltotun » Ne 12. Júl, 2009, 13:08

Vedel by si realne porovnat uzavrete koss sluchadla (napr. ur29) ktore stoja tretinu a menej ci sa nejak výrazne líšia. Lebo to čo pišeš o zvuku, pohodly, zazitkoch z filmov to akoby som pocul seba ked hovorim o mojich kossoch ktore stoja aktualne 50€. Tiez som vystriedal niekolko uzavretych sluchadiel - sony, creative (najvyssi model uzavretych), philips a tieto kossy su uplne niekde inde ako vsetko spominane, su super aj na elektricku gitaru, dokonca aj vibruju pri poriadnych basoch presne ako popisujes ty a doteraz som nezachytil ziadne skreslenie/nestihanie zvuku ani pri hlasitosti ktora by normalneho cloveka zabila :laugh: . Je mi jasne ze toto je uplne ina trieda sluchadiel len by ma zaujimalo ci mas moznost to realne porovnat - uzavrete kossy a tvoje. Inak pekna recenzia dik.
MB: Gigabyte 880GA-UD3H, CPU: PhenomII-X4 955@975 BE + CM Hyper 212+Noctua NF-P12 HDD: 40GB SSD Intel X25-V + 5TB storage, RAM: 12GB A-DATA OC Gaming 1600mhz ddr3 CL9, PSU: Corsair CX600, GPU: Gigabyte gtx760OC rev.2, CASE: CM Elite 430 Black, MOUSE: A4Tech XL750BF + roccat taito, MONAS: HP-LP2275W S-PVA, SOUND: Behringer UCA222 + Audio Technika ATH-T 500, Koss UR29, MT: HTC One V, CAR: Mitsubishi Lancer X 2010 1,8MIVEC@143ps@full, TABLET: Prestigio PMP 5597D duo + ipad mini

Užívateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4311
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa lacika » Ne 12. Júl, 2009, 13:53

aj moje philipsi za 10€ rezonuju.. ale pripada mi to akoby menice lietali jak dive a basy ziadne.
za to spark plug, ked da dobry bas, to mi rezonuje mozog a nie sluchadla..
PC1: Intel Pentium G3258 @4.4GHz, Gelid tranquillo rev.2, ASRock Z87-Extreme4, 12GB RAM, Asus GTX 560Ti DC 1gd5 @950/2150MHz, Patriot Blast 240GB + 1TB HDD WD Blue, XFX TS 430, Zalman Z1, Asus Xonar U1 + Samson SR 850 RR one moon, LG IPS235P
Other: Lenovo MOTO G5 3GB

Užívateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Sobrance (23)

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa NemesiS » Ne 12. Júl, 2009, 14:07

nemám poruke tie slúchadlá tak neviem porovnať.
no fakt je, že len čo som zapol klavírne sonáty na portách pro, hlasitosť ani nie na polke a rezonuje to ako divé.. :E
zato, ako vraví lacika, tu vypeckujem hlasitosť na max a všetko je čisté.
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω

Užívateľov profilový obrázok
lacika
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Príspevky: 4311
Dátum registrácie: Pi 11. Jan, 2008, 14:00
Bydlisko: KE

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa lacika » Ne 12. Júl, 2009, 14:21

moj sen (hned po stlpoch B&W) je mat beyeri alebo akg na headampe.
PC1: Intel Pentium G3258 @4.4GHz, Gelid tranquillo rev.2, ASRock Z87-Extreme4, 12GB RAM, Asus GTX 560Ti DC 1gd5 @950/2150MHz, Patriot Blast 240GB + 1TB HDD WD Blue, XFX TS 430, Zalman Z1, Asus Xonar U1 + Samson SR 850 RR one moon, LG IPS235P
Other: Lenovo MOTO G5 3GB

Užívateľov profilový obrázok
M1ch4l
VIP
VIP
Príspevky: 5940
Dátum registrácie: Št 21. Feb, 2008, 14:00
Bydlisko: Kysucký Lieskovec / Praha

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa M1ch4l » Ne 12. Júl, 2009, 16:54

az teraz som to precital, pekne napisane, vyzeraju slusne

este sa im meni zvuk, ci uz nie? lebo po tom, co som si cital, mi pride 12 hodin burn-in trosku malo.

treba s tym potom opatrne, az sa ti nezlomia nahodou, aj sluchadla maju slabe miesta, hlavne, ak mas velku hlavu, ta ich konstrukcia vyzera tak, ze pri inenzivnom pouzivani(hlavne natahovani na hlavu) by sa mohla zlomit, mne sa to stalo s koss SB45 aj s inymi sluchadlami, obe maju/mali podobnu konstrukciu ako tie tvoje

suhlasim s tebou v tom, ze hudba je hlavne o sluchadlach, resp. o repro....po tom, co sa mi koss zlomili som bol nuteny dat na hlavu canyon cnr-hs1 a pri hrani ma z toho zvuku boli hlava a pri pocuvani mi to vsetko pride take zliate dohromady a kopec veci nepocut. Ale s integrovanou zvukovkou a SB45 som pocul rozdiel medzi mp3 a FLAC, neviem to nejako presne vysvetlit, ale FLAC bolo o cosi detailnejsie a tony boli lepsie rozpoznatelne.

niekto tu spominal koss, myslim, ze UR29 je to iste ako SB45, len bez mikrofonu(aspon na pohlad to je to same :D) a tie moje hrali podla mna velmi dobre, bassy maju koss skor silnejsie ako slabsie, zial som nemal moznost porovnat s niecom lepsim(ale raz budem mat :D), ale som nazoru, ze SB45 hraju velmi dobre na to, ze su z tych lacnejsich sluchadiel. Co sa tyka hudby, hra mi na tom hlavne nightwish, ten sa da aj so silnejsimi bassmi dost dobre pocuvat.

Mohol by si tie svoje DT770 trosku prebehnut cez pesnicku "Poet and the pendulum" (nightwish)? Len tak pre srandu :)

btw, som zasa trochu pobludil po nete a zistil som, ze na ten moj audio dream budem potrebovat aspon 1000 euro.....by som aj v skorej dobe mohol mat, ale este to ma cas, treba mi teraz hlavne grafiku upgradovat, uz ma stve sekanie COD4 v smoku a chcem si vychutnat niektore hry na max. Ale raz si to urcite kupim, aj keby som mal chvilu dietu drzat :D
Music: AKG K240 MK II / Beyerdynamic DT 770 Pro 80 Ohm @ NuForce uDAC v2
Bike: Scott Aspect 20 2012 black/green; Coffee: Chemex 6-cup
Spoiler: ukázať
CPU i7 4790K bez OC + Noctua U12S; MB Sabertooth Z97 Mark 2; RAM HyperX Fury 16 GB; GPU RTX 2070 Armor; SSD 860 Evo 250GB; HDD 2TB WD Black; PSU Seasonic G550; CASE Define R4 Arctic White Window; Peripherals DELL U2311H, Roccat ARVO, Razer Deathadder 2013 + Destructor 2, Blue Snowball

Užívateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Sobrance (23)

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa NemesiS » Ne 12. Júl, 2009, 17:53

tieto beyery sa nezlomia ani drevorubačovi v lese.
hlavový most je totiž z cca 3mm pružnej ocele a takisto aj vidlice ktoré držia mušle. :)
ako počúvam tak počúvam, zmeny zvuku som už nepostrehol....
možno je to tým že sú už veľmi malé na to aby som to rozoznal.
a sluchátka mám stiahnuté na minimum :) mám malú hlavu :laugh:
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω

Užívateľov profilový obrázok
Wizik
VIP
VIP
Príspevky: 5644
Dátum registrácie: Št 06. Okt, 2005, 20:00
Bydlisko: Bratislava-Nové Mesto (23)
Kontaktovať užívateľa:

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa Wizik » Po 13. Júl, 2009, 18:26

Pekná recenzia, som rád že pribudol ďalší človek čo má "vkus" na dobrý zvuk a vie, že napr. koss porta pro zato že dunia jak prij...ne nie sú skvelé slúchadlá. Len tak ďalej, o dáky rok už snáď z toho bude aj AKG K701 + little dot MK IV + EMU 0404 (ach tie moje sny :-D ). Ešte raz pekná review :cool:
Notebook : Macbook Pro Retina 15" i7 2Ghz, 8GB RAM, 256GB SSD, Iris Pro, OS X Mavericks
Phone : iPhone 6 64GB space gray + HTC One M8
SONY RX100 - kompaktny bokeh
I MUSIC !

Užívateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Sobrance (23)

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa NemesiS » Po 13. Júl, 2009, 18:34

vďaka :)
ja si momentálne brúsim zuby na MK II, už len presvedčiť chlebodarcov :laugh:
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω

Užívateľov profilový obrázok
Shade
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 232
Dátum registrácie: Ut 10. Jan, 2006, 02:00
Bydlisko: Liptovský Mikuláš
Kontaktovať užívateľa:

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa Shade » Po 13. Júl, 2009, 20:07

dexman napísal:no jo, repráky/slúchadlá sú základ. :good:
ono "zaklad" to nie je.... treba mat vyvazeny retazec....
ked mas super sluchatka a pichnes to do dakej 10 rocnej onboard-zvukovky, tak bude vysledok neadekvatny....
tak isto ako ked mas sluchatka, zvukovku a predzosik spolu za stovky eur a pustis tam mp3 s 128kbps bitratom....
ludia su rozny a dost casto aj blbi a kupuju si x-sto eurove sluchatka v domneni dokonaleho zvuku a uplne zabudnu, ze sluchatka nie su vsetko.... kazda cast retazca to ovplyvni...

este ku portam... ked sa masivne zekvalizuju na basoch tak hraju prekvapivo cisto aj na basoch

este dodam, ze pekna recenzia ;)
PC : E5200 + 4gb ram + 1950pro512 agp + zalman FS-V7 5V + 320gb hitachi + wd green 1,5tb + Acer AL1751b + Seasonic SS-500ET
NB : acer tm 5730g p8400, 4gb ram, ati 3470,hdd 500bevt

Užívateľov profilový obrázok
NemesiS
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 2251
Dátum registrácie: So 27. Jan, 2007, 08:00
Bydlisko: Sobrance (23)

Re: Užívateľská recenzia:Hi-Fi slúchadlá Beyerdynamic DT 770 Pro

Príspevok od užívateľa NemesiS » Po 13. Júl, 2009, 20:23

ďakujem :) nech poslúži.
súhlasím s tvojím názorom ale na druhej strane si dovolím oponovať...kvalitné sluchátka vedia robiť zázraky...teda že hudba na sluchátkach za 30€ a za 200€ je rozdiel..lebo to, čo v pesničke je dokážu zreprodukovať oveľa krajšie ako nejaké lacné shity

a zas si dovolím povedať, že najväčší rozdiel v reťazci robia práve sluchátka. lebo tie reprodukujú zvuk, ostatné prvky v reťazci ho prehrávajú, prenášajú, zosilňujú či filtrujú ale sluchátka to hrajú...to je to čo počuješ.
Powered by Lenovo R500; Sound by E-MU 0204|USB => Little Dot MK III => Beyerdynamic DT 880 600Ω

Napísať odpoveď

Návrat na "Recenzie čitateľov"