Novy case

Všetko o zdrojoch, skrinkách a ich modifikovaní, o projektoch a modifikáciách všeobecne...
Používateľov profilový obrázok
_Psycho_
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št 23. Sep, 2004, 14:00

Príspevok od používateľa _Psycho_ »

dudos napísal: ale ked by som daval vodu, tak vsade - cpu+nb+vga+hdd+(zdroj?)
No voda je na CPU a na VGA, na MB mam iba pasiv (Gigabyte GA7VRXP), zdroj je Zalman ZM400B-APS, ked ho zapnes, tak musis pozriet na vetrak, ci sa vovec toci :), teda mi zostava chladit disky a malo by to byt v pohode... Nechcelo sa mi vrazat dalsie prachy do heatpipov na HDD, myslim ze jeden vetrak este znesiem... a ten druhy je naozaj mysleny ako zalozny, mozno bude potrebny v lete.
J.
Používateľov profilový obrázok
dudos
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Ne 11. Jan, 2004, 14:00
Bydlisko: BA-petrzalka

Príspevok od používateľa dudos »

ved ja len tak :lol:
Používateľov profilový obrázok
_Psycho_
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 9
Dátum registrácie: Št 23. Sep, 2004, 14:00

Takze mame tu vitaza.... Cetus YY-5601

Príspevok od používateľa _Psycho_ »

Takze nakoniec to je predsa case Cetus YY-5601. Dostal som ju vcera a zatial som s nou velmi spokojny. Mal som sice mensie problemy s umiestnenim ventilatorov, bedna rata s ventilatormi 120x120x25 a moje Panaflo su 120x120x32, ale vyriesili to samorezky :wink:
Disky su umiestnene v prednej casti bokom, co moze sposobit problemy v pripade pouzitia plochych IDE kablov, nastastie mam okruhle, takze nebrania prietoku vzduchu. Medzi diskami (v sucasnosti 3xSeagate Baracuda) je asi 3 mm priestoru, myslel som, ze to bude sposobovat problemy s priehrievanim, ale teploty su dokonca o par stupnov nizsie, ako doteraz.
Windtunel, co je v bocnici nad procesorom sa nenachadza presne nad mojim procesorom, ale kedze chladim vodou, nieje to problem. V pripade chladenia vzduchom by tiez nebol uplne zbytocny, v mojom pripade (Gygabyte GA7VRXP) je socket posunuty asi o 2 cm bokom. Takze zatial tak, ak najdem nieco, co sa mi nebude pacit, dam vediet :)
J.
a_WerOOn
VIP
VIP
Príspevky: 132
Dátum registrácie: Po 22. Sep, 2003, 08:00
Bydlisko: Jihlavsko

Príspevok od používateľa a_WerOOn »

tuhle case mam taky.. :wink:

spokojenost.

| NTB - Acer ASPIRE +1652 LMi
| CANON A510 | Nokia N70+512 MB

Návrat na "Zdroje, skrinky ich modifikácie a projekty"