Iba lokalne pripojenie

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Ramsty
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 02. Júl, 2009, 20:05

Iba lokalne pripojenie

Príspevok od používateľa Ramsty »

Zdravim,
nema niekto skusenosti s blbnutim pripojenia na internet cez Vistu? Donedavna mi fungovalo pripojenie na internet, ci uz cez wifi alebo cez kabel, no posledny tyzden ma pripaja len lokalne, cize na net sa neviem dostat. Kontrolovala som aj sietove adaptery, ktore vraj funguju spravne, takze uz fakt neviem, kde moze byt problem.

:cry:
Používateľov profilový obrázok
Snake
VIP
VIP
Príspevky: 13677
Dátum registrácie: Ne 23. Júl, 2006, 02:00
Bydlisko: Bratislava/Galanta

Re: Iba lokalne pripojenie

Príspevok od používateľa Snake »

podobný prob má aj allshe:
http://www.pretaktovanie.sk/phpBB3/view ... 60#p539960" onclick="window.open(this.href);return false;

aké routre máte? máte SP2? možno to vyzerá na chybu akú robil SP3 na XPčku s istými druhmi routrov...





.
Ramsty
Nový používateľ
Nový používateľ
Príspevky: 4
Dátum registrácie: Št 02. Júl, 2009, 20:05

Re: Iba lokalne pripojenie

Príspevok od používateľa Ramsty »

Ja problem s routerom nemam. Ine pocitace (XP) idu, len notebook nejde. Ked som ho sa napojila na siet bez routera (priamo cez kabel), tak mi taktiez nevedelo identifikovat siet a prístup bol iba na lokalnu siet.
Vista v takom pripade odporuca dat vyhladat problem a opravit - urobila som a dostala som tieto moznosti:
- zapojte sieťový kábel do sietoveho adaptera Lokalne pripojenie - urobila som a mam lokalne pripojenie,,
- automaticky získajte nové nastavenia protokolu IP pre sieťový adaptér Pripojenie bezdrotovej siete - urobila som a mam lokalne pripojenie,
- pripojeniu na internet moze pranit problem so sierovym smerovačom alebo sirokopasmovym modemom (restartujte modem - urobila som a to iste - lokalna siet).

Zahada na tom je, ze uz vyse pol roka mam router a doteraz to slo v pohode.

Návrat na "Operačné Systémy"