drzý windows update

Všetko o operačných systémoch...
POZOR: žiadny WAREZ
Používateľov profilový obrázok
Jerry
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 2743
Dátum registrácie: Ut 22. Feb, 2005, 20:00
Bydlisko: Trenčín

Re: drzý windows update

Príspevok od používateľa Jerry »

LittleMan@

To kto je nas sponzor, po tom je teba akurat velke :shit: :!: Ty si uvedom, ze mi nie sme projekt, ktory je plny penaznych moznosti a nedava nam peniaze nikto zadarmo a ani nie tolko, kolko si tu mnohí myslia. Ze je Microsoft nas sponzor >> a co?? Vsetko co vidis na nasom webe a je linkovane na MS si riadne zaplatili, hoci nie je to taka suma ako si kazdy mysli. Vobec nemate nikto predstavu, kolko fifnancii stoji taky projekt ako je pc.sk ... A najviac ma vie nasrat, ked sa tu ide niekto nepravom a uplne od veci stazovat na nieco, co si jednak sposobil sam a jednak je to este aj "spominany" sponzor, ktoreho si mame akoze my zastavat. Preco by sme si ho mali zastavat? Len preto, ze nam davaju nejaky fifnancny obnos za ich zobrazenu reklamu? Sa zobud, to ze tu je MS ako sponzor, neznamema, ze je to najlepsi vyrobca OS na svete a uz vobec neznamena, ze sa tu nemoze povedat krive slovko na nich. Ani oni nie su bez chyby a ako vidis aktualizaciami stale nieco vylepsuju ... Cize si prosim odpusti poznamky "och, povedz slovo na sponzora a si za debila ...", alebo "hoci si redaktorom webu, ktory je z velkej casti sponzorovany MS ..." Ja si MS nezastavam, ale taketo vystrelky a ustipacne poznamky nemam rad, ked ty za ten spominany "kopec" nevidis. Tak sa kontroluj co pises a spravaj sa ako clovek a nie ako rypák do veci o ktorych vies prd a este aj zo seba robis hlupaka ...
Spoiler: ukázať
Intel i7 11700 • Asus ROG Strix RTX 3080 OC • Gigabyte B560 AORUS PRO AX • 32GB DDR4 HyperX Predator • 1 TB M.2 WD SN850 • Corsair RM850 (2018) • Creative I-Trigue L3800 • Win 11 • Dell Gaming S2721 DGF • Logitech G513 + G403
Používateľov profilový obrázok
GABO
Administrátor
Administrátor
Príspevky: 9265
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Bydlisko: Košice

Re: drzý windows update

Príspevok od používateľa GABO »

2LittleMan: OT ohľadom sponzoringu MS, vybav ten sponzoring touto spoločnosťou a keď zájdem do BA tak skočíme na jeden dobrý XO Cognac. Tým som chcel povedať, že "reči jedna pani povedala a jeden pan si myslí" si nechaj pre iných nie tu, strelil si naozaj mimo. Sponzoring je naozaj veľmi hrubý pojem, ak nás všetkých zasponzoruje MS (tých ktorí na tom pracujeme) tak potom Ti poviem, že Áno sponzoruje. Ostatok snáď vysvetlil Jerry...
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555
Používateľov profilový obrázok
KingTommy
Používateľ
Používateľ
Príspevky: 845
Dátum registrácie: St 15. Okt, 2008, 17:22
Bydlisko: Košice

Re: drzý windows update

Príspevok od používateľa KingTommy »

Hm, ja mám .NET Feramework 3,5 a žiaden addons sa mi nenainštaloval... FF používam už roky, Vistu mám 3 mesiace, Framework od samého začiatku, aktualizácie zapnuté. Inštalujem všetko od MS.
: Z O S T A V A :
Spoiler: ukázať
CPU: Intel Core i5-4460 3,20GHz
CPU Cooler: Thermalright Ultra-120 eXtreme + Enermax Magma UCMA12
MB: MSI B85-G43
GPU: ASUS STRIX-GTX960-DC2OC-4GD5
RAM: Kingston 8GB DDR3 1600MHz CL10, HyperX Fury Blue Series
SSD: Samsung 850 EVO 250GB
HDD: Samsung F1 640GB + HDD Vibration Killer
DVD-RW: ASUS DRW-24F1MT
PSU: Corsair HX520
Case: CoolerMaster Centurion 590
Case Cooler:
Front: 2x Noiseblocker BlackSilent XL1 Rev. 3.00
Rear: Enermax Magma UCMA12
Top: 2x Evercool RSF-14
Controller: Scythe KM01 Kaze Master
LCD: LCD 22" Samsung SyncMaster T220

Návrat na "Operačné Systémy"