Fotogaléria + diskusia k vodnému chladeniu

Všetko o vodnom chladení a riešenie problémov ...
Užívateľov profilový obrázok
stiv
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30

Re: Fotogaléria + diskusia k vodnému chladeniu

Príspevok od užívateľa stiv » Ut 30. Júl, 2019, 20:15

Moj prvy UV RED farbil slusne. Plexi blok na CPU uz nebol ciry ani nahodou. Kartu som cakal podobne cervenu tak ma to trochu prekvapilo.

Tie dura hadice su strasne "mutne". Preto som si vzal dalsie cierne. Mozno len v urcitych uhloch ale aj tak. Predchadzajuce od primochillu boli lepsie vid. moja stara foto: https://i.imgur.com/7DrLBTs.jpg

GABO
Administrátor
Administrátor
Dátum registrácie: Ut 15. Júl, 2003, 08:00
Kontaktovať užívateľa:

Príspevok od užívateľa GABO » St 31. Júl, 2019, 00:50

Leon: ehm ale to je hadicami :) nie Cryofuelom - ten je pekne priehľadný. Duraclear hadice sú presne ako Stiv píše mútne resp. naozaj nie sú priehľadné tak ako povedzme Mayhems Clear (tuším sa tak volajú), prípadne Masterkleer BPA free. To čo si postol z mojej galérky je jednoducho hadicami nie náplňou. Ale nestretol som sa aby klasický Cryofuel sa oddelil (farba), alebo sa stal mútnym s bordelom...to je proste vec užívateľa. O niečom inom sú pastel kvapaliny tam je úplne na riť čo viem Primochill Vue a pod (to fakt na výstavu na pár dni v kuse, vypustiť), Mayhems no s ich pastelom som mal po čase katastrofálne problémy (Red, Orange úplne, biela, modrá, boli vcelku ok...tak či tak je pastel tak max. na rok a hlavne ideálne na zostavy, ktoré sa nevypínajú). Aktuálne Cryofuel Solid sú fajn (môžem nahodiť neskôr foto koľko max. sajrajtu teda tej oddelenej hustej, bielej práškovej formy sa nachádza v 1L flaši...je jej naozaj minimum).
PC1 Intel Core i7-4960X@4,8GHz . ASRock X79 Extreme 11 . 32GB Corsair Dominator 2133MHz DDR3 . Zotac GTX 1080Ti . Samsung 850 PRO 256GB . Samsung 840 1TB . SF Leadex 750W . AOC Q3279VWFD8 . Noctua
PC2 i5-2500K . Noctua NH-U12 . ASUS P8Z68-V PRO . 16GB G.Skill Ripjaws X . EVGA GTX 1070 SC . Intel 530 240GB . Samsung 850 PRO 2TB . COUGAR GX-600W . Lian Li PC-V1010A - Silver . ASUS Xonar Essence STX + HD555

stiv
Pokročilý používateľ
Pokročilý používateľ
Dátum registrácie: Pi 16. Nov, 2012, 21:30

Príspevok od užívateľa stiv » St 28. Aug, 2019, 15:41

Vcera som prvy krat skusal zmt hadice a su super. Neopacavaju sa pri skladani, su ohybnejsie, lahsie sa strihaju aj navliekaju a vyzeraju lepsie ako leskle cierne primochill. Zase sa daju skor zalomit a pritahovat prevlecne matice dalo zabrat rukam. Hlavne bits fitinky sli velmi tazko. :D

Napísať odpoveď

Návrat na "Vodné chladenie"